Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gomdeuki

Mam 24 lata i kocham K-pop ale...

Polecane posty

Mam 24 lata i kocham K-pop.

A w zasadzie to słucham K-popu już od dobrych paru lat. W sumie to można powiedzieć, że K-pop to taka moja mega zajawka, ale ostatnio coraz częściej miewam myśli na temat tego, że może powinnam skierować swoje zainteresowanie na coś zupełnie innego.
Dodam, że słuchanie K-popu to nie wszystko.
Uwielbiam też tańczyć (głównie właśnie do swoich ukochanych K-popowych piosenek), uczyć się różnych choreografii itd., z tym że... no właśnie... Uczę się wszystkiego sama.
I generalnie to sprawia mi to dosyć dużą przyjemność, ale od jakiegoś czasu coraz częściej miewam myśli, że to wszystko jest bez sensu, że po co mam się uczyć czegoś, skoro i tak nie mogę tego nikomu pokazać. Mam wrażenie, że tylko marnuję czas na naukę czegoś, co prawdopodobnie nigdy w życiu i tak nie wyjdzie poza mój własny pokój...
Dodam, że w moim mieście przez bardzo długi czas nie było tego gatunku tańca w dosłownie żadnej szkole. Były wszystkie inne, ale nie ten.
I uwaga, uwaga, ale Bóg chyba wysłuchał w końcu moje modły i od jakiegoś czasu w pewnej szkole tańca (w moim mieście) utworzyli grupę taneczną z K-pop dance. Kiedy to zobaczyłam, nie ukrywam – serce zabiło mi mocniej. Ale mam pewne obawy...
Boję się, że większość osób na grupie będzie w wieku 15-19 lat i że mając 24 lata, powinnam już myśleć poważniej o życiu, zamiast marzyć o karierze tancerki, albo że powinnam w końcu przestać spędzać zdecydowaną większość czasu na wzdychaniu do swoich K-popowych idoli.
Bo w końcu nie stanę się drugą Jennie z BLACKPINK albo Soyeon z (G)I-dle.

Dodam też, że moim marzeniem jest również podróż do Seulu i zobaczenie na żywo swojego ukochanego K-popowego bandu – Stray Kids 😩❤️ Kocham ich bardzo, a zwłaszcza Lee Know oraz Changbina. Ale piszę teraz tutaj o tym, bo jestem bardzo zagubiona w tym wszystkim...

Myślicie, że powinnam to wszystko odpuścić i znaleźć sobie jakieś inne marzenia (może trochę łatwiejsze do zrealizowania niż te, które mam obecnie) czy stać ostro przy swoim (choćby nawet na przekór wszystkiemu i wszystkim) i wciąż kochać K-pop?
Boję się bardzo, że moje marzenia z tym związane nigdy przenigdy się nie spełnią...
Jakby okej, mogę o tym marzyć, ale to wszystko...
Zresztą... Już sama nie wiem...

Bo okej, zajęcia z tańca to jedno ale druga sprawa jest też taka, że:

Jeżdżenie na jakieś imprezy w klubach typu K-pop night, różne eventy itp też niestety w ogóle nie wchodzi obecnie w grę bo nie mam w ogóle znajomych, naprawdę totalnie nikogo. Wiem że trochę to smutne, ale już się do tego przyzwyczaiłam .. I wiem że może to zabrzmi głupio i dziecinnie ale K-pop trzyma mnie jeszcze dosłownie przy życiu. Gdyby nie on to... Ehh, no sama nie wiem po prostu co by to było... Znalazłam sobie w nim taką mega odskocznię od wszystkich problemów dlatego też tak bardzo uparcie się go po prostu trzymam. 

A więc tak wracając to tematu to...

Co o tym myślicie?

Boję się, że skoro przez tyle lat nie udało mi się tego jakoś tak wiecie, trochę bardziej rozwinąć to teraz już jest pozamiatane. I że tylko sama robię sobie totalnie niepotrzebną nadzieję.. 

I nie ukrywam, że chciałabym mieć też bardzo jakichś, dosłownie jakichkolwiek znajomych którzy kochaliby K-pop tak bardzo mocno jak ja ale nie w wieku 15, 16 lat tylko w swoim. 

I przede wszystkim nie być w tym wszystkim aż tak niesamowicie bardzo zagubiona. 

Boję się też czasami tego, że moje hobby może być odbierane jako bardzo dziecinne i infantylne. 

I czasami myślałam już nawet sama żeby rzucić już po prostu cały ten K-pop i zająć się w końcu zupełnie czymś innym, trochę poważniejszym ale serce mi się po prostu kraje na samą myśl. Jakoś nie potrafię.. 

I sama nie wiem, ale no.. To chyba tyle. 

Chciałam się chyba po prostu gdzieś chodź trochę (oczywiście anonimowo) wyglądać na ten temat :( 

I nie ukrywam też, że... 

Boję się trochę oceny innych ludzi. 

Ale pomimo swojego wieku chciałabym kiedyś chociaż na chwilę poczuć się jak taka wiecie - prawdziwa K-pop idolka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×