Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nemesio Cervantes

Mała Ines oddana

Polecane posty

Dopiero przeczytałam o sprawie.

"Ines praktycznie nie zna ojca i nie posługuje się językami francuskim i arabskim".

I wszystko jasne 😄 Kolejna postanowiła się "ubogacić", a finalnie zapłaciło dziecko.

Edytowano przez selkie
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, selkie napisał:

Dopiero przeczytałam o sprawie.

"Ines praktycznie nie zna ojca i nie posługuje się językami francuskim i arabskim".

I wszystko jasne 😄 Kolejna postanowiła się "ubogacić", a finalnie zapłaciło dziecko.

Niestety na Polki za granicą nie lecą rodowici przystojniacy, tak jak i u nas Polacy nie leca na Ukrainki i Białorusinki. Biorą tego, który ich chce i potem taki jest efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko nie powinno być odbierane siłą. Powinno zostać w Polsce. Jaki los czeka małą dziewczynkę w takim kraju, pewnie ten sam co większość kobiet tam żyjących. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niegrzeszące nigdy inteligencją słowianki zakochuują się w arabskim księciu habbibi który obiecuje wielką miłość i traktowanie ich i przyszłych dzieci jak nie muzułmanin, a jak cywilizowany człowiek, a po ślubie niespodzianka... habbibi z tysiąca arabskich baśni to jedak nadal muzułmanin, wychowany na księdze, która otwarcie gardzi kobietami. W koranie bowiem mahomet zadaje retoryczne pytanie braciom muzułmanom: "ile jest warta kobieta, czyż kobieta to nie mniej jak jedna trzecia mężczyzny?"

jak taki habibbi mógł się okazać przemocowcem od którego trzeba uciekać? nie do pomyślenia...

a potem kolejna z setek spraw gdzie państwo polskie musi takiej mamusi pomagać, bo jest na straconej pozycji w walce o dziecko z pańswem belgijskim, holenderskim, czy innymi, gdzie ci muzułmanie już mają paszporty...

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta dziewczynka to już stacone życie niestety... będzie wychowana na służkę jakiegoś muslima, podnóżek bez wartości w tej chorej kulturze... niestety mamusia wybierając księcia habbibi nie kierowała się rozsądkiem, ale dziecka bardzo mi szkoda, tak po chrześcijańsku... islam to religia wojny i cierpienia. gdy Jezus mówił o miłości do bliźniego, wybaczeniu i gdy ratował prostytutkę przed ukamieniowaniem, mahomet nawoływał do wojen religinych, prześladowań żydów i chrześcijan, a 9 letnią dziewczynkę Aishę gw...ałcił... taki mają autorytet muzułmanie.

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, LolitaNibyMilf. napisał:

Chodzi o sprawę z południa Polski? Kilka lat temu jeszcze jakoś po liceum byłam ze Znanego Lekarza (umówiona na tym portalu) u tej okulistki.

Przeserdeczna, inna pani (jej matka? Nomen omen je obie ojciec zostawił dla Ariadny Gierek, matka tej pani długo z Ariadną realizowała zawodowo i prywatnie) krzyczała na mnie, gdy się tylko poruszyłam, a Ta mnie broniła, chciałam kilkanaście miesięcy później iść na kontrolę do niej i za cholerę nie mogłam znaleźć na Znanym, jej profil zniknął bo i ona zniknęła…, chyba zmarła sami wiecie jak….Jak i ja rozważam.Ironia losu.  Zmarła w dniu w którym zapadł pierwszy skandaliczny wyrok czy w jego okolicach. Może też atak serca, ale to była młoda, ładna kobieta. 

Bardzo interesujące, dla kogo realnie działają nasze sądy. Nie wiem jak ratować tę dziewczynkę, na pewno będzie jej lepiej u Babci (nawet jeśli na mnie krzyczała xD, może właśnie już miała zmartwienia) niż u nieznanego, obcego kulturowo przemocowca. Jeśli jest jakaś petycja, póki tu jestem, chętnie podpiszę. 
 

Tak szkoda człowieka, ładna, żartobliwa, taka „kumpelska” pani doktor : (

legalnie ojciec mial prawo do widzen a kura zabrala corke i uciekla do PL. potem stala okoniem jakoby to byla jej zabawka, tylko jej a ojciec byl olany. potem jej sie zmarlo i babcia zabrala nielegalnie corke.

Tak sie konczy feminazizm. szkoda ze dziecko ucierpialo za gloopote kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LolitaNibyMilf. napisał:

Ten facet jest niby „oświeconym” i zeuropeizowanym  okulistą (poznali się na jakimś sympozjum bodajże w Belgii) ale jak zaczęły się zachowania przemocowe pani doktor wzięła córkę i wróciła do Polski.

Z drugiej strony to nie wiem... Ja bym oddala wszystko zeby być z moim tatą ; ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Z drugiej strony to nie wiem... Ja bym oddala wszystko zeby być z moim tatą ; ) 

wybacz ale nie masz już 8 lat , najwyzszy czas stanąć na swoim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam książkę o dziewczynie z Pakistanu, którą czytałam wiele lat temu... Książka nosi tytuł "Sabatina" i opisuje losy Sabatiny James, która musiała uciekać najpierw z Austrii, potem z Pakistanu, przeszła na CHRZEŚCIJAŃSTWO i ukrywa się przed własną rodziną po dziś dzień. Książka na autentycznych faktach. Kultowa ; ) 

CUDOWNA. 

Edytowano przez Hobbi(s)tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

wybacz ale nie masz już 8 lat , najwyzszy czas stanąć na swoim 

Wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Hobbi(s)tka napisał:

Polecam książkę o dziewczynie z Pakistanu, którą czytałam wiele lat temu... Książka nosi tytuł "Sabatina" i opisuje losy Sabatiny James, która musiała uciekać najpierw z Austrii, potem z Pakistanu, przeszła na CHRZEŚCIJAŃSTWO i ukrywa się przed własną rodziną po dziś dzień. Książka na autentycznych faktach. Kultowa ; ) 

CUDOWNA. 

ciesze sie ze taka fajna. poczytaj o red pill tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

ciesze sie ze taka fajna. poczytaj o red pill tez

Red pill jest dla mężczyzn, książka którą polecam jest o dziewczynkach które jak mała Ines, nie miały WYBORU, ale w nastoletnim życiu postanowiły walczyć (bo ojciec chciał wydać w wieku 16 lat za kuzyna z Pakistanu który w nocy chciał zgwałcić i wykorzystać gdy nikt o tym nie wiedział). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Polecam książkę o dziewczynie z Pakistanu, którą czytałam wiele lat temu... Książka nosi tytuł "Sabatina" i opisuje losy Sabatiny James, która musiała uciekać najpierw z Austrii, potem z Pakistanu, przeszła na CHRZEŚCIJAŃSTWO i ukrywa się przed własną rodziną po dziś dzień. Książka na autentycznych faktach. Kultowa ; ) 

CUDOWNA. 

Czytałam kiedyś takie książki a teraz bym już nie przebrnęła bo sama mam dzieci

25 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

ciesze sie ze taka fajna. poczytaj o red pill tez

A po co jej pranie mózgu. Red pill to sekciarstwo. Obudź się w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty88 napisał:

Red pill to sekciarstwo. Obudź się w koncu

z red pilla można dobre rzeczy wyłuskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Qwerty88 napisał:

Czytałam kiedyś takie książki a teraz bym już nie przebrnęła bo sama mam dzieci

A po co jej pranie mózgu. Red pill to sekciarstwo. Obudź się w koncu

Tak, wiem. Chcę dać przeczytać dzieciom. Niby przypadkiem ją dostałam od kogoś w pracy. Takie książki bywają najlepsze, bo też byłam niechętnie nastawiona a potem mnie wciągnęła. 

Też uważam, że red pill to sekciarstwo. Z prostej przyczyny. Wypełniając zasady red pill do samego końca obawiam się że kobieta sprowadzona jest do roli takiej właśnie islamskiej dziewczynki... Bez prawa głosu. 

Ale może mi się tylko wydaje i może ktoś potrafi z tego wyłuskać coś pozytywnego i dobrego zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny... 

Edytowano przez Hobbi(s)tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hobbi(s)tka napisał:

Ale może mi się tylko wydaje i może ktoś potrafi z tego wyłuskać coś pozytywnego i dobrego zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny... 

dobry jest np. kanał na YT "Musisz wiedzieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, kris888 napisał:

z red pilla można dobre rzeczy wyłuskać.

qwerty juz zagotowana  bo przewaga nad facetami jej ucieka hehe

baby nie lubily patriarchatu bo 2% facetow po pijaku tluklo swoje baby, no to teraz mają wszystkie przeyebbane przez RP. Za czasow patriarchatu facet skakal za panienką by jej nieba uchylic a teraz przecietny facet wyciaga kielbe i testuje zaangazowanie księzniczki, bo wiadomo ze lachony tylko by braly i narzekaly ze mało😁

Edytowano przez Nemesio Cervantes
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

qwerty juz zagotowana  bo przewaga nad facetami jej ucieka hehe

baby nie lubily patriarchatu bo 2% facetow po pijaku tluklo swoje baby, no to teraz mają wszystkie przeyebbane, przez RP. za patriarchatu facet skakal za panienką by jej nieba uchylic a teraz przecietny facet wyciaga kielbe i testuje zaangazowanie księzniczki, bo wiadomo ze lachony tylko by braly i narzekaly ze mało😁

lepszy szok jest jak facet nie szuka i nie chce lachona. to dopiero jest zwarcie 😄

mi bliższa jest filozofia mgtow aniżeli redpill.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

lepszy szok jest jak facet nie szuka i nie chce lachona. to dopiero jest zwarcie 😄

mi bliższa jest filozofia mgtow aniżeli redpill.

Jak nie chcesz to kobieta jest bezradną, bo nie ma już żadnej karty przetargowej. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

28 minut temu, Qwerty88 napisał:

A po co jej pranie mózgu. Red pill to sekciarstwo. Obudź się w koncu

jasne, skoro  sekciarstwo to nie powinnas wnikac, ze facety ulegają jak to piszesz sekcie.😅 podobno mash Janusza co skacze na 1 nodze na szmacie w domu, bo inaczej go wygonisz. Twoj jak widac z RP nie miał do czynienia..jeszcze nie miał...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jak nie chcesz to kobieta jest bezradną, bo nie ma już żadnej karty przetargowej. 😁

bezradność też. ale również zdziwienie, czasem zarzut o gejostwo (rzadkie już w dzisiejszych czasach), czy oskarżenie o niedojrzałość.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

 

jasne, skoro  sekciarstwo to nie powinnas wnikac, ze facety ulegają jak to piszesz sekcie.😅 podobno mash Janusza co skacze na 1 nodze na szmacie w domu, bo inaczej go wygonisz. Twoj jak widac z RP nie miał do czynienia..jeszcze nie miał...hehe

Ty jeszcze nie w łóżku? Grażyna już czeka

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

lepszy szok jest jak facet nie szuka i nie chce lachona. to dopiero jest zwarcie 😄

na stos by takiego daly ale jak taki do nich podbijala to chrząkaly, ze to nie takie i tamto za male 😁

2 minuty temu, kris888 napisał:

mi bliższa jest filozofia mgtow aniżeli redpill.

IMO mgtow i rp to jedno i to samo,  moze widzisz w tym cos dla siebie. Na YT  sa fajne filmy jak chadersi punktują roszczeniowe i leniwe Karyny, co im sie niebo z doopą pomylilo... cos pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×