Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia2003

SZCZERBATY TO NAJWIĘKSZE POŚMIEWISKO W POLSKIM INTERNECIE

Polecane posty

2 minuty temu, Crossroads napisał:

Poet?

że niby ja? on był homoseksualistą z tego co kojarzę, ja wolę c1pki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

że niby ja? on był homoseksualistą z tego co kojarzę, ja wolę c1pki xD

Tosziro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RymCym+ napisał:

że niby ja? on był homoseksualistą z tego co kojarzę, ja wolę c1pki xD

Ale one nie wolą ciebie prawiczku xD

Lepiej zostań pedrylem jak Filip albo Przemcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ już przygłupie z tym bezmyślnym spamem codziennym. Nikogo normalnego on na tym forum nie interesuje prócz ciebie i może jeszcze dwóch praviczych przegrywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Uwksjdhd napisał:

Ale one nie wolą ciebie prawiczku xD

Lepiej zostań pedrylem jak Filip albo Przemcel

muszę cię zawieść ale co najmniej jedna mnie lubi w realu 😉 to już i tak o jedną więcej niż ty kiedykolwiek będziesz w stanie spotkać na drodze swojego "parszywego życia" - jak sam je nazywasz... xD

Edytowano przez RymCym+
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, RymCym+ napisał:

że niby ja? on był homoseksualistą z tego co kojarzę, ja wolę c1pki xD

Jak to mówiono w "Ród smoka" 

"Nikt nie da większej rozkoszy jak kobieta" 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pedrylem, bo kocham zgrabne szczuple laseczki a ty spieerdalaj mitomanie hejterze  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RymCym+ napisał:

muszę cię zawieść ale co najniej jedna mnie lubi w realu 😉 to już i tak o jedną więcej niż ty kiedykolwiek będziesz w stanie spotkać na drodze swojego "parszywego życia" - jak sam je nazywasz... xD

Pewnie ciocia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

Jak to mówiono w "Ród smoka" 

"Nikt nie da większej rozkoszy jak kobieta" 😅

a zwłaszcza gibkie adeptki kamasutry. 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kalg0n napisał:

nie jestem pedrylem, bo kocham zgrabne szczuple laseczki a ty spieerdalaj mitomanie hejterze  😄

Śliwka na innym temacie twierdzi (raczej oczywiste 😁) że mężczyzna hetero nie bierze innemu facetowi do ręki i ust 😜Ty chyba doskonale wiesz jakiej jesteś orientacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie bralem facetowi do reki i do ust ty zalosna hejterko, wymyslacie to wszystko zeby mnie pograzyc, bo jestem idealem i nie macie sie do czego przyczepic i jak mnie pocisnac, wiec musicie klamac, standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ChoroszczanskaZaraza napisał:

Ciekawe gdzie Toszir i co u niego. Miał problemy, ale się ogarnął ponoć.

ponoć ogarnął sobie robotę i nawet dziewczynę znalazł... czyli wyszedł z przegrywu... nawet wieloletni przegryw toszir się wygrzebał a pravol dalej w duupie podkrada mamie pieniądze i grzebie w śmieciach... i to już się nie zmieni hahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ChoroszczanskaZaraza napisał:

Ciekawe gdzie Toszir i co u niego. Miał problemy, ale się ogarnął ponoć.

Toszir i Agatka mnie zastanawia, czy wszystko ok u nich 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ChoroszczanskaZaraza napisał:

Ciekawe gdzie Toszir i co u niego. Miał problemy, ale się ogarnął ponoć.

Ciekawe co u reszty tej ekipy z kowbo, pewnie sobie jakoś tam żyją. Trochę z nich pisała tu jeszcze jakiś czas temu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kalg0n napisał:

nigdy nie bralem facetowi do reki i do ust ty zalosna hejterko, wymyslacie to wszystko zeby mnie pograzyc, bo jestem idealem i nie macie sie do czego przyczepic i jak mnie pocisnac, wiec musicie klamac, standard

Stwierdzam fakty. Co się tak denerwujesz? Uderz w stół, a nożyce się odezwą 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kalg0n napisał:

nigdy nie bralem facetowi do reki i do ust ty zalosna hejterko, wymyslacie to wszystko zeby mnie pograzyc, bo jestem idealem i nie macie sie do czego przyczepic i jak mnie pocisnac, wiec musicie klamac, standard

brałeś do duupy i potem pisałeś że cię odbyyt boli... bierz na klatę co sam opisywałeś, a jak nie jesteś w stanie to swoich geejowskich przygód więcej nie opisuj  na forum bo i po co... i pajaca z siebie nie rób więcej... xD

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nikomu nie bralem nigdy i nie musze sie nikomu tlumaczyc, jestescie bardzo podli i niegrzeczni, nieladnie tak klamac, to grzech, ale to nie ja grzesze tylko wy, wiecc moge byc spokojny, nie bede klamcom i hejterom juz odpisywal, wiec popiszcie sobie sami do siebie, pa

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kalg0n napisał:

nic nikomu nie bralem nigdy i nie musze sie nikomu tlumaczyc, jestescie bardzo podli i niegrzeczni, nieladnie tak klamac, to grzech, ale to nie ja grzesze tylko wy, wiecc moge byc spokojny, nie bede klamcom i hejterom juz odpisywal, wiec popiszcie sobie sami do siebie, pa

Pisałeś, że schylałeś się po nowy telefon i kurtkę. Może jak pijesz, to nie pisz wtedy. Jprdl co za typ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Toszir i Agatka mnie zastanawia, czy wszystko ok u nich 🧐

Agatka pokazywała pochwe na kamerach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic takiego nie psialem, ty sobie salowa wymyslilas to wszystko, bo mialas bool doopy ze mi angol podarowal kurtke stone island i ze pojechalems obie odebrac na poczcie nowego iPhone, ktorego sobie kupilem bo sobie odlozylem pieniadze, a ty sobie wymyslilas ze robilem looda za iPhone, jestes hejterka, ale komu ja sie tlumacze, ja prdl co za zenada spadam juz bo mi sie nie chce z wami pisac dzisiaj, wiec spadaj w ogole nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kalg0n napisał:

nic takiego nie psialem, ty sobie salowa wymyslilas to wszystko, bo mialas bool doopy ze mi angol podarowal kurtke stone island i ze pojechalems obie odebrac na poczcie nowego iPhone, ktorego sobie kupilem bo sobie odlozylem pieniadze, a ty sobie wymyslilas ze robilem looda za iPhone, jestes hejterka, ale komu ja sie tlumacze, ja prdl co za zenada spadam juz bo mi sie nie chce z wami pisac dzisiaj, wiec spadaj w ogole nara

a ten ciapaty co pisałeś że za papierosa mu robiłeś też nieprawda... 😆   dobra, nara... wyciągnij wnioski, że może nie warto pamiętnika z forum robić... no i poligonu z duupy... hahaha

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede robil sobie co bede chcial, i nic takiego nie pisalem, tylko sobie to wymyslasz wszystko, ale ja mam to w doopie, nie jestes ode mnie madrzejszy i klamiesz wiec wal sie

po mojej stronie stoi prawda i to ja wygrywam i zawsze bede wygrywal w przeciwienstwie do twoich klamstw

i spieerdalaj srymcym na drzewo w ogole prostowac banany rozumiesz, wypieerdalaj i nie pisz do mnie juz bo rzygac mi sie chce na twoj widok

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, RymCym+ napisał:

a ten ciapaty co pisałeś że za papierosa mu robiłeś też nieprawda... 😆   dobra, nara... wyciągnij wnioski, że może nie warto pamiętnika z forum robić... no i poligonu z duupy... hahaha

 😄  Albo "jesieni średniowiecza" 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×