Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Żyje z własnego kapitału

Ta anastazja nowa okazała się samotna matkom

Polecane posty

1 minutę temu, selkie napisał:

Tak, ale musiałby generować jakikolwiek dochód co miesiąc, wystarczający na podstawowe potrzeby swoje, jej i dziecka, a on tyle nie ma, bo ledwo starcza mu własnych, niknących szybko środków. Z menelicą zbankrutowałby w rok, bo takie osoby nie poprzestają na 800 plus, tylko na przykład wynoszą z domu, co mogą. A czy by się taka zdecydowała... No może jakby w jakimś pustostanie egzystowała, ale taka to by nie miała dziecka (bo by jej odebrano). Na apkach też takie totalnie stoczone raczej nie występują, więc na taką z apki uważam nie ma szans, jest za biedny i nie pracuje.

Wynajme mieszkanie i będzie ona ma lokum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Tak, ale musiałby generować jakikolwiek dochód co miesiąc, wystarczający na podstawowe potrzeby swoje, jej i dziecka, a on tyle nie ma, bo ledwo starcza mu własnych, niknących szybko środków. Z menelicą zbankrutowałby w rok, bo takie osoby nie poprzestają na 800 plus, tylko na przykład wynoszą z domu, co mogą. A czy by się taka zdecydowała... No może jakby w jakimś pustostanie egzystowała, ale taka to by nie miała dziecka (bo by jej odebrano). Na apkach też takie totalnie stoczone raczej nie występują, więc na taką z apki uważam nie ma szans, jest za biedny i nie pracuje.

i stracił chatę, prędzej czy później, albo sąsiedzi donieśliby na policję, że melina w bloku jest.

Także Leżak odpuść sobie. Ja wiem, że biologia wyprzedza rozum (się podnieciłeś na jej wygląd) ale postępuj trochę racjonalnie.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żyje z własnego kapitału napisał:

Wynajme mieszkanie i będzie ona ma lokum 

Najpierw musiałbyś w ogóle do niej uderzyć. Co się nie zdarzy, nawet psychol od krów ma więcej odwagi. Dobra, nie cytuj mnie, geju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

i stracił chatę, prędzej czy później, albo sąsiedzi donieśliby że melina w bloku jest.

Także Leżak odpuść sobie. Ja wiem, że biologia wyprzedza rozum (się podnieciłeś na jej wygląda) ale postępuj trochę racjonalnie.

Akurat dobrze by było, żeby go jakaś doprowadziła do bankructwa w roli karmy. Ale to się nie zdarzy, żadna kobieta nigdy na melinie nie zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Najpierw musiałbyś w ogóle do niej uderzyć. Co się nie zdarzy, nawet psychol od krów ma więcej odwagi. Dobra, nie cytuj mnie, geju.

No już uderzyłem że mi się podoba i mam mieszkanie ją to rozsmieszylem 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także już na samym opisie pełno czerwonych flag, a co dopiero po zbadaniu - że tak ujmę - "terenu" i wybadaniu tej "podkręconej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, selkie napisał:

Tak, ale musiałby generować jakikolwiek dochód co miesiąc, wystarczający na podstawowe potrzeby swoje, jej i dziecka, a on tyle nie ma, bo ledwo starcza mu własnych, niknących szybko środków. Z menelicą zbankrutowałby w rok, bo takie osoby nie poprzestają na 800 plus, tylko na przykład wynoszą z domu, co mogą. A czy by się taka zdecydowała... No może jakby w jakimś pustostanie egzystowała, ale taka to by nie miała dziecka (bo by jej odebrano). Na apkach też takie totalnie stoczone raczej nie występują, więc na taką z apki uważam nie ma szans, jest za biedny i nie pracuje.

no prędzej na taką menelkę z eksmisją ma szansę... bo tiktokowa menelica to też wysokie progi na bezrobociu i piwnicy głębokiej... przynajmniej póki roboty nie podejmie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Akurat dobrze by było, żeby go jakaś doprowadziła do bankructwa w roli karmy. Ale to się nie zdarzy, żadna kobieta nigdy na melinie nie zawita.

selkie chcesz wymiane nudeskow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Akurat dobrze by było, żeby go jakaś doprowadziła do bankructwa w roli karmy. Ale to się nie zdarzy, żadna kobieta nigdy na melinie nie zawita.

tak przy okazji, chciałem spytać - dobra ta książka Kinga co ostatnio czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Zęby wyglądają na wstawione 

wstawione zęby - implanty są bardzo drogie i właśnie one wyglądają znakomicie... robią je ludzie z kasą...

a widać to protezę zębową... nie implanty.

może jakieś koronki ma kijowo zrobione,  albo mostek... ale nie implanty... w przeciwnym razie ma kasę...

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

wstawione zęby - implanty są bardzo drogie i właśnie one wyglądają znakomicie... robią je ludzie z kasą...

a widać to protezę zębową... nie implanty.

może jakieś koronki kijowo zrobione, ale nie implanty... w przeciwnym razie ma kasę...

Techniczne szczegóły no ma wstawione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nabędzie trochę kultury i pokona lęki to może jakaś zwykła babę znajdzie tylko czy nie zachleje się z nudów jak będzie traktował kogoś normalnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

wstawione zęby - implanty są bardzo drogie i właśnie one wyglądają znakomicie... robią je ludzie z kasą...

a widać to protezę zębową... nie implanty.

może jakieś koronki kijowo zrobione, ale nie implanty... w przeciwnym razie ma kasę...

Mój były ostatnio płacił za wstawienie jednego implantu jak się nie mylę koło 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepsza partia od dumbo przynajmniej staje na twarz 

2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Jak nabędzie trochę kultury i pokona lęki to może jakaś zwykła babę znajdzie tylko czy nie zachleje się z nudów jak będzie traktował kogoś normalnie xd

Ona nie jest zwykła tylko mega zadbany lachon 430 stasyq tyle że z przeszłości 

Flejom t bym nawet nie dodał komentarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Mój były ostatnio płacił za wstawienie jednego implantu jak się nie mylę koło 5 tys.

no dlatego mówię, że jakby miała implanty jak leżak pisze, to znaczy, że na niego nie poleci, bo na to trzeba mieć kasę... 😆 a z resztą implantów nie odróżni, więc coś innego musi mieć w tej gębie, że widać XD pewnie szczenę jak korwin mikke haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Mój były ostatnio płacił za wstawienie jednego implantu jak się nie mylę koło 5 tys.

Gdyby miała implanty, to by tego nie dostrzegł. Ma sztuczną szczękę, w sam raz dla leżaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

no dlatego mówię, że jakby miała implanty jak leżak pisze, to znaczy, że na niego nie poleci, bo na to trzeba mieć kasę... 😆 a z resztą implantów nie odróżni, więc coś innego musi mieć w tej gębie, że widać XD pewnie szczenę jak korwin mikke haha

Mogła być prostytutka i se zrobic a teraz na kasę no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha dobra cofam wspaniałomyślność dla dziecka specjalnej troski trochę wydawało mi się że przesadzali z pojazdami że musi być menelica ale jednak mają rację xd 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kris888 napisał:

tak przy okazji, chciałem spytać - dobra ta książka Kinga co ostatnio czytałaś?

Zbiór opowiadań "Po zachodzie słońca" - mocno średnie, generalnie szkoda czasu.To akurat nie jest takie nowe, ale już wydane po spadku jego mocy twórczej 😉 Ja już w tej chwili po niego sięgam z ogromnego sentymentu i nie po wszystko (w ogóle mi się nie podoba linia, w którą zboczył), każdy się kiedyś kończy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Haha dobra cofam wspaniałomyślność dla dziecka specjalnej troski trochę wydawało mi się że przesadzali z pojazdami że musi być menelica ale jednak mają rację xd 

Fleje są niżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żyje z własnego kapitału napisał:

Najlepiej jakby była aktywna to bym se poroochal za 200

przecież masz za darmo raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Zbiór opowiadań "Po zachodzie słońca" - mocno średnie, generalnie szkoda czasu.To akurat nie jest takie nowe, ale już wydane po spadku jego mocy twórczej 😉 Ja już w tej chwili po niego sięgam z ogromnego sentymentu i nie po wszystko (w ogóle mi się nie podoba linia, w którą zboczył), każdy się kiedyś kończy.

Ok, dzięki. Zapisałem sobie - zerknę w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×