Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zacznę od początku. Uprawiałam petting.  Facet wkładał mi aby palce. Nic poza tym. Dostalam okres wówczas w 24dc. Był jak zwykle skrzepy itd. Potem ustal na noc i znowu byl. Teraz w tym miesiącu powinnam dostać okres wczoraj. Okresu nie ma. Nakręcam się coraz bardziej. Moje cykle to 26/28 dni. Czy tamto to mogło być plamienie implantacyjne? Czy mógł coś przeniesc na palcach i mogło dojść do ciąży? Błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Scandal2020 napisał:

Zacznę od początku. Uprawiałam petting.  Facet wkładał mi aby palce. Nic poza tym. Dostalam okres wówczas w 24dc. Był jak zwykle skrzepy itd. Potem ustal na noc i znowu byl. Teraz w tym miesiącu powinnam dostać okres wczoraj. Okresu nie ma. Nakręcam się coraz bardziej. Moje cykle to 26/28 dni. Czy tamto to mogło być plamienie implantacyjne? Czy mógł coś przeniesc na palcach i mogło dojść do ciąży? Błagam o pomoc

Jezu. Ale już milion razy dostałaś odpowiedzi 🤷‍♀️ czego jeszcze oczekujesz?

Nie ma ciązy, miałaś okres. Jak się stresujesz to zrób test albo betę. Nie ma w tym większej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Jezu. Ale już milion razy dostałaś odpowiedzi 🤷‍♀️ czego jeszcze oczekujesz?

Nie ma ciązy, miałaś okres. Jak się stresujesz to zrób test albo betę. Nie ma w tym większej filozofii.

Na 100 procent nie ma ? Mam nerwice lekowa 😒 byl wtedy okres,  ale teraz wyczekuje i nie ma. Przepraszam za te ciągle wątki,  ale powiedz mi czy mozna w ten sposób zajsc w ciaze bez seksu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×