Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LordOrtalion96

Chciałbym wyjechać do Szwajcarii i poznać tam kobietę

Polecane posty

1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To są dalej twoje odrealnione wizję życia i utrzymania tam, nikt tak nie je bo każdy chce trochę jeszcze pożyć, dodatkowo samochód i paliwo to coś nieodłącznego żeby pracować tam, a jak chcesz leżeć to najlepiej u sobie. xD

Ja zmarnowalem sobie finansowe życie przez miłość do prostytutki. Byłem ustawiony a czeka mnie praca. Mam nadzieję że z czasem ogarne coś z domu działalnośc bo nie lubię wychodzić ani mieć kogokolwiek nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 3 napisał:

Faktycznie agatka mogła nie kłamać że mało jej się mieści mam właśnie ogłoszenie lachona 161cm co pisze że max 13cm xD najlepiej do 12cm bo jest płytka xD 

no widzisz... anatomia u kobiet potrafi się różnić jak u mężczyzn... jedne biorą 18 cm na luzie dla innych trzynasty to już maks... także rozmiar siusiaka to najmniejszy problem u ciebie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 3 napisał:

Mojej brakowało dopiero pod koniec miała 1650 jak już koszty były 1150 większe 😂

NIC DZIWNEGO ŻE JEJ BRAKOWAŁO JAK MIAŁA CIEBIE NA UTRZYMANIU 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RymCym+ napisał:

no widzisz... anatomia u kobiet potrafi się różnić jak u mężczyzn... jedne biorą 18 cm na luzie dla innych trzynasty to już maks... także rozmiar siusiaka to najmniejszy problem u ciebie. 😉

No zwłaszcza że mam 17,2cm i nie mogę skorzystać z ogłoszenia ale ciekawa sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dużo pochwy w pochwie 3 napisał:

Mojej brakowało dopiero pod koniec miała 1650 jak już koszty były 1150 większe 😂

Właśnie bo zapomniałam dodać że były jest z zawodu piekarzem i dobrze wie co w tych chlebach tostowych jest, dlatego zabrania kupować synowi tego.

Raz na kwartał kupię do tostów czy sandwicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wampir3 napisał:

Ale ja nie byłem uposledzony, byłem całkiem dobrym uczniem to nie mieli podstaw do tego. Chodziłem do psychologów i nic nie stwierdzili.

tak, tak... a ciotka twoją matkę tak bez powodu namawiała by oddać cię na badanie psychiatryczne i do ośrodka dla ociężałych XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Właśnie bo zapomniałam dodać że były jest z zawodu piekarzem i dobrze wie co w tych chlebach tostowych jest, dlatego zabrania kupować synowi tego.

Raz na kwartał kupię do tostów czy sandwicha.

A co jest ciekawego? Mam kolege piekarza mówił że walom wam mąkę z podłogi nic się nie marnuje...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 3 napisał:

Ja zmarnowalem sobie finansowe życie przez miłość do prostytutki. Byłem ustawiony a czeka mnie praca. Mam nadzieję że z czasem ogarne coś z domu działalnośc bo nie lubię wychodzić ani mieć kogokolwiek nad głową.

Zmarnowales sobie zycie na wlasne zyczenie i nadal marnujesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

tak, tak... a ciotka twoją matkę tak bez powodu namawiała by oddać cię na badanie psychiatryczne i do ośrodka dla ociężałych XD

To był w 100% wymysł Smakosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Z pracy jak 90 %ludzi z forum 😅

Obecnie należę do tych 10%. Jestem podręczną.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Zmarnowales sobie zycie na wlasne zyczenie i nadal marnujesz.

Miłość oglupia to jest taki nawal hormonów że człowiek powinien być ubezwlasnowolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Właśnie bo zapomniałam dodać że były jest z zawodu piekarzem i dobrze wie co w tych chlebach tostowych jest, dlatego zabrania kupować synowi tego.

Raz na kwartał kupię do tostów czy sandwicha.

Który były? Mąż czy małolat?

Kochana żeby wiedzieć co w nich jest wystarczy przeczytać skład na opakowaniu 

Edytowano przez wampir3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 3 napisał:

A co jest ciekawego? Mam kolege piekarza mówił że walom wam mąkę z podłogi nic się nie marnuje...

No co ty, w normalnych piekarniach są kamery wszędzie i trzeba zachować restrykcyjne wytyczne, nie ma szans nie umyć rak czy nie założyć rękawiczek a co już mówić dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dużo pochwy w pochwie 3 napisał:

Ja zmarnowalem sobie finansowe życie przez miłość do prostytutki. Byłem ustawiony a czeka mnie praca. Mam nadzieję że z czasem ogarne coś z domu działalnośc bo nie lubię wychodzić ani mieć kogokolwiek nad głową.

Jak będziesz dalej tak sie odżywiał to nigdzie nie dasz rady nawet tydzień popracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, RymCym+ napisał:

zależy jaka piekarnia też... bo np w rynku jest jedna co kupuję często bo ceny tylko trochę wyższe niz w biedronce... ale jest też taka renomowana piekarnia, gdzie za jednego pączka 5 zł zapłacisz, to podzękował, ew. wpadnę po jakieś ciasto, regionalną basię jak rodzina przyjeżdza, bo przepyszne mają XD

Taką piekarnię akurat mam pod nosem. Pączków  nie lubię, ale kołaczyki z serem jak z sernika wiedeńskiego i makiem, są smaczne. 

Przepraszam.

Lubię pączki smażone na smalcu z kremem ajerkoniakowym i gniazdka. Do tej piekarni mam dużo dalej. I dobrze 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No i weź gadaj z idiоtа. :classic_unsure:

jego wszystko frustruje na forum, każda wymiana zdań, bo nic nie ma, nigdzie nie był, a baby na max models tylko ogląda... jedynie te durne docinki, to jego jedyny i żałosny mechanizm obrony... obronny przed własnym leserstwem i nibębeństwem cytując US17 xD

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 3 napisał:

Wygląda jakby mojej matki ona też 161cm chudy lachon 

A MATKA TEŻ MIAŁA ŁYSĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

jego wszystko frustruje na forum, każda wymiana zdań, bo nic nie ma... tylko te durne docinki to jego jedyny mechanizm obrony... obronny przed własnym leserstwem i nibębeństwem cytując US17 xD

No wiem, sama sie zastanawiam nieraz po co w ogóle mu jeszcze odpisuje.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Szczerze to z jakoscia moze byc roznie z takimi produktami prosto od gospodarza. Chyba ze prowadzi oficjalny sklep i spelnia wymogi sanitarno-jakosciowe. Niejedna osoba juz sie zatrula takimi swojskimi produktami albo kupowala jajka z hurtowni nie wiedzac o tym.

Takich ludzi jest dużo. Mają wszystkie zezwolenia i produkty są co jakiś czas badane/sprawdzane. 

Mamy też kilka masarni, gdzie na oczach klientów rozbierane jest mięso świni.

Wędzoną sztucznie kiełbasę i boczek też każdy pozna.

Nieważne.

Odniosłam się tylko do krytyki pieczywa z mrożonego ciasta, a przecież w marketach kupujemy, bo jest wybór większy. 

Można kupić byle jaką przyprawę markowej firmy i tej najtańszej. 

Kto się nie liczy z kasą, nie pobiera aplikacji ani karty z biedry czy Lidla. Nie wchodzi do takich sklepów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No wiem, sama sie zastanawiam nieraz po co w ogóle mu jeszcze odpisuje.

A zapomniałem powiedzieć śniłas mi się xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Takich ludzi jest dużo. Mają wszystkie zezwolenia i produkty są co jakiś czas badane/sprawdzane. 

Mamy też kilka masarni, gdzie na oczach klientów rozbierane jest mięso świni.

Wędzoną sztucznie kiełbasę i boczek też każdy pozna.

Nieważne.

Odniosłam się tylko do krytyki pieczywa z mrożonego ciasta, a przecież w marketach kupujemy, bo jest wybór większy. 

Można kupić byle jaką przyprawę markowej firmy i tej najtańszej. 

Kto się nie liczy z kasą, nie pobiera aplikacji ani karty z biedry czy Lidla. Nie wchodzi do takich sklepów. 

Niestety otarlem się o milion jedynie tracac 133,5tys nie dla mnie już szastanie kasą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×