Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Nurtuje mnie jedna sprawa.

Polecane posty

8 minut temu, Vlad Srakula napisał:

w sumie to nie wiem co to jest fascynacja facetem juz tylko szukam u jakiegostam bezpieczenstwa i zeby sie dowartosciowac :classic_blink:

Ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Urmaj napisał:

No cóż tak się trafiło ale nadal nie wierzę że to jedyny powód rezygnacji. 

no i z każdym kolejnym odrzuceniem źle się czułem, czasami zdarzało się płakać w poduszkę (w wieku nastoletnim - potem przeszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie on jest taki dobry nawret jedzenie stawial moge mu zaplacic w naturze zreszta nie skrzywdzi i bedzie baba zaklepana juz bedzie eh chociaz mi sie nie chce ale lezaki wchodza na psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Urmaj napisał:

Z włefistką 34
Ja

Wyglądasz na 24 lata.
M
Dziękuję🙂

23 min. temu
Ja
Musisz mieć duuuuże powodzenie u mężczyzn figura 10/10 i twarz słodziak.

Ze sportówką 36

Coś ściemniasz bo niby szukasz tylko do squasza a zdjęcia masz jakbyś szukała faceta. Ile masz wzrostu?

Z taką co ma zdjęcie w lesie 34

Lubisz grzyby?

Z dziwnym imieniem 35

M*** to twój pseudonim czy jesteś z zagranicy?

Z O 32

Masz miłą twarz to możemy w miarę miło porozmawiać jeśli też chcesz?

Odpisała:

Narazie próbuje wziąć pozycKe

Co napisać tej O32?

 

Lepiej zadne pytanie by było czy lubi chodzić na grzyby albo czy lubi zbierac grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilam mu piwo i yerbe pare razy zeby nie bylo huh no nie wiem ale jesli by bylo cokolwiek to tylko z tym typem i moze by wreszcie sie poczulo ze demony drzwiami i oknami sei do mnie nie dobijaja z bolem doopska ze sie nie puszczam O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

kupilam mu piwo i yerbe pare razy zeby nie bylo huh no nie wiem ale jesli by bylo cokolwiek to tylko z tym typem i moze by wreszcie sie poczulo ze demony drzwiami i oknami sei do mnie nie dobijaja z bolem doopska ze sie nie puszczam O.o

Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Narazie próbuje wziąć pozycKe ja Gdzie chcesz ją wziąć? Nie wiem co napisać. O Przez internet dziś telefon mi się utopil i potrzebuje 250 zł Ja Po prostu poczekaj do wypłaty. O Do końca miecha Ja No rzeczywiście trudna sytuacja. A do czego Ci telefon potrzebny? O Praca I mam córkę która ma monitor oddechu który musi być podpięty pod tel Ja Do czego jest monitor oddechu? Pierwsze słyszę. O Ma problemy z oddychaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos co uwielbiamy moze byc dla nas trucizno z czasem tak naprawde tylko moze sie wydawac ze to dobre, moze lepiej nie ssrac zarem ognia w majtach od razu, wielu sie na to nabralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

O Narazie próbuje wziąć pozycKe ja Gdzie chcesz ją wziąć? Nie wiem co napisać. O Przez internet dziś telefon mi się utopil i potrzebuje 250 zł Ja Po prostu poczekaj do wypłaty. O Do końca miecha Ja No rzeczywiście trudna sytuacja. A do czego Ci telefon potrzebny? O Praca I mam córkę która ma monitor oddechu który musi być podpięty pod tel Ja Do czego jest monitor oddechu? Pierwsze słyszę. O Ma problemy z oddychaniem

Długo ona z tobą nie porozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

cos co uwielbiamy moze byc dla nas trucizno z czasem tak naprawde tylko moze sie wydawac ze to dobre, moze lepiej nie ssrac zarem ognia w majtach od razu, wielu sie na to nabralo

Co uwielbiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

Co uwielbiasz?

ładna scieme, elokwencje, kłamstwa  i manipulacje huh

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Urmaj napisał:

O Narazie próbuje wziąć pozycKe ja Gdzie chcesz ją wziąć? Nie wiem co napisać. O Przez internet dziś telefon mi się utopil i potrzebuje 250 zł Ja Po prostu poczekaj do wypłaty. O Do końca miecha Ja No rzeczywiście trudna sytuacja. A do czego Ci telefon potrzebny? O Praca I mam córkę która ma monitor oddechu który musi być podpięty pod tel Ja Do czego jest monitor oddechu? Pierwsze słyszę. O Ma problemy z oddychaniem

wygląda jakby szukała białorycerza, który jej przeleje te 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Urmaj napisał:

Może jak będę więcej pisał to się nauczę czego nie pisać. Teraz napisałem na tinde do D34 czyli imię na d i 34 lata.

15:53

Nie mam dzieci i nie jestem rozwiedziony ale kompletnie nie potrafię śpiewać.

15:55

Co studiowałaś?

15:53

Nie mam dzieci i nie jestem rozwiedziony ale kompletnie nie potrafię śpiewać.

15:55

Co studiowałaś?

20:08

Ekonomię, a Ty?

10.10.2024, 22:22

22:22

Miło że pytasz. Zarządzanie ale zrezygnowałem. Widzę że masz taki styl bardziej kobiecy. Podobno dzisiaj ludziom brakuje umiejętności dostosowywania się. Z twojego opisu można odnieść wrażenie że Ty umiesz się odnaleźć w sytuacji i zreorganizować w obliczu nowych wyzwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WychodzeNaChwile napisał:

wygląda jakby szukała białorycerza, który jej przeleje te 250

Nie mam konta w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WychodzeNaChwile napisał:

wygląda jakby szukała białorycerza, który jej przeleje te 250

Może to facet tylko zdjęcie ukradł i wyłudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Urmaj napisał:

O Narazie próbuje wziąć pozycKe ja Gdzie chcesz ją wziąć? Nie wiem co napisać. O Przez internet dziś telefon mi się utopil i potrzebuje 250 zł Ja Po prostu poczekaj do wypłaty. O Do końca miecha Ja No rzeczywiście trudna sytuacja. A do czego Ci telefon potrzebny? O Praca I mam córkę która ma monitor oddechu który musi być podpięty pod tel Ja Do czego jest monitor oddechu? Pierwsze słyszę. O Ma problemy z oddychaniem

Taka gruba że oddychać nie może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×