Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kalg0n

niedawno sreosia srakiuszka zapraszala tutaj lezaka do siebie, na wspolne chodzenie po gorach i jezdzenie na moto xD

Polecane posty

nawet lezak nie chce do niej jechac

hahah XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kalg0n napisał:

nawet lezak nie chce do niej jechac

hahah XDD

Leżak sie boi wyjść z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kalg0n napisał:

to tak jak ty XD

A ty się tak bałeś katiuszki że okłamywałeś ze masz fobię społeczną żeby tylko się z nią nie spotkać

Edytowano przez SHOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kalg0n napisał:

nadal sie jej boje

I dobrze bo ona jest moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedziesz do niej i bedziecie spali razem w lozku? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oboje jestescie klamcami i hejterami, pasujecie do siebie 😄

zycze szczescia i rychlego zamaz pojscia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kalg0n napisał:

jedziesz do niej i bedziecie spali razem w lozku? 😄

Nie bo ja lubię sam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to byla jakas tragedia, mielismy sie spotkac i bylismy umowieni i jechac razem w podroz, a w czwartek do mnie wspollokator hej filip chodz poczillowac ze mna u mnie w pokoju, a ja pewnie i zaczelismy sluchac muzy, on gral w gry ja na lapku i przenioslem swoja wieze i trance odpalalem, a sreosia w piatek przyleciala do uk i mielismy sie spiknac, ale sie przedluzylo do soboty xD

a ja piatek dalej siedze ze wspollokatorem i dobrze sie bawimy razem, ja dalej przy kompie a on gra w gry i sluchamy muzy 😄

w sobote sreosia przyjechala i jutro sie umawiamy na kawe 😄 a ja dalej siedze ze wspollokatorem juz 2 dzien, a w niedziele sreosia zemdlala, pekniete zebro, poobijana, i w szpitalu wyladowala a ja w poniedzialek wypadek na rowerze i zlamany nadgarstek i tez w szpitalu wyladowalem i nawet zesmy sie nie zobaczyli, co za pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kalg0n napisał:

w sobote sreosia przyjechala i jutro sie umawiamy na kawe 😄 a ja dalej siedze ze wspollokatorem juz 2 dzien, a w niedziele sreosia zemdlala, pekniete zebro, poobijana, i w szpitalu wyladowala a ja w poniedzialek wypadek na rowerze i zlamany nadgarstek i tez w szpitalu wyladowalem i nawet zesmy sie nie zobaczyli, co za pech

😂😂😂

30-letni zgred, a naiwny i infantylny jak 5-latek 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgred to jest sraavik i ty tez :D

ja jade niedlugo na rower poplywac w rzece i wroce poznym wieczorem wiec zegnajcie :D

szkoda mi czasu na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze znowu jakas piekna blond corcia do mnie pomacha z nowego porsche macan s a wy gniijcie tutaj przez reszte dnia hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w srakfonie sobie zablokowalem internet, zeby mi nie dzialal mobile data, poza tym mam angielska karte sim i nie doladowalem konta wiec i tak nie mam neta i usunalem przegladarki internetowe i zablokowalem, zeby nie zagladac na srafe jak jestem poza domem, wiec tutaj nie wejde buahah i jade cieszyc sie zyciem, pieknymi widokami oraz rozkoszowac sie cudownymi dziewczynami z Polski, narka 😛

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo kurde Lejdi Swietlanka do mnie pisze i sobie piszemy wlasnie jee <3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co sie dziwic, ze zachorowalem na fobie spoleczna, zejscie po 4 dni bajlando, trauma i szok po zlamanym nadgarstku (dwie kosci i otwarte zlamanie) i operacji, ze uspili mnie jak psa, a tutaj jeszcze sreosia ze z peknietym zebrem i siniakami zabiera mnie na podroz po Europie za kilka dni, no juz pedze na pewno, sugerowalem jej ze powinna troche zostac i odpoczac, ale jej sie spieszylo, a ja nie lubie sie spieszyc i olalem to w ostatniej chwili tak to bywa, wiec dlatego nie lubie nic planowac xD

Edytowano przez kalg0n
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, bullshitter napisał:

😂😂😂

30-letni zgred, a naiwny i infantylny jak 5-latek 😂

to jest takie bejbi, dobrze ze chociaz nie jest obrzydliwy mentalnie, jest prawdopodobienswo acz nieduze ze kiedys znajdzie jakas peedofilke 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Anglii mam bardzo duzo przyjaciol anglikow i angielek, jestem ogolnie lubiana i szanowana osoba u mnie w miasteczku posrod wielu ludzi, i nie obchodzi mnie co o mnie mysla jakies polaczki na srafe forum dla bab, w internecie tez mam przyjaciol z calego swiata i tez mnie bardzo szanuja i lubia, do tego jestem uprzywilejowana bardzo osoba, bo mnieszkam sobie za darmo w UK i mam wszystko za darmo, nara przegrywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kalg0n napisał:

w Anglii mam bardzo duzo przyjaciol anglikow i angielek, jestem ogolnie lubiana i szanowana osoba u mnie w miasteczku posrod wielu ludzi, i nie obchodzi mnie co o mnie mysla jakies polaczki na srafe forum dla bab, w internecie tez mam przyjaciol z calego swiata i tez mnie bardzo szanuja i lubia, do tego jestem uprzywilejowana bardzo osoba, bo mnieszkam sobie za darmo w UK i mam wszystko za darmo, nara przegrywy

Jedyne co masz w Anglii to sponsorzy którzy ruchają się w du pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spadam, bo robie cos dla Lejdi Swietlanki i jestem zajety, nie mma czasu na ...y i na was, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popiszcie sobie o mnie bo nie macie widze ciekawszych tematow do dyskusji, a ja ide sobie robic cos z Lejdi Swietlanka, papa B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×