Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Skoro używanie wulgaryzmów jest zdrowe i potrzebne, bo wyraża pełną ekspresję wypowiedzi i każdy ma prawo do ich używania, to kiedy zaczną ich używać dzienikarze w telewizji?

Polecane posty

19 minut temu, Klitek napisał:

Na przykład już na powitanie do takiej osoby zaczynać codziennie od:

- Kúrwa cześć!

albo

- Dzień dobry kúrwa!

Nie biedny durniu, bo najlepszą metodą na chamstwo jest wysoki poziom kultury. Nawet analfabeta na zasadzie obserwacji i łączenia kropek zczaił by tak prosty schemat . Zresztą ja wątpię żeby ludzie aż tak przeklinali jak opisujesz zwłaszcza na powitanie. Popadasz w jakieś chore skrajności i podajesz jakieś patologiczne przykłady. Idź do jakiegokolwiek dyskontu , to tam nie usłyszysz żadnych przekleństw pomimo że klienci są z różnych nizin i wyżyn społecznych. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bez złośliwości i abyś się ogarnął kto cię wysrał to powinien dostać potężny wyrok, bo żeby tyle jęczeć jak jakiś moher w menopauzie i kręcić się w kółko jak opóźnione w rozwoju dziecko to jest zatrważające 😁 🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Te bluzgi pasują do ciebie jak świni siodło i jak jesteś po studiach wyższych jakimś cudem , to chyba czaisz metafory 😄 Poza tym wchodząc między wrony jesteś zbyt słaby aby nie krakać jak one. Nie dla psa kiełbasa też możesz usłyszeć jeżeli twoja postawa jest lękliwa jak opisujesz. 😄

No tak. Raczej bym więc się tak nie zachował jak tu pokazałem, bo by mnie zadziobali. Tylko raczej po prostu sam nie przeklinam, a dodatkowo mam spory dystans do osób, które przeklinają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie biedny durniu, bo najlepszą metodą na chamstwo jest wysoki poziom kultury. Nawet analfabeta na zasadzie obserwacji i łączenia kropek zczaił by tak prosty schemat . Zresztą ja wątpię żeby ludzie aż tak przeklinali jak opisujesz zwłaszcza na powitanie. Popadasz w jakieś chore skrajności i podajesz jakieś patologiczne przykłady. Idź do jakiegokolwiek dyskontu , to tam nie usłyszysz żadnych przekleństw pomimo że klienci są z różnych nizin i wyżyn społecznych. 😄

no właśnie prości ludzie w dyskoncie się lepiej zachowują niż tzw elity  -jak wychodziły na jaw te wszystkie afery podsłuchowe, to tzw elity najgorzej klną  - nie wiem czemu?

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Klitek napisał:

no właśnie prości ludzie w dyskoncie się lepiej zachowują niż tzw elity  -jak wychodziły na jaw te wszystkie afery podsłuchowe, to tzw elity najgorzej klną  - nie wiem czemu?

A świstak siedzi i zwija w sreberka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Klitek napisał:

No tak. Raczej bym więc się tak nie zachował jak tu pokazałem, bo by mnie zadziobali. Tylko raczej po prostu sam nie przeklinam, a dodatkowo mam spory dystans do osób, które przeklinają

Co ty pokazałeś jedynie postawę jakbyś miał orzeczenie o niepełnosprawności umysłowej 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×