Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
L000L

czuje sie zraniony przez srakiuszke i sraavika wiec dopoki mnie nie przeprosza, to nie jestesmy przyjaciolmi, a ja odchodze ze srafe, zegnajcie

Polecane posty

wspollokator mnie chyba z 5 razy przepraszal, ze sie na mnie wydzieral i mi sluchawki zniszczyl

z racji ze mieszkam u niego za darmo i nie musze placic 500 funtow miesiecznie za wynajem, to nawet nie robilem o nic problemu

a srakiuszka z praavikiem obrazaja moich przyjaciol, i pisza ze daje za lokum ir obie loda za jedzenie. to zbyt duzo

nie mam zamiaru sie juz dluzej ponizac i tutaj pisac i sie podlizywac, a przeprosin zadnych.

wiec dopoki mnie nie przeprosza, ja znikam stad na zawsze xD

papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, L000L napisał:

wspollokator mnie chyba z 5 razy przepraszal, ze sie na mnie wydzieral i mi sluchawki zniszczyl

z racji ze mieszkam u niego za darmo i nie musze placic 500 funtow miesiecznie za wynajem, to nawet nie robilem o nic problemu

a srakiuszka z praavikiem obrazaja moich przyjaciol, i pisza ze daje za lokum ir obie loda za jedzenie. to zbyt duzo

nie mam zamiaru sie juz dluzej ponizac i tutaj pisac i sie podlizywac, a przeprosin zadnych.

wiec dopoki mnie nie przeprosza, ja znikam stad na zawsze xD

papa

Sratiuszka to Dante aka MiaYuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×