Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
L000L

czuje sie zraniony przez srakiuszke i sraavika wiec dopoki mnie nie przeprosza, to nie jestesmy przyjaciolmi, a ja odchodze ze srafe, zegnajcie

Polecane posty

wspollokator mnie chyba z 5 razy przepraszal, ze sie na mnie wydzieral i mi sluchawki zniszczyl

z racji ze mieszkam u niego za darmo i nie musze placic 500 funtow miesiecznie za wynajem, to nawet nie robilem o nic problemu

a srakiuszka z praavikiem obrazaja moich przyjaciol, i pisza ze daje za lokum ir obie loda za jedzenie. to zbyt duzo

nie mam zamiaru sie juz dluzej ponizac i tutaj pisac i sie podlizywac, a przeprosin zadnych.

wiec dopoki mnie nie przeprosza, ja znikam stad na zawsze xD

papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, L000L napisał:

wspollokator mnie chyba z 5 razy przepraszal, ze sie na mnie wydzieral i mi sluchawki zniszczyl

z racji ze mieszkam u niego za darmo i nie musze placic 500 funtow miesiecznie za wynajem, to nawet nie robilem o nic problemu

a srakiuszka z praavikiem obrazaja moich przyjaciol, i pisza ze daje za lokum ir obie loda za jedzenie. to zbyt duzo

nie mam zamiaru sie juz dluzej ponizac i tutaj pisac i sie podlizywac, a przeprosin zadnych.

wiec dopoki mnie nie przeprosza, ja znikam stad na zawsze xD

papa

Sratiuszka to Dante aka MiaYuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, DOBRY ZNAJOMY napisał:

Sratiuszka to Dante aka MiaYuko

Ile razy jeszcze tą bzdurę powtórzysz, ćwierćmózgu?

Edytowano przez Bożenka LuBicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a chooy to kogo czy to bzdura czy nie wszystko jedno 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, CH000Y napisał:

a chooy to kogo czy to bzdura czy nie wszystko jedno 😄

Taaa, wszystko jedno, gadałeś z nią i oglądałeś filmy, ale teraz będziesz chłopa z niej robił dla poklasku? Kolejny czub, widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bożenka LuBicz napisał:

Taaa, wszystko jedno, gadałeś z nią i oglądałeś filmy, ale teraz będziesz chłopa z niej robił dla poklasku? Kolejny czub, widzę.

a jak mi pisze ze robie loda kolegom albo daje duupy za dach nad glowa i mam alfonsow i schizofrenie to jest dobrze, to dla mnie moze rownie moze byc facetem, co mnie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, CH000Y napisał:

a jak mi pisze ze robie loda kolegom albo daje duupy za dach nad glowa i mam alfonsow i schizofrenie to jest dobrze, to dla mnie moze rownie moze byc facetem, co mnie to?

Przecież to robisz a Ona jest kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i czego klamiesz praavik ty parszywy smieeciu?

a srakiuuszka jest koorwa jedynie 😄

Edytowano przez CH000Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to ona z duzej litery to sobie w duupe wsadz ty jeebany smieciu kreetynie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Oj stary, mam nadzieję serio, że wyjdziesz kiedyś na prostą.

chooy ci w duupe ty parszywy smieeciu 😄

znowu mnie srajaa zbajtowala a mialem tu nie pisac, nienawidze tej szmaty

ostatni raz dzisiaj do niej napisalem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz spieerdalam stad to moj ostatni post i znikam nie bede pisal tutaj do nikogo juz do zadnej srajii tez, niech spieerdala, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, CH000Y napisał:

chooy ci w duupe ty parszywy smieeciu 😄

znowu mnie srajaa zbajtowala a mialem tu nie pisac, nienawidze tej szmaty

ostatni raz dzisiaj do niej napisalem

 

Potem się dziwisz, że każdy ciebie hejtuje? Trzymaj jakiś fason zlewie, nie pisz tak do obcych, co nawet ci lepiej jakoś tam chcą pomóc, nie znając tego szamba twoich afer. No chyba, że już tak nisko upadłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nienawidze tego sraafe jeebanego bo przez to srorum mam ochote komus rozjeebac laptopa o morde i w chuuju was wszystkich mam was tez nienawidze wszystkich wy gnooje jeebane w chooyo mam czy mnie tutaj kto lubi czy nie wypieerdalaj ja pieerdole co za dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tu chyba naprawde przestane nawet zagladac w koncu bo nawet czytanie waszych goowno postow mnie wkuurwia, i zapomne o tej zjeebanej stronie internetowej 😄 i nie bede sie juz przez zadne meendy polskie wkuurwial 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym tygodniu mnie tak polaczki w tibii wkuurwily ze od tygodnia sie nie zalogowalem i nie zaloguje, czekam jak sie przez srafe i przez was wkuurwie ze tutaj nie zajrze juz nigdy 😄

psujecie mi neerwy wy koorwy polskie 😄

raz dwa trzy pare glebokich wdechow i wydechow i znikam 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, CH000Y napisał:

a jak mi pisze ze robie loda kolegom albo daje duupy za dach nad glowa i mam alfonsow i schizofrenie to jest dobrze, to dla mnie moze rownie moze byc facetem, co mnie to?

Aha, ok, czyli kłamiesz ze złośliwości i z przekory. Myślałem, ze już na serio masz chory, serialnie schizofreniczny łeb i faktycznie wierzysz w to, że kobieta z głosu i wyglądu może być facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Crossroads napisał:

Potem się dziwisz, że każdy ciebie hejtuje? Trzymaj jakiś fason zlewie, nie pisz tak do obcych, co nawet ci lepiej jakoś tam chcą pomóc, nie znając tego szamba twoich afer. No chyba, że już tak nisko upadłeś.

On taki jest od początku swojej bytności na forum. Nieleczona schizofrenia, paranoja + inne zaburzenia - robią swoje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w chuuju mam to wasze srorum, jestescie deebilami do potegi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy kuurwy jeebane polskie nienawidze polaczkow 😄

nienawisc do polaczkow mam we krwi 😄

nikt mi tak nie psuje nerwow jak polaczki wstretne 😄 zrecie tylko ta swoja wieprzowine i macie ryje czerwone wszyscy oblechy jeebane 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby was wszystkich chuuj strzelil jak najszybciej tak jak tego cweela zmija, tez mnie hejtowal jak wy i w koncu umarl, jeszcze wy w koncu zdechnijcie na raka w szpitalu najlepiej w mekach i cierpieniach, zycze wam tego wszystkim 😄 i zadna srarma nie istnieje ani klatwa, jestescie gnoojami i gnijcie w piekle w mekach i katuszach 😄

 

Edytowano przez CH000Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty sravik bedziesz tutaj do konca zycia gnil przegrywie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawaj, chcesz sie praavik pohejtowac ty kuurwo pieerdolona?

czy bedziesz czekal do rana i zglaszal posty zeby mi dali bana ty jeebany smieeciu ktory robi loda kotarbie za koszami w dino? 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym cie praavik ty kuurwo dorwal smieeciu to lepiej zebys nie wiedzial co mi chodzi po glowie zebym z toba zrobil ty franco pieerdolona 😄

chowaj sie za kolezankami internetowymi ty ciipo pieerdolona, bo jestes tchorzem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestes wieksza menda i gnoojem od sruuna, ty smieeciu jeebany praavik kuurwo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×