Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MateuszS20

Relacja z dziewczyną

Polecane posty

Cześć, chciałbym poznać waszą opinię na ten temat. Mianowicie poznałem dwa miesiące temu dziewczynę przez internet, piszemy codziennie czasem odpisuje od razu czasem troszkę muszę poczekać, ale kontakt jest codziennie i uważam, że fajnie nam się piszę. Jednak jest jedno ale, mianowicie ona nie chce się spotkać twierdząc, że niedawno zakończyła kilkuletni związek, że jeszcze nie jest gotowa i cały czas mówi, że nie ma czasu. Kiedyś zapytałem ją wprost czy w ogóle chce ze mną pisać czy ja czasami nie nudzę, uzyskałem odpowiedź, żebym tak nie analizował i jak by nie chciała to by ze mną nie pisała. Jak myślicie czy coś z tego może być czy po prostu bawi się moimi uczuciami, bo ja mam ostatnio mieszane uczucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zapytasz tej dziewczyny, tylko po raz drugi zakładasz ten temat? 😁

Ale odpowiem ci. Widocznie ta dziewczyna nie jest tobą zainteresowana. Bo jak się chce spotkać, to się szuka sposobu, a jak nie chce to szuka powodu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MateuszS20 napisał:

Jednak jest jedno ale, mianowicie ona nie chce się spotkać twierdząc, że niedawno zakończyła kilkuletni związek, że jeszcze nie jest gotowa i cały czas mówi, że nie ma czasu.

zaproponuj jej termin spotkania, konkretny dzień i godzinę. jeżeli go odrzuci, bo nie ma czasu - to niech zaproponuje inny.

jeżeli będzie się wykręcać albo nie poda - no to do widzenia. szanuj swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabija nude twoim kosztem. Jestes taką jakby to powiedziec przyjaciolką z benisem, one lubią takie relacje mają darmową atencje i nie musza sie odwzajemniać spotkaniem i innymi rzeczami

Napisz jej ze atencja kosztuje, za jeden dzien pisania 50zl albo 2 nudesy. Wyzyskuje cie 

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×