Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Chyba mam zdolności paranormalne

Polecane posty

2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Może nie aż tak że się sprawdził , ale wierzę że mnie ostrzegł przed wypadkiem 🤔

Opowiesz mi? 

Ja wczoraj miałam jakby sen, a dokładniej serię snów jak gdyby widziane moimi oczyma, a przytrafiły się innym osobom. Nie do końca tak samo, ale naprawde niesamowicie dziwna koincydencja 😲

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Opowiesz mi? 

Ja wczoraj miałam jakby sen, a dokładniej serię snów jak gdyby widziane moimi oczyma, a przytrafiły się innym osobom. Nie do końca tak samo, ale naprawde niesamowicie dziwna koincydencja 😲

Jak zapytać ludzi co im się śniło w noc  poprzedzającą wypadek lub inne zdarzenia , to te sny będą jednakowe a interpretację w sennikach ostrzegające właśnie. Wierzę też że można ustrzec się przed fatum zmieniając ciąg zdarzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jak zapytać ludzi co im się śniło w noc  poprzedzającą wypadek lub inne zdarzenia , to te sny będą jednakowe a interpretację w sennikach ostrzegające właśnie. Wierzę też że można ustrzec się przed fatum zmieniając ciąg zdarzeń...

Ale śniły Ci sie symbole czy wydarzenia, chodzi mi o to czy miałeś sny, że niemal tak samo było w rzeczywistości?

A jak można go zmienić?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale śniły Ci sie symbole czy wydarzenia, chodzi mi o to czy miałeś sny, że niemal tak samo było w rzeczywistości?

A jak można go zmienić?

Symbole których interpretację znajdziemy w senniku, bo aż tak uduchowiony nie jestem. 

No właśnie jeżeli przyśnią się wypadające zęby, to będzie ostrzeżenie mogące pomóc oszukać zły los aka fatum. 

To co Ty miałaś to chyba nie sen....tylko pod medium może podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Symbole których interpretację znajdziemy w senniku, bo aż tak uduchowiony nie jestem. 

No właśnie jeżeli przyśnią się wypadające zęby, to będzie ostrzeżenie mogące pomóc oszukać zły los aka fatum. 

To co Ty miałaś to chyba nie sen....tylko pod medium może podchodzić.

Kiedyś snilo mi się, że miałam wypadek i strzaskaną nogę..i przytrafiło się dokładnie to, ale znajomej 🙄

Szkoda, że nie zawsze są precyzyjne, ponieważ mogłabym kogoś może ostrzec? 🙄

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Czasem zdarzają mi się prekognicje. Mam też jeszcze jedną zdolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Kiedyś snilo mi się, że miałam wypadek i strzaskaną nogę..i przytrafiło się dokładnie to, ale znajomej 🙄

Szkoda, że nie zawsze są precyzyjne, ponieważ mogłabym kogoś może ostrzec? 🙄

Ale to musiało dawać do myślenia jak widzisz u kogoś wypadek który Ci się śnił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

Ja mam. Czasem zdarzają mi się prekognicje. Mam też jeszcze jedną zdolność

A mozesz cos blizej opowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale to musiało dawać do myślenia jak widzisz u kogoś wypadek który Ci się śnił. 

Bardzo. Zaczynam sie zastanawiać czy inni też tak mają...i czuje sie troche nieswojo...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ale oczywiscie sen o namietnym calowaniu paczkowego z wczoraj sie nie ziscił. 😎

Sen był wczoraj to chyba trzeba poczekać na zmaterializowanie się ... kosmos 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Bardzo. Zaczynam sie zastanawiać czy inni też tak mają...i czuje sie troche nieswojo...

Wątpię bo jeżeli już to będą symbole które nie zawsze się pamięta po przebudzeniu i nadal uważam , że nie śniłaś tylko to było coś innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Sen był wczoraj to chyba trzeba poczekać na zmaterializowanie się ... kosmos 🤔

Nie wszystkie sie sprawdzaja. To nawet dobrze. Ale chciałabym nad tym jakos zapanować, żeby potrafić różnic i moc kogos ostrzec, bo czuje, że coś złego sie wydarzy, ale nie wiem komu i nie wiem dokladnie co, poniewaz przewaznie jakies elementy sa zmienione. 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

A mozesz cos blizej opowiedziec?

Co tu opowiadać, to jest tak głupie, bo działa i się sprawdza, choć nigdy bym w to nie uwierzył. Jestem pomiędzy: wiem że działa.. ale głupio o tym mówić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wątpię bo jeżeli już to będą symbole które nie zawsze się pamięta po przebudzeniu i nadal uważam , że nie śniłaś tylko to było coś innego....

Aż ciarki mnie przechodzą 😲

Ale jak to sprawdzić czy mogę mieć takie zdolności. Nigdy o tym nie myślalam w ten sposob. Nigdy nie przysnily mi sie numery w totka żeby zgarnac wygrana etc.

Co to mogło być? 😲

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Aż ciarki mnie przechodzą 😲

Ale jak to sprawdzić czy mogę mieć takie zdolności. Nigdy o tym nie myślalam w ten sposob. Nigdy nie przysnily mi sie numery w totka żeby zgarnac wygrana etc.

Co to mogło być? 😲

jakby mi się numery w totka przyśniły, to miałbym w poważaniu, że to brzmi głupio 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mk777 napisał:

Co tu opowiadać, to jest tak głupie, bo działa i się sprawdza, choć nigdy bym w to nie uwierzył. Jestem pomiędzy: wiem że działa.. ale głupio o tym mówić 🙂

Ale powiedz, bo trafiles na kogos kto też przeżywa coś dziwnego i nie wie co o tym myśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie sniło, że miałam strzaskaną nogę, a ona stała obok. I to było przy schodach. A jej sie to przytrafiło w ten sposób, że spadła z roweru. Ale tak czy siak bardzo dziwna koincydencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale powiedz, bo trafiles na kogos kto też przeżywa coś dziwnego i nie wie co o tym myśleć. 

Ja nigdy nie miałem snów, tylko silne wizje na jawie. Rzadko dosyć mam, ale się zdarzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

Ja nigdy nie miałem snów, tylko silne wizje na jawie. Rzadko dosyć mam, ale się zdarzają. 

Wow. Takiego czegoś ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Aż ciarki mnie przechodzą 😲

Ale jak to sprawdzić czy mogę mieć takie zdolności. Nigdy o tym nie myślalam w ten sposob. Nigdy nie przysnily mi sie numery w totka żeby zgarnac wygrana etc.

Co to mogło być? 😲

To już z moją babcią musiała byś pogadać, bo była upiorną postacią pod tym kątem  lecz miłą dla mnie , ale musielibyśmy się poznać duuuuużo wcześniej.

A myślałaś o numerach w lotto no właśnie , więc kluczem może być świadomość i podświadomość.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Niburdiama napisał:

Znowu miałam sen, który częściowo się sprawdził...macie też tak? 🙄

Stałaś się kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dumbino napisał:

Jałowo tutaj jak na pustyni 😂

bo ty sie  pojawiles 😄

wypieerdalaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

To już z moją babcią musiała byś pogadać, bo była upiorną postacią pod tym kątem  lecz miłą dla mnie , ale musielibyśmy się poznać duuuuużo wcześniej.

A myślałaś o numerach w lotto no właśnie , więc kluczem może być świadomość i podświadomość.  

W ogóle to psuje wszystkie zegarki 🙄 nie wiem o co tu chodzi 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie wszystkie sie sprawdzaja. To nawet dobrze. Ale chciałabym nad tym jakos zapanować, żeby potrafić różnic i moc kogos ostrzec, bo czuje, że coś złego sie wydarzy, ale nie wiem komu i nie wiem dokladnie co, poniewaz przewaznie jakies elementy sa zmienione. 🙄

Klucza bym się też dopatrywał w podświadomości na zasadzie że coś przyciągamy do siebie i idąc tym tropem jeżeli wszytko zaczyna się w głowie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mk777 napisał:

Ja nigdy nie miałem snów, tylko silne wizje na jawie. Rzadko dosyć mam, ale się zdarzają. 

Jak to wyglada? 😲 dotykasz czyichs rzeczy czy spontanicznie przychodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×