Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pochwa w poniedziałek

Chciałbym być teraz drapany przez lachona stąd

Polecane posty

Możesz liczyć jedynie na wszy i inne pasożyty, które na pewno nie są ci obce... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie mogla drapac katiuszka u siebie w ogrodzie z widokiem na gory w jacuzzi do tego, ale niestety zjeebalem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Idiiota napisał:

mnie mogla drapac katiuszka u siebie w ogrodzie z widokiem na gory w jacuzzi do tego, ale niestety zjeebalem to

Ja to widzę że elka nie lubi nic robić to byśmy się roochali w syfie tylko i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pochwa w poniedziałek napisał:

Ja to widzę że elka nie lubi nic robić to byśmy się roochali w syfie tylko i tyle

a ja nie pojechalem z aktiuszka do Polski, bo ostatni weekend przed wyjazdem moj wspollokator mnie porwal, i zesmy troche przybalowali xD za bardzo xD

a potem zdychalem i nie dalem rady xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w chooy obczajalem gierek na ps2 bo moj ziomek mieszkal w londynie i chodzil po lombardach i uzbieral chyba z 600 sztuk i zesmy obczajali i jarali ziolo i tak codziennie przez rok czasu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba te gry u mnie na chacie sa ciagle w UK gdzies xD

ale ida na sprzedaz do zyda, bo nie gramy juz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Idiiota napisał:

ja w chooy obczajalem gierek na ps2 bo moj ziomek mieszkal w londynie i chodzil po lombardach i uzbieral chyba z 600 sztuk i zesmy obczajali i jarali ziolo i tak codziennie przez rok czasu 😄

No se zrobie to jutro jak dobrze ogarne oprogramowanie to palowe 1080i będzie sztos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pochwa w poniedziałek napisał:

No se zrobie to jutro jak dobrze ogarne oprogramowanie to palowe 1080i będzie sztos 

a w jakie gierki lubiles grac na ps2?

no on do tego tez mial jakis dobry kabel wlasnie w ogole chyba ze 3 konsole ps2 u mnie mam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Idiiota napisał:

a w jakie gierki lubiles grac na ps2?

no on do tego tez mial jakis dobry kabel wlasnie w ogole chyba ze 3 konsole ps2 u mnie mam 😄

We wszystko się gralalo tak się zastanawiam jakie gry ogarnąć będzie trzeba kupić network adapter a hdd 3,5 gdzieś mam rozne w zsypie i by było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pochwa w poniedziałek napisał:

We wszystko się gralalo tak się zastanawiam jakie gry ogarnąć będzie trzeba kupić network adapter a hdd 3,5 gdzieś mam rozne w zsypie i by było 

my lubilismy grac w gierki wyscigowe na kierownicy f1 williams albo logitech 😄 fajnie bylo

ale niestety potem nam ukradli kierownice ;/ i chooy kierownice poszly sie jeebac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię dynamite denka 2, burnout revenge, crasha cortex, mgs2, tekken 4, gta3, max payne, airblade, tony 3 muszę popatrzeć co tam było zwłaszcza trzeba liste gier 16:9 tryb zdobyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mgs2 sobie kiedys kupilem deluxe edition jakies na ebay za 12 funtow ale chwile pogralem i mi sie znudzilo, niestety

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doszedlem chyba do tego jak jakas rojsanke zajebalem co w helikopterze byla a potem sie gdzies skradalem w jakiejs hali i tam jakies roboty byly i nie wiem czy tam jakas kuurwa sie niewidzialna robila ale nie kojarze, czy jakis frajer z rewolwerem i chyba tylko to gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Idiiota napisał:

mgs2 sobie kiedys kupilem deluxe edition jakies na ebay za 12 funtow ale chwile pogralem i mi sie znudzilo, niestety

 

I tak najlepszy jest początek na statku jak pada ten deszcz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pochwa w poniedziałek napisał:

I tak najlepszy jest początek na statku jak pada ten deszcz 

no tam chyba idzie na jakims moscie i potem zrzuca papierosa i skacze na statek?

dziwne ze call of duty 4 tez sie zaczyna misja na statku w deszczu 😄

dobry opener dla gierki fps widocznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w czworke gralem na ps3 ale ze nie ogarnialem fabuly to tez mi sie znudzilo szybko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w jakas gierke kuurwa co jakims gosciu na koniu sie biegalo po wielkiej mapie, god of war tez bylo spoko

nie pamietam jak sie nazywala ta gierka na ps2, jak wroce do UK to spytam przyjaciela w co gralismy, to mi sie przypomni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Idiiota napisał:

gralem w jakas gierke kuurwa co jakims gosciu na koniu sie biegalo po wielkiej mapie, god of war tez bylo spoko

nie pamietam jak sie nazywala ta gierka na ps2, jak wroce do UK to spytam przyjaciela w co gralismy, to mi sie przypomni 😄

Ico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie bylo ico inaczej czekaj moze zaraz sobie przypomne ale tam grafika robila wrazenie i jeszcze w opcjach byla jakas tam opcja do ustawienia ze polepszalo ale nie pamietam moze zara znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam normalnie na konia wsiadales i ogromna mapa i biegales gdzie chciales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×