Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

W jaki sposób obecni nastoletni chłopcy są w stanie zorientować się która dziewczyna im się podoba a która nie?

Polecane posty

16 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ty też widze trafiasz jak łysy grzywka  o

kant kuli. Ten podszyw dumbo to nie moon. 

Napisałem, że ich dwóch biorę pod uwagę. Jak nie Moon to Bic najpewniej. Ale żeby jednak Klaudię o to podejrzewać, to chyba tylko twój betonowy kolega by tak potrafił strzelać z d. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lobotomia napisał:

co ma mi przejść promyku? nienawiść do waszego upośkedzonego gartunku? pogarda do bydła bez twarzy? nie przejdzie mi dopóki w ostatnim z was płynie zywa krew. 

Nienawidzisz głównie siebie i z twoją posturą karła ty chcesz zgrywać jakiegoś aryjczyka żądnego killerować śmiechu warte , bo jeden liść i leżysz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Jakieś Bożenki Lubicz z dupy i inna szara armia i wielkie pretensje że akurat tego incelka nie rozpoznaje się 

to tez jego nick ta bozenka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sebix libedowsky napisał:

nudy juz na tym forum nawet widmok zdziadział i udaje normlnego nie ma juz tyle ataków schiozofreni i agresje trzyma na wodzy

kafeteria upada.

chyba juz netflix lepszy

 

To przegapiłeś 😉 albo nie zauważyłeś. Zaliczył już dziś ale został zdeptany w zarodku. Za to mam na skrzynce ślady jego schizofrenii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Bo jest wrednym ch…em;) bez żadnych zasad 

Ośmielę się mieć inne zdanie. Może jak kogoś traktujesz to i wraca to do Ciebie? Moze warto przyjrzec sie sobie? Tak, tak teraz już nie jestem Twoją "koleżanką" z forum i narazilam Ci sie 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

Napisałem, że ich dwóch biorę pod uwagę. Jak nie Moon to Bic najpewniej. Ale żeby jednak Klaudię o to podejrzewać, to chyba tylko twój betonowy kolega by tak potrafił strzelać z d. 

paradowala ze zdjeciem maryski to i ze zdjeciem dumbo moze to raz a dwa ten nick nic nie pisze tylko emotke wkelja klaudia sie tak zachowuje i widmok tez.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Megadeath_ napisał:

Napisałem, że ich dwóch biorę pod uwagę. Jak nie Moon to Bic najpewniej. Ale żeby jednak Klaudię o to podejrzewać, to chyba tylko twój betonowy kolega by tak potrafił strzelać z d. 

Klaudia też potrafila mieć różne odpaly np mieć Ewkę na awatarze więc to

ty się nie do końca orientujesz sugerując moona. Czy nawet bica. Czy oni kiedykolwiek coś takiego robili? A Widmok ? Za każdym razem jak mu argumentów braknie i nerwy siadają 

moim zdaniem to jest Widmok i postaram się to udowodnić 

widmok robil to odwiecznie z Maryśka, zdarzalo sie z Ewką 

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To przegapiłeś 😉 albo nie zauważyłeś. Zaliczył już dziś ale został zdeptany w zarodku. Za to mam na skrzynce ślady jego schizofrenii 

no bylem, tylko z doskoku teraz i przed 19 nie wiedzialem ze mial atak.

na twojej skrzynce to na pewno on 😄 ale juz sie cywilizuje ataki na privie a na publiku udaje normalnego nawet widmok jak widac sie uczy zachowywac pozory 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Troche sie wystraszyłam że uciekniesz przez ten temat o zdolnosciach paranormalnych 😁

Niepotrzebnie tylko nawiązałem do pisma świętego, bo się odpalili ci anty co do wiary.😁 Wrócimy do tego bo jest trop jeżeli podczas snu opuszczamy ciało na inne poziomy świadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

no bylem, tylko z doskoku teraz i przed 19 nie wiedzialem ze mial atak.

na twojej skrzynce to na pewno on 😄 ale juz sie cywilizuje ataki na privie a na publiku udaje normalnego nawet widmok jak widac sie uczy zachowywac pozory 😄

 

No tez cos odwalił na publiku ale zduszony został the bill w zarodku. Ale jak chciał to będzie mial 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Prawdopodobnie jesteś dla tej osoby w pewnym stopniu autorytetem. Kupuj drogie rzeczy jakieś limitowane serie i będzie spokój z nią 😁

Rzeczy nie są skopiowane dokładnie, gdyż mam kreacje własne zaprojektowane i uszyte lub zakupione jako pojedyncze sztuki, ale chodzi o kolorystyke, ktora niestety nagminnie kopiuje i niestety nie da sie nie zauważyć pierwowzoru...np kolor butów tez akurat identyczny w tym sezonie przez przypadek oliwkowe...teraz zimowe kupie kolorowe 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Klaudia też potrafila mieć różne odpaly np mieć Ewkę na awatarze więc to

ty się nie do końca orientujesz sugerując moona. Czy nawet bica. Czy oni kiedykolwiek coś takiego robili? A Widmok ? Za każdym razem jak mu argumentów braknie i nerwy siadają 

moim zdaniem to jest Widmok i postaram się to udowodnić 

simpuje klaudii wiec jeszcze ten cyberulom ktory pisze jak widmok temu wchodzi w gre jeszcze ma nick tajemniczy on czy jakos tak ten ktory jak wpadla ta mama24 i pisala ze nie poda nicka bo jakis gosc ja przesladowal i wyzywal to napisal "kaska to ty, napisz do mnie" czy jakos tak 😄

tu wystarczy wejsc pod kobiecym nickiem napisac ze sie mialo jakies nieprzyjemne doswiadczenia bo jakis wariat napastowal i od razu wariaci sie przyznaja bo mysla ze to ich byla niedoszła znowu weszła na kafeterie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Ośmielę się mieć inne zdanie. Może jak kogoś traktujesz to i wraca to do Ciebie? Moze warto przyjrzec sie sobie? Tak, tak teraz już nie jestem Twoją "koleżanką" z forum i narazilam Ci sie 😁

Nie nie będziemy się bawiły teraz w to ‚jaki jesteś dla kogoś to blabla’. Widmok to upośledzony stalker. I ofiary nie są tu winne. Nie idźmy w tę stronę proszę to gwałt na rozumie

w jaki sposób Ty mi się naraziłaś niby? Przeciez cie nie hejtuje czytaj sama a nie przez pryzmat schizofrenika błagam 

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

paradowala ze zdjeciem maryski to i ze zdjeciem dumbo moze to raz a dwa ten nick nic nie pisze tylko emotke wkelja klaudia sie tak zachowuje i widmok tez.

 

No, jak robiła za armię widmoka. Z Dumbo nie wojowali nigdy. Nie śledzę dokładnie tych wojenek, ale tyle to akurat można wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

No tez cos odwalił na publiku ale zduszony został the bill w zarodku. Ale jak chciał to będzie mial 😉

a w jakim temacie moze mam subskrypcje ? w tym poprzednim ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lobotomia napisał:

ok kozaczku internetowy jestem na szczała od ciebie i twojego kru podludzi 

Ale nikt cię nie zamierzałby bić pod warunkiem żebyś nie gadał u nas jak nas zagazować i żebyś nie wyzywał ludzi UJ wie o co bo akcja rodzi reakcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Dobrze że ty jesteś ubóstwiany tutaj 😄 zazdroszczę ci tej ogólnej sympatii i poklasku 😄😂 przypomnij mi - kto tu jeszcze prócz grety i nibu nie ma cię za kawał ch…?

jest jeszcze Seven i Parabatai też zdaje się rozmawiała z Promykiem? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

No, jak robiła za armię widmoka. Z Dumbo nie wojowali nigdy. Nie śledzę dokładnie tych wojenek, ale tyle to akurat można wywnioskować.

Widmok to taki ‚silny’ hejter że korzysta z tego co ma. Przeciez on zdj Maryśki używał do tego żeby np osobie postronnej kazać się zamknąć. Po prostu tym czym dysponował to używał.

uzywanie czyjegoś awatara i wpisywanie jakichś monosylab z dupy robi jedna osoba tutaj i bardzo ciężko będzie mnie przekonać że to nie on bo on wlasnie się tak zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To przegapiłeś 😉 albo nie zauważyłeś. Zaliczył już dziś ale został zdeptany w zarodku. Za to mam na skrzynce ślady jego schizofrenii 

Aha i to jest to, co chciałas mi przekazać? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

jest jeszcze Seven i Parabatai też zdaje się rozmawiała z Promykiem? 😛

O to jest już was 4;) to sporo jak na forum które ma 30’lat 😉 a on tu siedzi od 15 

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

a w jakim temacie moze mam subskrypcje ? w tym poprzednim ?

 

Wspomniałem słowo "Biblia" i twoja narzeczona tak się odpaliła jakbym jej rodzinę zgładził. Dogsdajcie się na priv, bo z wami ludzie nie chcą mieć nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Megadeath_ napisał:

No, jak robiła za armię widmoka. Z Dumbo nie wojowali nigdy. Nie śledzę dokładnie tych wojenek, ale tyle to akurat można wywnioskować.

Akurat z Widmo wojowalam i za soba nie przepadamy, ale zauważyłam ostatnio że bicu pisze z tego hejterskiego nicka tylko wtedy gdy go obrazę zresztą lata mi to właściwie 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wspomniałem słowo "Biblia" i twoja narzeczona tak się odpaliła jakbym jej rodzinę zgładził. Dogsdajcie się na priv, bo z wami ludzie nie chcą mieć nic wspólnego.

a co dokladnie napisales ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Niepotrzebnie tylko nawiązałem do pisma świętego, bo się odpalili ci anty co do wiary.😁 Wrócimy do tego bo jest trop jeżeli podczas snu opuszczamy ciało na inne poziomy świadomości. 

Staram sie chodzić późno spać i nie pamietać snów. Czasem mnie to męczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Akurat z Widmo wojowalam i za soba nie przepadamy, ale zauważyłam ostatnio że bicu pisze z tego hejterskiego nicka tylko wtedy gdy go obrazę zresztą lata mi to właściwie 🙄

bicu to zaklamana gnida zawsze tak robi ze z dwoch nickow pisze

zreszta kazdy pisior robi dokladnei to samo z jednego nicku gada z toba a z drugiej jak napiszesz np. ze jezus nie istnieje to bedzie cie zglaszal do bana. wszystkie pisiory maja zryte berety i sa falszywe

 

Edytowano przez sebix libedowsky
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lobotomia napisał:

zapierrdolę cię i wyrżnę całą twoją hołotę, nikt nawet nie będzi wiedział że to ja, bo mnie tak na prawdę nie ma. a dlaczego to zrobię? dla przykładu. 

Poniosła cię teraz fantazja i już mi munek groził a nie ma na bilet nawet żeby przyjechać. 😁 Ty się nie nadajesz do takich rzeczy , bo nie masz predyspozycji i zniszczone zdrowie od ćpania i szlugów. Daj znać kiedy przyjedziesz to psy zamknę w kojcach,  bo jeszcze cię zagryzą a nie mam ochoty na grzywnę za ciebie głupcze 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pamiętasz czasy kiedy niektórzy lubowali się w szerokich spodniach z opuszczonym kroczem, dziewczyny chodziły w ogrodniczkach lub dresach... : ) wystarczy, że ktoś lubi dany styl to taki strój będzie dla niego bardzo ok a jeszcze bardziej osoba która tak się nosi (?) 

 

Edytowano przez marawstala
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lobotomia napisał:

może chciała cię ratować, ale już za późno. 

Jestem tylko agnostykiem i broń mnie boże przed taką obrończynią 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nie nie będziemy się bawiły teraz w to ‚jaki jesteś dla kogoś to blabla’. Widmok to upośledzony stalker. I ofiary nie są tu winne. Nie idźmy w tę stronę proszę to gwałt na rozumie

w jaki sposób Ty mi się naraziłaś niby? Przeciez cie nie hejtuje czytaj sama a nie przez pryzmat schizofrenika błagam 

To był joke. Mam na myśli tylko to i konsekwetnie powtarzam to od początku swej egzystencji tu, iż niektorym ludziom nie po drodze ze sobą i w realu nie po drodze i w wirtualu nie po drodze, tak po prostu czasem jest. Ale czy to oznacza, że trzeba eskalować niechec i ja podsycać. Jak juz czasem opowiadalam mam dosc ekscetrycznych sasiadow i ex, ale jakoś żyjemy na poziomie i nie wchodzimy sobie zbytnio w drogę 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×