Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

W jaki sposób obecni nastoletni chłopcy są w stanie zorientować się która dziewczyna im się podoba a która nie?

Polecane posty

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

To był joke. Mam na myśli tylko to i konsekwetnie powtarzam to od początku swej egzystencji tu, iż niektorym ludziom nie po drodze ze sobą i w realu nie po drodze i w wirtualu nie po drodze, tak po prostu czasem jest. Ale czy to oznacza, że trzeba eskalować niechec i ja podsycać. Jak juz czasem opowiadalam mam dosc ekscetrycznych sasiadow i ex, ale jakoś żyjemy na poziomie i nie wchodzimy sobie zbytnio w drogę 😁

Popieram takie podejście : )

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

simpuje klaudii wiec jeszcze ten cyberulom ktory pisze jak widmok temu wchodzi w gre jeszcze ma nick tajemniczy on czy jakos tak ten ktory jak wpadla ta mama24 i pisala ze nie poda nicka bo jakis gosc ja przesladowal i wyzywal to napisal "kaska to ty, napisz do mnie" czy jakos tak 😄

tu wystarczy wejsc pod kobiecym nickiem napisac ze sie mialo jakies nieprzyjemne doswiadczenia bo jakis wariat napastowal i od razu wariaci sie przyznaja bo mysla ze to ich byla niedoszła znowu weszła na kafeterie 😄

 

Jeżeli to z tym "simpowaniem klaudii" miało być o mnie to widać, że strzelasz teraz (jak i prawie zawsze w sumie) totalnie z duupska. No, totalnie na ślepo. Widać, że nawet moich postów nie kojarzysz (a trochę ich już nabiłem w ostatnim czasie), bo pitolisz od rzeczy. Nigdy o niej dobrego zdania nie miałem. Skończ farmazonić, bo coraz bardziej się pogrążasz ze swoimi śmiesznymi obsesjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

To był joke. Mam na myśli tylko to i konsekwetnie powtarzam to od początku swej egzystencji tu, iż niektorym ludziom nie po drodze ze sobą i w realu nie po drodze i w wirtualu nie po drodze, tak po prostu czasem jest. Ale czy to oznacza, że trzeba eskalować niechec i ja podsycać. Jak juz czasem opowiadalam mam dosc ekscetrycznych sasiadow i ex, ale jakoś żyjemy na poziomie i nie wchodzimy sobie zbytnio w drogę 😁

Niestety twój kolega nie zachowuje się cywilizowany sposób więc na święty spokój nie zasłużył. Jest stalkerem do którego nie dociera żadna argumentacja prócz agresji . Do niego nie da się po ludzku bo nie jest tego nauczony. Do niego dociera to co miał w domu czyli zastraszanie i lanie kablem. 

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Staram sie chodzić późno spać i nie pamietać snów. Czasem mnie to męczy. 

Mnie przeszło samoistne budzenie się punk trzecia w nocy , ale dałem ładne znicze na grobach i przeszło. Najgorsze poryte sny są jak człowiek się obudzi nad ranem i jeszcze dosypia godzinę -dwie. Nie wiem czy to właśnie nie jest OOBE. Snów zwykle się nie pamięta jak spojrzy się w światło dzienne po przebudzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

O to jest już was 4;) to sporo jak na forum które ma 30’lat 😉 a on tu siedzi od 15 

A to forum ma 30 lat? 😲 skad wiesz? 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Niestety twój kolega nie zachowuje się cywilizowany sposób więc na święty spokój nie zasłużył. Jest stalkerem do którego nie dociera żadna argumentacja prócz argresji 

Obrywasz bo zaczepiasz i obrażasz ludzi żeby kręcić afery a na realu pewnie boisz się i tutaj jakieś niepowodzenia życiowe musisz odreagować. Spójrz na swoje posty bluzgasz jak menelica jakaś, a później płaczesz jak ci pocisne. 😁Masz coś z głową tak samo jak twój narzeczony Libed 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Popieram takie podejście : )

Są kobiety na które złego słowa nie powiedziałem, bo nie obrażają mnie i nic to nie zmienia nawet jak mają inne poglądy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marawstala napisał:

Popieram takie podejście : )

Po co się nakręcać skoro można sfokusować się na sobie i swoim życiu, a nie przeżywaniu negatywnych emocji, ktore ostatecznie odbijaja sie na zdrowiu to już lepiej z kims miłym porozmawiać o czymś ciekawym, zrobić coś dla siebie lub komuś pomoc niz wyrzucac energie w błoto, bo i tak musimy jakoś egzystować, więc czasem lepiej sie odciać i od takich ludzi i od takich emocji i wtedy nie jest źle 😊 A z czasem emocje blakną...

Edytowano przez Niburdiama
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Niestety twój kolega nie zachowuje się cywilizowany sposób więc na święty spokój nie zasłużył. Jest stalkerem do którego nie dociera żadna argumentacja prócz agresji . Do niego nie da się po ludzku bo nie jest tego nauczony. Do niego dociera to co miał w domu czyli zastraszanie i lanie kablem. 

Moja sasiadka nie zawsze zachowuje sie w cywilizowany sposob, na pewno nie jest to kultura osobista z wyższej półki, ale czy to oznacza, że muszę z nia wchodzić w interakcje? I czy powodowowałoby to jakaś korzysc dla mojego dobrostanu? Otoż nie, wiec rezygnuje z tego i spi mi sie lepiej 😊 

Zdziwiłabys sie jak bardzo ludzie potrafią być niesympatyczni ale zamierzasz wojowac z calym swiatem i kazdego naprawic wedle swych zasad? Ok. Twoj wybor...ale to jest skazane na porazke. Zmarnujesz energie i stwierdzisz, że nie warto było.

Ja jakoś nie mam z Promykiem problemow wiec to o czym piszesz jest mi obce

Łap Promyku 😘

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Pieprzy głupoty zaraz

ci napisze

o

co chodzi.

zadna biblia nawet nie wiedzialam ze o jakiejś Biblii pieprzył 😄

Wchodzisz na temat gdzie nikt nawet nie wspominał o tobie i zaczynasz bluzgać, a później pretensje masz że ci pocisnąłem. Na realu też jak będziesz skakać do ludzi to na bank komuś skończy się cierpliwość i nawet możesz oberwać fizycznie. Serio nie rozumiesz prostego schematu że akcja zawsze będzie rodzić reakcje , czy już od tego alkoholu kompletnie nie czaisz prostych mechanizmów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To może zacznijcie się jakoś nazywać konkretnie a nie zakładacie pierdyliard nicków piszecie z przyczajki jakieś komentarze I analizy i Chój wie kim jesteście, czy to ktoś kto zwykle

siedzi w krzokach czy 60-ty nick tej samej osoby x i wielka beka bo ktos akurat nie trafił.

albo bądźcie barwniejsi bo faktycznie te incelsko prawackie poglądy kopiuj wklej z wykopu  i jak was rozróżniać? Po czym? Po upośledzonym pisaniu ‚ kek ‚? Że ci co bardziej upośledzeni tego używają a ci z iq 60

nie? 😄

Ale kto ci każe błędnie zakładać i zgadywać, że x osoba musi być koniecznie y? Więc do kogo pretensje? A że twój kolega (i ty pod jego wpływem też) uroił sobie, że każdy mniej rozpoznawalny nik musi być "bicem" czy "pisowkim świrem" to już jego problem. I jak widać, tylko jego. I po stylu pisania akurat bardzo dobrze można w większości wyczaić kto jest kim (ale libedzik nawet tego nie potrafi). On już tyle razy, w ostatnim czasie, ośmieszył się ze swoimi "domniemywaniami", że nikt już nawet jego wynurzeń poważnie nie traktuje. Pomijając ujowe zdolności analizy to na serio trzeba nie mieć życia, żeby to tak przeżywać.

Edytowano przez Megadeath_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Też ale nie tylko.

dobra ja lecę spać 

Dobranoc 😊🌛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Mnie przeszło samoistne budzenie się punk trzecia w nocy , ale dałem ładne znicze na grobach i przeszło. Najgorsze poryte sny są jak człowiek się obudzi nad ranem i jeszcze dosypia godzinę -dwie. Nie wiem czy to właśnie nie jest OOBE. Snów zwykle się nie pamięta jak spojrzy się w światło dzienne po przebudzeniu...

Ja właśnie też nie wiem co o tym myśleć, więc staram się za wiele nie myśleć, ale na pewno zwrociło to moją uwagę i będę dalej zglebiac zagadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Po co się nakręcać skoro można sfokusować się na sobie i swoim życiu, a nie przeżywaniu negatywnych emocji, ktore ostatecznie odbijaja sie na zdrowiu to już lepiej z kims miłym porozmawiać o czymś ciekawym, zrobić coś dla siebie lub komuś pomoc niz wyrzucac energie w błoto, bo i tak musimy jakoś egzystować, więc czasem lepiej sie odciać i od takich ludzi i od takich emocji i wtedy nie jest źle 😊 A z czasem emocje blakną...

Nie zawsze warto w nie wchodzić bo najczęściej nic z nich nie wynika... takie przerzucanie z rąk do rąk śmierdzącego jaja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dobranoc 😊🌛

Jesteś dobrym człowiekiem znowu to powiem , bo próbowała Cię obrażać, a Ty nadal miła jesteś. To już w genach masz. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Są kobiety na które złego słowa nie powiedziałem, bo nie obrażają mnie i nic to nie zmienia nawet jak mają inne poglądy. 

kwestia czasu az ci co we łbie nie bedzie stykac dostaniesz paranoi albo przycpasz 😄

zawsze tez mozesz meic omamy ze jak bedziesz wyzywal ludzi ktorzy nic do ciebie nie pisza to inni przestana bo ty sobie uznasz ze osoba x to jest osoba y i jak y nie przestanie cie atakowac to bedziesz parodwal z x 😄

nie raz juz bylo tak ze z bezradnosci biegales ze zdjeciem maryski bo beke cisnela z ciebie sliwka i byles bezradny bo nie wiesz kto to jest to liczysz ze ona z litosci nad maryska przestanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Klaudia też potrafila mieć różne odpaly np mieć Ewkę na awatarze więc to

ty się nie do końca orientujesz sugerując moona. Czy nawet bica. Czy oni kiedykolwiek coś takiego robili?

Serio? To widocznie mało widziałaś 😄 Nie takie rzeczy tu odwalali. Mnie mało obchodzi który to jest z nich 3, ale rozbawił mnie tu "ślepy traf" libedzika po raz kolejny. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ja właśnie też nie wiem co o tym myśleć, więc staram się za wiele nie myśleć, ale na pewno zwrociło to moją uwagę i będę dalej zglebiac zagadnienie.

To najtrudniejszy wątek będzie , bo nie wiem co jeszcze masz w zanadrzu i bez zgłębiania poziomów świadomości nic się nie rozwikła. Mara może mieć jakąś wiedzę , bo psychologię ma w jednym paluszku opanowaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Nie zawsze warto w nie wchodzić bo najczęściej nic z nich nie wynika... takie przerzucanie z rąk do rąk śmierdzącego jaja : )

Dokładnie tak. Chyba, że ktoś szuka zaczepki to i znajdzie powód i przeżyje oczyszczenie emocji, ktore i tak z powrotem beda go ciagnac w te sama strone az sie zapetli by postawic na swoim, a druga osoba na swoim i po 15 latach stwierdza ze tylko czas zmarnowali a mogli w tym czasie skoczyc na kapiele w jacuzzi i sie wyluzowac 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jesteś dobrym człowiekiem znowu to powiem , bo próbowała Cię obrażać, a Ty nadal miła jesteś. To już w genach masz. 😊

To miłe 😊😘 dziekuje 😊

Mnie najbardziej potrafi zdenerwować kiedy ktoś mi mówi co mam robić 😁 i wtedy robię na opak i sie zaczyna 🤣

Milo mi sie z Toba rozmawia, ale jak to w kawiarni bywaja też różni ludzie, ktorzy moga chciec przysiasc sie do stolika 😊

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

kwestia czasu az ci co we łbie nie bedzie stykac dostaniesz paranoi albo przycpasz 😄

zawsze tez mozesz meic omamy ze jak bedziesz wyzywal ludzi ktorzy nic do ciebie nie pisza to inni przestana bo ty sobie uznasz ze osoba x to jest osoba y i jak y nie przestanie cie atakowac to bedziesz parodwal z x 😄

nie raz juz bylo tak ze z bezradnosci biegales ze zdjeciem maryski bo beke cisnela z ciebie sliwka i byles bezradny bo nie wiesz kto to jest to liczysz ze ona z litosci nad maryska przestanie.

 

Ty każdą obrażałeś i każdego bez powodu i kwestii czasu. Każdy twój komentarz to hejt, mowa nienawiści i trolling.😄 Tłumacze ci jak krowie na rowie , że zarówno w necie jak i na realu nawet palcem nie kiwne jeżeli ktoś mnie nie zaczepia i nie obraża. Problem się pojawia jak ktoś zaczyna mnie wyzywać i tak jak dzisiaj twoja narzeczona oberwała , bo mnie wyzywała i na realu to samo byłoby. A jak pójdziesz na policję płakać że dostajesz po pysku bo wyzywasz ludzi ,to nawet tam ci powiedzą żebyś nie zaczepiał ludzi.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marawstala napisał:

Ciekawa kreacja : ) 

Dobranoc

 

Dobranoc, miłych snów 😊🌛

Dziękuję 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

oberwała , bo mnie wyzywała i na realu to samo byłoby

czym niby oberwala ?

masz schizofreniczne omamy idz sie widmok leczyc robote znalazles juz tak nie mitomanisz jak rok temu to moze jak zaczniesz sie leczyc to wyjdziesz na prosta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spisywalem cie na starty jako najwiekszego wariata tutaj a juz lezaka wyprzedziles w ogarnianiu zycia kto wie moze jeszcze wyjdziesz na ludzi na tyle na ile ci rozum pozwala. robote masz jeszcze łeb ogarnisz i cpanie i kto wie.

kto by pomysl ze intelektualnie sprawniejsi jak lezak czy moon będą upadać coraz bardziej a ty sie zaczniesz ogarniac zycie jest przewrotne

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ty każdą obrażałeś i każdego bez powodu i kwestii czasu. Każdy twój komentarz to hejt, mowa nienawiści i trolling.😄

Co by nie mówić, to dużo w tym racji. Pewnie Pieprz, Eve, Qwerty (i kilka innych) by akurat to w pełni poparły, mimo Waszych nienawistnych stosunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To najtrudniejszy wątek będzie , bo nie wiem co jeszcze masz w zanadrzu i bez zgłębiania poziomów świadomości nic się nie rozwikła. Mara może mieć jakąś wiedzę , bo psychologię ma w jednym paluszku opanowaną....

Zobaczymy. Nie zdarza sie to czesto, wiec zalozmy, że to przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

To miłe 😊😘 dziekuje 😊

Mnie najbardziej potrafi zdenerwować kiedy ktoś mi mówi co mam robić 😁 i wtedy robię na opak i sie zaczyna 🤣

Milo mi sie z Toba rozmawia, ale jak to w kawiarni bywaja też różni ludzie, ktorzy moga chciec przysiasc sie do stolika 😊

Bo masz mocną rozbudowaną asertywność i uparta jesteś co akurat uważam za plus.😘 Ja też nie dam sobie w kaszę dmuchać, ale staram się mniej wchodzić w jakieś wojenki.  

Oczywiście niech się przysiadają, ale jak wyzywają i później liczą na rozmowę to wygląda jakby coś z głową mieli 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×