Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

D33 cała rozmowa

Polecane posty

15:53

Nie mam dzieci i nie jestem rozwiedziony ale kompletnie nie potrafię śpiewać.

15:55

Co studiowałaś?

10.10.2024, 20:08

20:08

D33 Ekonomię, a Ty?

10.10.2024, 22:22

22:22

Miło że pytasz. Zarządzanie ale zrezygnowałem. Widzę że masz taki styl bardziej kobiecy. Podobno dzisiaj ludziom brakuje umiejętności dostosowywania się. Z twojego opisu można odnieść wrażenie że Ty umiesz się odnaleźć w sytuacji i zreorganizować w obliczu nowych wyzwań.

22:30

D33Co to znaczy „styl bardziej kobiecy”?

D33Lubię zmiany ogólnie, a Ty?

11.10.2024, 22:30

22:30

...enka i rozpuszczone długie włosy ale nie tak jak Sanah bo ona to styl dziewczęcy.

22:31

Jestem tu by coś zmienić w życiu.

13.10.2024, 21:35

21:35

D33I co chcesz zmienić?

13.10.2024, 22:56

22:56

Dziewczynę.

Znaczy jej brak.

23:04

D33I jak Ci idzie?

14.10.2024, 20:45

Piszę z jedną ale jest 5 lat stsrsza.

14.10.2024, 23:04

D33No i?

D33Co to za problem?

15.10.2024, 14:19

Zależy do czego co innego się spotkać a co innego jak ja szukam kogoś na stałe, na stałe. Ciekawe czy byłaby taka entuzjastyczna co do mnie gdyby miała 5 lat mniej. Tego się nie dowiem.

15.10.2024, 17:35

17:35

D33Ja tam wolę ogólnie młodszych facetów, może ona też😛

15.10.2024, 21:13

21:13

Ona twierdzi bo pytałem się jej że dla niej nie ma to znaczenia. Ja bym wolał w swoim wieku ale to nie jest koncert życzeń.

15.10.2024, 21:51

21:51

D33To po co z nią piszesz?

15.10.2024, 22:44

22:44

Nie mam zbyt wyboru, brania. Może ta albo już żadna. Nie wahałaś się nigdy?

16.10.2024, 12:52

12:52

D33Nie

D33Mnie facet nie jest potrzebny do szczęścia

D33I raczej nie zwiążę się z nikim pod presja

D33Szczerze, to wyglądasz bardzo alternatywnie

D33Może gdybyś się ogolił, byłoby lepiej?😛

17.10.2024, 10:28

10:28

Nie wahasz się, zazdro. Może dlatego że zbyt serio podchodzę jeszcze się nie spotkam a już się zastanawiam czy chciałbym z kimś spędzić całe życie.

Co do zarostu masz rację i dostaję też lajki od artystycznie usposobionych kobiet. Najlepiej gdybym jakoś fajnie przystrzygł bo całkiem bez zarostu też dobrze nie wyglądam.

No niestety ja czasem taką presję odczuwam, nie liczę że to mi załawi szczęście ale chciałbym mieć z kimś taką intymną relcję że można porozmawiać o prawie wszystkim czyli trochę jak z przyjacielem i żeby to trwało długo, dekady, razem iść przez życie. Pewnie trudno tak się dobrać.

17.10.2024, 10:50

10:50

D33Taka presja nie pomaga, ludzie się zmieniają, życie się zmienia. Zakładaniem, że z kimś spędzisz całe życie, moim zdaniem robisz sobie tylko krzywde

17.10.2024, 22:05

22:05

Daje do myślenia.

17.10.2024, 22:33

22:33

D33A ja wiem

Kiedyś miałam jak Ty

Że w każdym szukałam partnera na całe życie

Jakoś super na tym nie wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Urmaj napisał:

Miło że pytasz. Zarządzanie ale zrezygnowałem. Widzę że masz taki styl bardziej kobiecy. Podobno dzisiaj ludziom brakuje umiejętności dostosowywania się. Z twojego opisu można odnieść wrażenie że Ty umiesz się odnaleźć w sytuacji i zreorganizować w obliczu nowych wyzwań.

Lepiej by wyszło tu jeszcze pociągnąć temat jej studiów, bo wygląda jakbyś zapytał na odczepne, a się tak naprawdę nią zbytnio nie interesował. Poza tym w jednej chwili skaczesz od tematu do tematu, to dziwne. No i komentujesz styl a nie wyrażasz opinii czy się podoba, nie ma pochwały. Końcówka zaś jest sztywna jak z rozmowy o pracę.

16 minut temu, Urmaj napisał:

Piszę z jedną ale jest 5 lat stsrsza.

Niepotrzebnie opowiadasz kandydatce o kontrkandydatkach, zalatuje traktowaniem jej jak kumpla.

17 minut temu, Urmaj napisał:

Nie mam zbyt wyboru, brania. Może ta albo już żadna. Nie wahałaś się nigdy?

Nie piszę się takich rzeczy bo zaniżasz tu ocenę swej osoby w oczach kandydatki, ona ma myśleć że masz spoko branie.

19 minut temu, Urmaj napisał:

No niestety ja czasem taką presję odczuwam, nie liczę że to mi załawi szczęście ale chciałbym mieć z kimś taką intymną relcję że można porozmawiać o prawie wszystkim czyli trochę jak z przyjacielem i żeby to trwało długo, dekady, razem iść przez życie. Pewnie trudno tak się dobrać.

Bardzo dobry tekst. Kobieta która chce stałego związku doceni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Philip Zimbardo, autor słynnego eksperymentu więziennego. R.I.P. [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym za dużo piszesz o sobie, w sensie swoich refleksji i sytuacji życiowej, emocjonalnej, coś jak tu na forum. Kobieta może poczuć się olana brakiem zainteresowania jej osobą, przytłoczona Twoją osobą, Twoimi problemami, jakby miała być kolegą czy terapeutą. To nie byłoby złe (przede wszystkim, że z tego bij.e szczerość do bólu), ale przy konkretnym typie kobiety, bo ogół lubi gdy uwaga jest bardziej nastawiona na kobietę w rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hebee napisał:

Niepotrzebnie opowiadasz kandydatce o kontrkandydatkach, zalatuje traktowaniem jej jak kumpla

Ona bardzo daleko mieszka, jest ładna, wyższa 176 nie wiadomo po co piszemy. Na tinde nie mam napisane że jestem ze wsi, mam krowy, jestem niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Urmaj napisał:

Zmarł Philip Zimbardo, autor słynnego eksperymentu więziennego. R.I.P. [*]

O, o takim skakaniu  z tematu na temat właśnie mówię😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

Poza tym za dużo piszesz o sobie, w sensie swoich refleksji i sytuacji życiowej, emocjonalnej, coś jak tu na forum. Kobieta może poczuć się olana brakiem zainteresowania jej osobą, przytłoczona Twoją osobą, Twoimi problemami, jakby miała być kolegą czy terapeutą. To nie byłoby złe (przede wszystkim, że z tego bij.e szczerość do bólu), ale przy konkretnym typie kobiety, bo ogół lubi gdy uwaga jest bardziej nastawiona na kobietę w rozmowie.

Mogłabyś zarabiać jako trener podrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

Ona bardzo daleko mieszka, jest ładna, wyższa 176 nie wiadomo po co piszemy. Na tinde nie mam napisane że jestem ze wsi, mam krowy, jestem niski.

Może kombinuje co by na tym ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Urmaj napisał:

Mogłabyś zarabiać jako trener podrywania.

Bez przesady, to co piszę chyba napisałaby co druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Urmaj napisał:

Idę spać.

Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze wypowiedzi jak schizofazja, dalej smęcisz jak i na forum. Ta kobieta powinna otrzymać medal ze kontynuowała rozmowę;)

w ogóle straszne choojstwo wrzucać prywatną rozmowę na jakieś forum. Masz coś z deklem.

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie spoko, normalna rozmowa... kobiety płynnie przeskakują z jednego tematu w drugi a Ty widzę, że też się w tym odnajdujesz : ) fakt faktem moglaby rozwinąć swoje wypowiedzi ale pewnie trzeba jej zadać dodatkowe pytania... zawsze możesz do czegoś wrócić i dopytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×