Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jerry89

Szkoda, że coś co dla większości jest życiową normą, która posiadają, dla mnie to marzenie nie do spełnienia

Polecane posty

Marzy mi się własne mieszkanie w którym miałbym atrakcyjną żone i dziecko z nią..  tyle i aż tyle. Coś co jednak większość ludzi w swoim życiu dorabia się, dla mnie jest to absolutnie nierealne. Wieczna samotność, mieszkanie z rodzicami mimo dorosłego wieku, brak perspektyw na jakąkolwiek zmiane.

Wszyscy moi koledzy z podwórka doszli właśnie do takiego stanu jaki opisalem, dosłownie wszyscy, tylko ja zostałem taką pi3rdołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

Marzy mi się własne mieszkanie w którym miałbym atrakcyjną żone i dziecko z nią..  tyle i aż tyle. Coś co jednak większość ludzi w swoim życiu dorabia się, dla mnie jest to absolutnie nierealne. Wieczna samotność, mieszkanie z rodzicami mimo dorosłego wieku, brak perspektyw na jakąkolwiek zmiane.

Wszyscy moi koledzy z podwórka doszli właśnie do takiego stanu jaki opisalem, dosłownie wszyscy, tylko ja zostałem taką pi3rdołą

Ja mam takie same z tym że mieszkanie już mam a lachony i tak nie chcą także bywa i tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

Marzy mi się własne mieszkanie w którym miałbym atrakcyjną żone i dziecko z nią..  tyle i aż tyle. Coś co jednak większość ludzi w swoim życiu dorabia się, dla mnie jest to absolutnie nierealne. Wieczna samotność, mieszkanie z rodzicami mimo dorosłego wieku, brak perspektyw na jakąkolwiek zmiane.

to zacznij odkładać, inwestować w coś nie wiem.

mieszkasz z rodzicami więc sporo kosztów życia ci odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×