Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ojciec3BombelkaElci

Niedlugo zakladam moje sluchawki za 1000zl z kablem za £35, odpalamm sobie technobase.fm i biore sie za hackowanie i serwery, jee zycie jest piekne, gdy ma sie mozg i nie trzeba miec pracy ani szefa HAHA

Polecane posty

no ja gdybym mial swoja chate i mieszkal sam to bym sluchal na caly regulator muzyki, a tak to niestety, musze sie nacieszyc sluchawkami, dobrze ze na nich chociaz moge glosno posluchac sobie muzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś bas mają ale nie głęboki mam subofer aktywny Yamahę.

Kolumny basowe raczej nie są. Słychać bas ale zeszło niżej.

Taka konstrukcja obojętnie jaka, głośniczki mniejsze nigdy nie zejdą w każdej kolumnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby były dobre kolumny i subwoofera nie trzeba, dokupiłem aby zapełnić lukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys odpalilem sobie tutaj w chacie jakiegos jean michell jarre na jakims plastikowym gramofonie z tania igla i odpalilem now  chooy glosno to niezle bylo xD

ale plyty CD mi wystarcza, jakos mnie winyle wkuurwiaja, chociaz cd niby tanie w produkcji i duzo kosztuja, no ale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ja kiedys odpalilem sobie tutaj w chacie jakiegos jean michell jarre na jakims plastikowym gramofonie z tania igla i odpalilem now  chooy glosno to niezle bylo xD

ale plyty CD mi wystarcza, jakos mnie winyle wkuurwiaja, chociaz cd niby tanie w produkcji ih duzo kosztuja, no ale zycie

Adapter ma lepszą dynamikę też mam. Igła idzie ma większa amplitudę dźwiękowa. Cyfrowo to obcina aby nie było przesteru. Drogie płyty nowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Denona ale nowego też plastik, Technics nowy też plastik. Kiedyś lepszy sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ze drogie to jedno ale trzeba dbac o nie i w ogole ja prdl ja to czasem lubie jednego albumu sluchac ze sto razy a plyta cd sie tak nie zuzywa jak winyl xD

ale z winyli tez sie fajnie slucha muzyczki, tez fajnie gra, ale ja jakos zostaje przy CD bo to tansze i daje radoche 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie demon na vinyl jest taki lekki, puszczę głośniej kolumny i suboferek to adapter podskakuje wtedy robią cyrki wystarczy lekko 

Adapter powinien ważyć puści kolumienki aby nie rezonowalo na płytę i igłe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja kiedys poszedlem do sklepu z gramofonami i kolumanymi i zanioslem moj gramofon i gosciu ze w ogole by nawetna tym nie sluchal muzyki xD

dostalem jakis tani chinski gramofon od kumpla w Anglii, bo on ma niezla kolekcje plyt winylowych z kilkaset plyt xD

i do tego 5.1 w wzmacniaczem yamaha za £2500 a firma ktora produkowala glosniki to robia megafony dla policjantow xD

fajnie tam bylo, ale filmy tez sie kozacko ogladalo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

no ja kiedys poszedlem do sklepu z gramofonami i kolumanymi i zanioslem moj gramofon i gosciu ze w ogole by nawetna tym nie sluchal muzyki xD

dostalem jakis tani chinski gramofon od kumpla w Anglii, bo on ma niezla kolekcje plyt winylowych z kilkaset plyt xD

i do tego 5.1 w wzmacniaczem yamaha za £2500 a firma ktora produkowala glosniki to robia megafony dla policjantow xD

fajnie tam bylo, ale filmy tez sie kozacko ogladalo xD

Jak weźmiesz w rękę on jest lekki tak samo jak Technics ile waży 2 kilo chyba nie 1 kilogram taki chłam robią nowy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom ja dzisiaj jak szedlem to widzialem w lesie jakiegos niezlego ladnego czerwonego starego mercedesa a jak lsnil, w srodku tez bylo fajnie, milo bylo popatrzec na cos takiego, bo jak widze te suvy bmw x7 albo mercedesy jakies czolgi jezdza albo range rovery to juz rzygac mi sie chce od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dual chyba więcej waży nie za dużo nowsze to do cichego słuchania. Trzeba coś starszego i dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

jakie dual?

Adapter nowych wybory dużo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

nie wiem nie znams ie na tym, wiem tylko ze nie lubie bluetooth i tyle

Marka gramofonu DUAL.

Nowe plastik fantastik gdzie się wszystko da.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom

te audio technika co mam sluchawki tez niestety chinszczyzna plastik tanie wykonanie, ale sa lekkie i wygodne, ale z tym kablem co mam za £35 to jest super, ale z tym kablem co w komplecie jest to bieda troche 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×