Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Opowiem Wam straszną historię sprzed chwili..

Polecane posty

1 godzinę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A co w tym dziwnego , że typ który miał kogoś chciał z nią kręcić na boku i okazał się chorobliwie zazdrosny , a później spotkała go karma. I dlaczego ktoś miałby się nie cieszyć z tego jak skończył. Bo raczej równie dobrze można się cieszyć z końca nаzistów wbrew durnemu powiedzeniu, że o zmarłych źle się nie mówi. 😁

Dokladnie. Mam teraz udawac, ze mi zal i z tego plakac? Przeciez to nie moja sprawa. Nie jestem w stanie mu pomoc. Po prostu teraz ma odwrotnie, zona wypiekniala jak milion dolarow i moze miec drugiego...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

podaj mi choc 1 powod dlaczego mialabym wylewac krokodyle lzy? 

Ja mu nie zyczylam choroby i nie zalezy to ode mnie, nie mam na to wplywu 🖐😎

Wyebane mam bo mnie tym bardziej cudze bagno nie obchodzi. To ty musisz opinie publiczna informować o swoich sprawach prywatnych i ludziach którzy otaczają cie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

podaj mi choc 1 powod dlaczego mialabym wylewac krokodyle lzy? 

Ja mu nie zyczylam choroby i nie zalezy to ode mnie, nie mam na to wplywu 🖐😎

Co odpiszesz co napisałem? Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Co odpiszesz co napisałem? Mam rację?

Oto cali Wy. Tu widac jakie z Was towarzystwo i Wasza prawdziwa natura. Oczywiscie za wyjatkiem Promyka, Lexa, Grety itd. 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Haha kopiuj wklej zawsze te same teksty. Tobie się wydaje że jesteś bystry a robisz z siebie dėbila z którego moje ajkju ma beke. Haha. I nibusia myśli to samo co ja. Czytam w jej myślach od dawna więc wiem. Ale pocieszaj się dalej ze znalazłeś psiapsi xD

Chciałabyś żeby tak było jak sobie uroiłaś i jeszcze kilka postów wcześniej twierdziłaś, że nie piszesz do mnie a później dzwonisz. 😄Jesteś kłamczuch bo niespójna i niekonsekwentna.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Qwerty88 napisał:

Serio?? Kim trzeba być żeby tak zareagować? Potworem?

Kims kto nie zadał sie z zajetym facetem ktory chcial stracic mnie na dno 😎

A jak mam reagowac, mam zaplakac? 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Oto cali Wy. Tu widac jakie z Was towarzystwo i Wasza prawdziwa natura. Oczywiscie za wyjatkiem Promyka, Lexa, Grety itd. 👋😎

Hahaha. Widzę jaka masz beke pisząc to. Możesz se matke swoją oszukiwac ale nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Oto cali Wy. Tu widac jakie z Was towarzystwo i Wasza prawdziwa natura. Oczywiscie za wyjatkiem Promyka, Lexa, Grety itd. 👋😎

Jakie wy. Odczytuje cały profil co piszesz. Wiem trudno przyznać nawet zaprzeczyc. Zero doświadczenia jak i z ròwniesnikami a wiedzę masz tylko z książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale ja się nie cieszę z krzywdy ludzi którzy są dobrzy z natury tylko że kogoś karma spotkała za złe uczynki co jest całkowicie normalne. 

A jaki to jest twój poziom bluzgi i mowa nienawiści żeby odreagować to udane życie które masz 😁

Dokladnie. Ale z jakiej krzywdy, przeciez mial dziewczyne ktora chcial krzywdzic i zdradzac a teraz ona ma szanse na innego to chyba go tym nie skrzywdzi, a choroba nie wybiera 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Poza tym dlaczego ktoś miałby ci dobrze życzyć i jakoś nie przekonują mnie twoje argumenty, bo czy komukolwiek pomogłaś i nie szkalowałaś no właśnie. Poza tym był moment że bana miałaś codziennie za wyzywienie od kalek już pomijając twoje liczne patologiczne zachowania 😁 

Dokładnie. Powinna najpierw spojrzec na siebie czy jest taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie. Mam teraz udawac, ze mi zal i z tego plakac? Przeciez to nie moja sprawa. Nie jestem w stanie mu pomoc. Po prostu teraz ma odwrotnie, zona wypiekniala jak milion dolarow i moze miec drugiego...

Średnio wierzę że takie z nich samarytanki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Pewno, że nie.

Mama mi prawie na dłoniach umarła na raka.

Jest to okropne co go spotkało i wcale sie nie ciesze, ale po prostu tak w zyciu sie uklada, ze kiedys chcial zdradzac, a teraz to ta żona się wypiekniła i moze znalezc nastepnego. Role sie odwrocily, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Średnio wierzę że takie z nich samarytanki 😄

Ja tez nie sadze 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ona swoje brudy lubi zamiatać pod dywan 😁

Moral tej historii jest taki, że ludzie czesto utruwaja innych, uwazaja, ze im wszystko wolno, a potem paradoksalnie sa na czyjejs lasce i potrzebuja pomocy. Ale jak ktos byl zly i nie pomagal to i jemu nikt moze nie chciec pomoc. I ja na przyklad nie mam ochoty i w ogole mnie to nie obchodzi. Wole już przeznaczyć datek na dzieci chorujace na nowotwor.

Edytowano przez Niburdiama
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie. Ale z jakiej krzywdy, przeciez mial dziewczyne ktora chcial krzywdzic i zdradzac a teraz ona ma szanse na innego to chyba go tym nie skrzywdzi, a choroba nie wybiera 😎

A to im umknęło taka wybiórczość i  nonszalancja w tym. A fe jaka Ty niedobra bo powinnaś pomniki mu jeszcze stawiać może  .😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A to im umknęło taka wybiórczość i  nonszalancja w tym. A fe jaka Ty niedobra bo powinnaś pomniki mu jeszcze stawiać może  .😁

Ogolnie to jest straszne, ale coż moge na to poradzić. Nie zamierzam sobie tym zawracac głowy. Ciesze sie po prostu, że na szczescie przypadkiem nie zostal mężem moim. Uff

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Jest to okropne co go spotkało i wcale sie nie ciesze, ale po prostu tak w zyciu sie uklada, ze kiedys chcial zdradzac, a teraz to ta żona się wypiekniła i moze znalezc nastepnego. Role sie odwrocily, prawda? 

To znajdzie i co?

Takie życie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

To znajdzie i co?

Takie życie.

 

Pewnie tak. On kiedys też usiłował znaleźć mając ją u swego boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Lepiej na fundację wplac dla widomka. Na terapię psychiatryczno elektrowczonsami.

Ale masz ból duрy jak widzisz że inni ludzie się dogadują, a ty musisz pluć jadem. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale masz ból duрy jak widzisz że inni ludzie się dogadują, a ty musisz pluć jadem. 😄

Dokładnie. Hehe, to takie zabawne jak usiluje to zepsuc i jej nie wychodzi, zupelnie jak inne osoby jej pokroju 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale masz ból duрy jak widzisz że inni ludzie się dogadują, a ty musisz pluć jadem. 😄

Współczuję ludziom którzy nie rozróżniają bólu důpy od beki z nich. Ale żeby posiąść te umiejętność to jednak trzeba mieć chociaż minimalna samoświadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Pewnie tak. On kiedys też usiłował znaleźć mając ją u swego boku.

Z tego co piszesz, to była tylko jego dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Urmaj napisał:

Do dkms się zapisz.

Czy oddałby mi nerke, szpik, krew, gdybym potrzebowała pomocy? I ma żonę. Odpowiedź jest zatem prosta 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Dokładnie. Hehe, to takie zabawne jak usiluje to zepsuc i jej nie wychodzi, zupelnie jak inne osoby jej pokroju 😁

Myslalam ze masz lepsze poczucie humoru. Ale wiadomo nie wszystko złoto co się świeci jak psu jaja. Dobra odpuszczę ci. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niburdiama napisał:

Moral tej historii jest taki, że ludzie czesto utruwaja innych, uwazaja, ze im wszystko wolno, a potem paradoksalnie sa na czyjejs lasce i potrzebuja pomocy. Ale jak ktos byl zly i nie pomagal to i jemu nikt moze nie chciec pomoc. I ja na przyklad nie mam ochoty i w ogole mnie to nie obchodzi. Wole już przeznaczyć datek na dzieci chorujace na nowotwor.

Ja zwierzakom lubię pomagać i znowu miałem zgrzyt z weterynarzem, bo jadę kawał drugi tam a on pezez telefon z kimś gada. 😁 Kompletny brak profesjonalizmu i jestem zmuszony uczyć kultury takie chamstwo. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×