Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Dziewczyny jak byście zareagowały gdyby wasz kolega, którego lubicie

Polecane posty

Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A tobie co się stało że jesteś drugi lub trzeci dzień obrońca praw kobiet? 😄

nikogo nie bronie tłumacze tłukowi co ktoś czuje jak sobei wyobrazi ze pedał go klepie w tyłek to najłatwiej mu będzie sobie wyobrazic bo mysle ze to to samo uczucie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

nikogo nie bronie tłumacze tłukowi co ktoś czuje jak sobei wyobrazi ze pedał go klepie w tyłek to najłatwiej mu będzie sobie wyobrazic bo mysle ze to to samo uczucie

Ciesze się że mu tłumaczysz jak ktoś moze się czuć a w szczególności kobiety bo tego on kompletnie nie przyswaja, swoja droga do tej pory mi się wydawało że bardziej obstajesz za facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ciesze się że mu tłumaczysz jak ktoś moze się czuć a w szczególności kobiety bo tego on kompletnie nie przyswaja, swoja droga do tej pory mi się wydawało że bardziej obstajesz za facetami

ja obstaje za rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Chochlik napisał:

Dlatego wchodziłam w temat z myślą, że znów będzie o stopach.  😂

Nie wiem czy klepanie w tyłek jest mniej kontrowersyjne, raczej bardziej prymitywne i burackie. Nawet bardziej pasuje do autora, niż fetysz stóp.  😂

Ale on nie chce, żeby się potwierdziło, że jest gościem od stóp, więc jego piękny umysł wymyślił taki mega sprytny fortel 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Ale on nie chce, żeby się potwierdziło, że jest gościem od stóp, więc jego piękny umysł wymyślił taki mega sprytny fortel 😄

Śmieszny jest z tym nieprzyznawaniem się, przecież  toczka w toczkę konstruuje te swoje tematy 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zdałem sobie sprawę że napisał:

Co raptem w drugą stronę to nie molestowanie 

Jesteś obleśnym fantastą, wiec nie będę o tym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Miecz napisał:

Klepanie po tyłku jest w dalszym ciągu naruszeniem nietykalności cielesnej

no ok, ale takie coś to raczej w przypadku nieznajomego na ulicy, ja jasno określiłem relacje, z dobrym kolegą, którego lubisz, macie dobry kontakt i uwaga: z wyglądu całkiem przystojny wg ciebie.

2 godziny temu, selkie napisał:

Przecież on tak naprawdę pisze o stopach

nie no klasyk, pytam o klepaniu w tyłek a ta mi wyskakuje ze stopami  hahah, jak np kolega zaprosi cię na herbate to rozumiem, ze automatycznie mówisz, ze chce ci dać kaszanke?

1 godzinę temu, Chochlik napisał:

Nie ważne stopy czy tyłek. Prymitywny burak jesteś, nie wiesz "co wypada" a co "nie wypada". Gdybyś nie był to byś nie zdawał takich pytań.

ja tylko pytam, nie twierdzę, że tak robię. owszem miałem w życiu czasem jakąś bliższa kolezanke z którą klepanie w tyłek (ona mnie rozwniez) nie było czyms dziwnym i chetnie tak robilismy dla zartów, dlatego pytam was

ale tez mialem kolezanki gdzie czułem ten dystans i nigdy nie odwazyłem się wykonac takiego ruchu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, sebix libedowsky napisał:

ja obstaje za rozumem

wg mnie to ty jesteś sto% p3dał.

-zawsze bronisz kobiet w tematach seksualnych

-lewak

-nie lubisz pisu

-czesto krecisz sie w rozmowie wokol seksu faceta z facetem

ide o flaszke wódki, ze jestes ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jerry89 napisał:

ja tylko pytam, nie twierdzę, że tak robię. owszem miałem w życiu czasem jakąś bliższa kolezanke z którą klepanie w tyłek (ona mnie rozwniez) nie było czyms dziwnym i chetnie tak robilismy dla zartów, dlatego pytam was

ale tez mialem kolezanki gdzie czułem ten dystans i nigdy nie odwazyłem się wykonac takiego ruchu

Namalowałeś mam tu swój portret ostatnimi dniami wyraźny. Podtrzymuję opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od konkretnych relacji, jedna koleżanka da ci w pysk, druga się uśmiechnie i odwzajemni klapsa

Niestety polki w większości to sztywniary i raczej by się krzywo patrzyły, no chyba, że byłby to przystojniaczek z kasą, wtedy proszę bardzo, klep ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jerry89 napisał:

wg mnie to ty jesteś sto% p3dał.

-zawsze bronisz kobiet w tematach seksualnych

-lewak

-nie lubisz pisu

-czesto krecisz sie w rozmowie wokol seksu faceta z facetem

ide o flaszke wódki, ze jestes ciepły

stoi, ale ty pijesz na hejnał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paweł Polko napisał:

Wszystko zależy od konkretnych relacji, jedna koleżanka da ci w pysk, druga się uśmiechnie i odwzajemni klapsa

Niestety polki w większości to sztywniary i raczej by się krzywo patrzyły, no chyba, że byłby to przystojniaczek z kasą, wtedy proszę bardzo, klep ile chcesz

Nie pisz sam do siebie, to creepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Nie pisz sam do siebie, to creepy.

Możesz jaśniej koleżanko? nikogo nie cytowałem. Proponuje nie brać tych prochów, które przyjmujesz co dzień z rana bo masz widzę zwidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Chochlik napisał:

Namalowałeś mam tu swój portret ostatnimi dniami wyraźny. Podtrzymuję opinię.

A jaki jest ten mój portret, bo jestem ciekawy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paweł Polko napisał:

Możesz jaśniej koleżanko? nikogo nie cytowałem. Proponuje nie brać tych prochów, które przyjmujesz co dzień z rana bo masz widzę zwidy

Daj spokój, Jerry 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

A jaki jest ten mój portret, bo jestem ciekawy 🙂 

Jesteś prymitywnym burakiem, niepowodzenia w życiu prywatnym zwalasz na wygląd i brak kasy, a prawda jest taka jak wyżej, jesteś prymitywnym burakiem, to cię żadna kobieta na poziomie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Jesteś prymitywnym burakiem, niepowodzenia w życiu prywatnym zwalasz na wygląd i brak kasy, a prawda jest taka jak wyżej, jesteś prymitywnym burakiem, to cię żadna kobieta na poziomie nie chce.

Ty jesteś pokraka która sobie folguje? 😝

Edytowano przez Pseudoefedryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chochlik napisał:

Jesteś prymitywnym burakiem, niepowodzenia w życiu prywatnym zwalasz na wygląd i brak kasy, a prawda jest taka jak wyżej, jesteś prymitywnym burakiem, to cię żadna kobieta na poziomie nie chce.

Mieszka z rodzicami za samo to jest spalony u wszystkich samic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Chochlik napisał:

Jesteś prymitywnym burakiem, niepowodzenia w życiu prywatnym zwalasz na wygląd i brak kasy, a prawda jest taka jak wyżej, jesteś prymitywnym burakiem, to cię żadna kobieta na poziomie nie chce.

A przepraszam bardzo czy to nie są fakty gdybym miał Top wygląd i mega kasy to bym miał kobiety na pęczki a że nie mam ani tego ani tego to jestem samotny gdzie tutaj jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pseudoefedryna napisał:

Ty jesteś pokraka która sobie folguje? 😝

Widmo mówi, że Ewka albo Śliwka ale ostatnio mówił, że się wycofuje. Margarytka, że jestem Pieprz. Leks, że jakiaś z ero. Te wybory są oczywiste, każdy wybierał tego z kim ma na pieńku. Libed mówi , że kazdy wie, że jestem black bird.

Twój wybór jest o tyle ciekawy, że wybrałeś sobie mało rozpoznawalną i spokojną użytkowniczkę czym ci zawiniła?

Chcesz się z nami czymś podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, selkie napisał:

Daj spokój, Jerry 😉

To w końcu polko czy batistuta ? A może jakiś bloker bo tez pisal ktoś niedawno ze to ja,widzę że już tyle tutaj osób mi zarzucano że niedługo połowę forum to będę ja,dobra polewa. Ale w gruncie rzeczy wyj3bane mam na to, kiedyś nie trzeba bylo się rejestrować więc ludzie się podszywali pod innych, dzisiaj mnie to pi3rdoli bo widać kto z jakiego nicka nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Chochlik napisał:

Jesteś prymitywnym burakiem

Powinnaś go zostawić, bo prymitywa możesz dopiero poznać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

A przepraszam bardzo czy to nie są fakty gdybym miał Top wygląd i mega kasy to bym miał kobiety na pęczki a że nie mam ani tego ani tego to jestem samotny gdzie tutaj jakiś błąd?

Zapytałeś o opinię to ją poznałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

To w końcu polko czy batistuta

Oba to Twoje nicki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×