Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Dziewczyny jak byście zareagowały gdyby wasz kolega, którego lubicie

Polecane posty

1 minutę temu, czeski film napisał:

Powinnaś go zostawić, bo prymitywa możesz dopiero poznać 😉

A co? Jesteś jego obrońcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Chochlik napisał:

Widmo mówi, że Ewka albo Śliwka ale ostatnio mówił, że się wycofuje. Margarytka, że jestem Pieprz. Leks, że jakiaś z ero. Te wybory są oczywiste, każdy wybierał tego z kim ma na pieńku. Libed mówi , że kazdy wie, że jestem black bird.

Twój wybór jest o tyle ciekawy, że wybrałeś sobie mało rozpoznawalną i spokojną użytkowniczkę czym ci zawiniła?

Chcesz się z nami czymś podzielić?

Po prostu na zasadzie skojarzenia a czym miałabym się dzielić niby? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pseudoefedryna napisał:

Po prostu na zasadzie skojarzenia a czym miałabym się dzielić niby? 😂

Bo każdy mi zarzuca, że jestem kimś, z kim miał jakieś spięcia i się nie lubią. Dlatego chciałam wiedzieć, co za spięcia miałaś z pokraką. Liczyłam na jakąś ciekawą ploteczkę może 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

wg mnie to ty jesteś sto% p3dał.

-zawsze bronisz kobiet w tematach seksualnych

-lewak

-nie lubisz pisu

-czesto krecisz sie w rozmowie wokol seksu faceta z facetem

ide o flaszke wódki, ze jestes ciepły

a wg mnie jestes alkusem i bez sensu ci cos tlumaczyc bo i tak nie zakumasz. zakumasz dopiero jak cie bedzie gej po tylku klepal


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chochlik napisał:

Bo każdy mi zarzuca, że jestem kimś, z kim miał jakieś spięcia i się nie lubią. Dlatego chciałam wiedzieć, co za spięcia miałaś z pokraką. Liczyłam na jakąś ciekawą ploteczkę może 😉

A ja nie miałam żadnych spięć. Po prostu skojarzenie ale się zainteresowałaś bardziej tym wyborem czyż nie? 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pseudoefedryna napisał:

A ja nie miałam żadnych spięć. Po prostu skojarzenie ale się zainteresowałaś bardziej tym wyborem czyż nie? 🤪

Wiesz, jestem przekonana, że jak ktoś jest zawsze fajny i miły to po prostu kłamie, wiec... choć i Libed mnie zaskoczył z black bird 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, selkie napisał:

Oba to Twoje nicki 🙂

Oj jak ja bym chciał faktycznie żeby to były moje nikie bym ci teraz coś z nich odpisał kiedy nie mam nadzieję że jeden lub drugi się odezwie i Skomentuję to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Oj jak ja bym chciał faktycznie żeby to były moje nikie bym ci teraz coś z nich odpisał kiedy nie mam nadzieję że jeden lub drugi się odezwie i Skomentuję to

Skończ, czubku 😉 Nie wszyscy mają dwucyfrowe IQ (że też naprawdę ty nie masz pomysłów, dlaczego kobiety cię nie chcą 😉 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sebix libedowsky napisał:

a wg mnie jestes alkusem i bez sensu ci cos tlumaczyc bo i tak nie zakumasz. zakumasz dopiero jak cie bedzie gej po tylku klepal


 

Buhaha ale się denerwuję o tego geja Co frajerku chciałbyś żeby tęczowe gowno weszło w Polskę , żebyś mógł z innym pedałem wziąć ślub taki c*** nigdy to nie nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chochlik napisał:

Wiesz, jestem przekonana, że jak ktoś jest zawsze fajny i miły to po prostu kłamie,

tak jest ludzie sa falszywi nie wierz im. tylko chamom mozna wierzyc oni mowia prawde 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Skończ, czubku 😉 Nie wszyscy mają dwucyfrowe IQ (że też naprawdę ty nie masz pomysłów, dlaczego kobiety cię nie chcą 😉 ).

Ten Polko jak zerknąłem na jego profil to jest tutaj od miesiąca ale rzadko się wpisuje Chciałbym jednak bardzo abyś mi pokazała posty tego batistuty bo gościu jakąś legendą tu jest widzę

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Buhaha ale się denerwuję o tego geja Co frajerku chciałbyś żeby tęczowe gowno weszło w Polskę , żebyś mógł z innym pedałem wziąć ślub taki c*** nigdy to nie nastąpi

tak chce zeby weszlo i zeby na twoim magazynie kierownik byl gejem i klepal cie po tylku 😄 naprawde bym chcial 😄

myslisz ze jaroslaw przemawiajacy z drabinki nas przed tym zalewem gejostwa uchroni ?

nosilbys drabinke za jarkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Ten Polko jak zerknąłem na jego profil to jest tutaj od miesiąca ale rzadko się wpisuje Chciałbym jednak bardzo abyś mi pokazała posty tego batistuty bo gościu jakąś legendą tu jest widzę

masz racje to legendarny glupol i stópkarz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

tak jest ludzie sa falszywi nie wierz im. tylko chamom mozna wierzyc oni mowia prawde 😄

 

No, czasem gówno prawdę, ale jednak  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

masz racje to legendarny glupol i stópkarz 😄

 

od wielbienia kobiecych stóp prosta droga do wielbienia bbc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sebix libedowsky napisał:

tak chce zeby weszlo i zeby na twoim magazynie kierownik byl gejem i klepal cie po tylku 😄 naprawde bym chcial 😄

myslisz ze jaroslaw przemawiajacy z drabinki nas przed tym zalewem gejostwa uchroni ?

nosilbys drabinke za jarkiem ?

Ale się pedałek denerwuje 😄 dobrze j3bać lgbt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sebix libedowsky napisał:

masz racje to legendarny glupol i stópkarz 😄

 

Taki z niego legendarny Głupol że nie ma żadnych jego postów  co do fetyszu stóp to jest on bardzo popularny, nie widzę w tym nic złego, Ale ja osobiście wolę najbardziej tyłeczek i nóżki kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Ale się pedałek denerwuje 😄 dobrze j3bać lgbt

a czym sie mam denerwowac ? ja nie jestem zwolnniekiem klepania kolegow i kolezanek tylko ty 😄

ja juz przeciez anpsialem ze najlepszy podbródkowy to ty piszesz że to fajne i jak kolega to moze wiec niech sie geje klepia o co chodzi ? nie pisales ze to spoko i wyraz sympatii od kolegi ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Taki z niego legendarny Głupol że nie ma żadnych jego postów  co do fetyszu stóp to jest on bardzo popularny, nie widzę w tym nic złego, Ale ja osobiście wolę najbardziej tyłeczek i nóżki kobiet

tak najbardziej fetysz lizania jest popularny u zwierzat domowych zwlaszcza psów a i one raczej po stopach nie liżą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sebix libedowsky napisał:

a czym sie mam denerwowac ? ja nie jestem zwolnniekiem klepania kolegow i kolezanek tylko ty 😄

ja juz przeciez anpsialem ze najlepszy podbródkowy to ty piszesz że to fajne i jak kolega to moze wiec niech sie geje klepia o co chodzi ? nie pisales ze to spoko i wyraz sympatii od kolegi ?

 

Nie wiem dlaczego się wstydzisz przyznać że jesteś ciepły przecież tutaj będąc anonimowym nie musisz dbać o reputację o następny ściemniacz że ja pisałem że klepanie w tyłek kolegi jest fajne Ja bym nawet nie chciał dotknąć za rękę i innego gościa tymi pierzysz o jakims klepaniu w tyłek innego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jerry89 napisał:

Nie wiem dlaczego się wstydzisz przyznać że jesteś ciepły przecież tutaj będąc anonimowym nie musisz dbać o reputację o następny ściemniacz że ja pisałem że klepanie w tyłek kolegi jest fajne Ja bym nawet nie chciał dotknąć za rękę i innego gościa tymi pierzysz o jakims klepaniu w tyłek innego gościa

pisales ze klepanie w tylek przez kolege jest ok no wiec ja ci zycze zeby cie kolega klepal a nie ty jego, czego nie rozumiesz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

pisales ze klepanie w tylek przez kolege jest ok no wiec ja ci zycze zeby cie kolega klepal a nie ty jego, czego nie rozumiesz ?

 

A ty umiesz czytać zapewne jeżeli coś takiego napisałem to miałem na myśli sytuację na linii kolega koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

A ty umiesz czytać zapewne jeżeli coś takiego napisałem to miałem na myśli sytuację na linii kolega koleżanka

no ale dla kolezanki jestes kolega uwzasz ze to fajne jak kolega ja klepie a ty bys nie chcial byc klepany przez kolege ? to nielogiczne przeciez

myslisz ze kolezanak wolalaby zebys ty ja klepal czy inna baba ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podtrzymuje zycze ci szefa ktory cie bedzie klapal najlepiej jesli by przy tym sie jeszcze oblizywal albo mowil januszowe komentarze an temat twojego tylka. no przeciez to fajne jest tak twierdzisz wiec w czym masz problem ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

no ale dla kolezanki jestes kolega uwzasz ze to fajne jak kolega ja klepie a ty bys nie chcial byc klepany przez kolege ? to nielogiczne przeciez

myslisz ze kolezanak wolalaby zebys ty ja klepal czy inna baba ?

 

U mnie w pracy Bardzo często jakaś dziewczyna inną klepnie w tyłek i nigdy żadna nie robi z tego powodu afery a wręcz przeciwnie zawsze się śmieją więc uważam że to normalne .ja kiedyś też miałem chyba z dwie koleżanki z którymi też się klepałem po tyłku w formie żartu i  też było zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

U mnie w pracy Bardzo często jakaś dziewczyna inną klepnie w tyłek i nigdy żadna nie robi z tego powodu afery a wręcz przeciwnie zawsze się śmieją więc uważam że to normalne

no wlasnei wiec niech cie klepie kolega przeciez sam piszesz jakie to fajne a za chwilke ze nie chcesz

nie rob afery jak cie gej klepnie

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

podtrzymuje zycze ci szefa ktory cie bedzie klapal najlepiej jesli by przy tym sie jeszcze oblizywal albo mowil januszowe komentarze an temat twojego tylka. no przeciez to fajne jest tak twierdzisz wiec w czym masz problem ?

 

Ale dlaczego ty mi Porównujesz jakieś gejowskie sytuacje do sytuacji kiedy kolega który ma bardzo dobre relacje z koleżanką w żartach byś się klepnęli po tyłku ty w ogóle jakieś dwie różne historie opowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ewidentnie pali cię damski tyłek bo cię pewnie nie podnieca chciałbyś żeby właśnie kolega cię klepał A jak to geje zawsze bronią Kobiet więc uważasz to za jakieś sowinistyczne jak facet Chce klepnąć w tyłek kobietę beka z ciebie tęczowy misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Ale dlaczego ty mi Porównujesz jakieś gejowskie sytuacje do sytuacji kiedy kolega który ma bardzo dobre relacje z koleżanką w żartach byś się klepnęli po tyłku ty w ogóle jakieś dwie różne historie opowiadasz

ok to  ja ci zycze zeby kolega z ktorym masz bardzo dobre relacje w zartach klepal po tylku

moze byc ?

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×