Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Dziewczyny jak byście zareagowały gdyby wasz kolega, którego lubicie

Polecane posty

Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Ale dlaczego ty mi Porównujesz jakieś gejowskie sytuacje do sytuacji kiedy kolega który ma bardzo dobre relacje z koleżanką w żartach byś się klepnęli po tyłku ty w ogóle jakieś dwie różne historie opowiadasz

Co cię obchodzi jakiś kolega? Zajmij się sobą i swoim tyłkiem, a od cudzych się odczep. Tym bardziej kobiecych 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

uważasz to za jakieś sowinistyczne jak facet Chce klepnąć w tyłe

absolutnie nie to nie jest szowinistyczne dlatego ja ci zycze zeby cie kolega klepal po tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

ok to  ja ci zycze zeby kolega z ktorym masz bardzo dobre relacje w zartach klepal po tylku

moze byc ?

 

Jeżeli to będzie kobieta to może mnie klepać w tyłek nie mam z tym problemu oczywiście obowiązkowo atrakcyjna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

absolutnie nie to nie jest szowinistyczne dlatego ja ci zycze zeby cie kolega klepal po tylku

Uparcie gadasz mi o męskich zalotach powtarzam ci po raz kolejny w przeciwieństwie do ciebie nie kręcą mnie faceci i jedyne co bym chciał to kobiece tyłeczki klepać Oczywiście tylko te atrakcyjne bo tak jak wspomniałem wielokrotnie jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o wygląd kobiecy i interesują mnie tylko atrakcyjne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jerry89 napisał:

i który jako tako wam się podoba, w formie żartu klepnał was w tyłek?

mozemy ewentualnie trzy opcje założyc: 1) jestescie w zwiazku wieloletnim wiec mega rutyna sie wkradła , 2) jestescie w stosunkowo młodym zwiazku gdzie jestescie jeszcze na etapie podniecenia ta osobą, 3) jestescie samotne

Nie wiem jakie masz fantazje, ale kobiety zazwyczaj źle reagują na napaści seksualne.

Marne szanse by wzięła to za żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Co ja wiem o życiu napisał:

Nie wiem jakie masz fantazje, ale kobiety zazwyczaj źle reagują na napaści seksualne.

Marne szanse by wzięła to za żart.

Napaść seksualna Czy słyszysz co piszesz Przecież ja nie mówię o takiej sytuacji że idzie sobie kobieta na ulicy podchodzi obcy typ i ją klepie w tyłek tylko mówię o relacjach kiedy chłopak z dziewczyną się zna dosyć dobrze długo lubią się bardzo i fizycznie również mają do siebie jakiś tam pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

Jeżeli to będzie kobieta to może mnie klepać w tyłek nie mam z tym problemu oczywiście obowiązkowo atrakcyjna kobieta

no ael ty nie jestes atrakcyjny dla kobiet i je klepiesz wiec no sorry.

to bedzie brzydki chlop gej sliniacy sie na widok twojego tylka moze klepac ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Uparcie gadasz mi o męskich zalotach powtarzam ci po raz kolejny w przeciwieństwie do ciebie nie kręcą mnie faceci i jedyne co bym chciał to kobiece tyłeczki klepać Oczywiście tylko te atrakcyjne bo tak jak wspomniałem wielokrotnie jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o wygląd kobiecy i interesują mnie tylko atrakcyjne kobiety

one tez sa moze wybredne i nie chca zeby je klepal w pracy po tylku oblesny gnom czyli ty. nie pomyslales o tym ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Napaść seksualna Czy słyszysz co piszesz Przecież ja nie mówię o takiej sytuacji że idzie sobie kobieta na ulicy podchodzi obcy typ i ją klepie w tyłek tylko mówię o relacjach kiedy chłopak z dziewczyną się zna dosyć dobrze długo lubią się bardzo i fizycznie również mają do siebie jakiś tam pociąg

dokladnie jak cie klepie gej i sie slini to nie jest zadna napasc jesli razem pracujecie !!!!

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

no ael ty nie jestes atrakcyjny dla kobiet i je klepiesz wiec no sorry.

to bedzie brzydki chlop gej sliniacy sie na widok twojego tylka moze klepac ?

 

Nie jestem atrakcyjny tylko dla atrakcyjnych Kobiet ponieważ one mogą wybierać to logiczny jak jesteś bogaty to nie idziesz do salonu Hyundaia kupować auto tylko idziesz kupić Mercedesa z kobietami też tak jest jak są atrakcyjne to nie biorą przeciętniaka tylko gościa z lepszym wyglądem i przede wszystkim pozycją i kasą czy ja mam takie banały tłumaczyć natomiast przeciętna laska myślę że byłaby szczęśliwa gdyby się zainteresował chłop mego pokroju Brakuje mi tylko tego żeby mieć swoje mieszkanie i myślę że miałbym naprawdę całkiem sensowne powodzenie u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

Jeżeli to będzie kobieta to może mnie klepać w tyłek nie mam z tym problemu oczywiście obowiązkowo atrakcyjna kobieta

Mnie kobieta tez moze, nie musi byc nawet atrakcyjna. Ale Ty piszesz o klepaniu w tylek przez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Uparcie gadasz mi o męskich zalotach powtarzam ci po raz kolejny w przeciwieństwie do ciebie nie kręcą mnie faceci i jedyne co bym chciał to kobiece tyłeczki klepać Oczywiście tylko te atrakcyjne bo tak jak wspomniałem wielokrotnie jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o wygląd kobiecy i interesują mnie tylko atrakcyjne kobiety

Jesteś wybredny i odpychający. W dodatku nadużywasz alkohol, masz ciagle pretensje i narzekasz. Mieszkasz z matką jak kiedyś pisałeś. 

Myślisz, że z takim podejściem do życia znajdziesz kogoś? Nie znajdziesz.. Nigdy w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Nie jestem atrakcyjny tylko dla atrakcyjnych Kobiet ponieważ one mogą wybierać to logiczny jak jesteś bogaty to nie idziesz do salonu Hyundaia kupować auto tylko idziesz kupić Mercedesa z kobietami też tak jest jak są atrakcyjne to nie biorą przeciętniaka tylko gościa z lepszym wyglądem i przede wszystkim pozycją i kasą czy ja mam takie banały tłumaczyć natomiast przeciętna laska myślę że byłaby szczęśliwa gdyby się zainteresował chłop mego pokroju Brakuje mi tylko tego żeby mieć swoje mieszkanie i myślę że miałbym naprawdę całkiem sensowne powodzenie u kobiet

dlatego ja ci zycze zeby cie klepal gej szef ktory lepiej zarabia niz ty i ma lepszy samochod wiec o co znowu ci chodzi ? gej z pozycja i kasa cie ma klepac w robocie pasuje ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

one tez sa moze wybredne i nie chca zeby je klepal w pracy po tylku oblesny gnom czyli ty. nie pomyslales o tym ?

 

No Różnica polega na tym że ja nie jestem obleśnym gnomem i nie mam na myśli klepania w tyłek koleżanek z pracy z którymi znam się tylko na cześć cześć tylko mówię o bliskich relacjach gdzie znam koleżankę na przykład 5 lat Wypiłem z nią Morze piwa ,zjadłem z nią tonę pizzy, i przejechałem 1000 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Napaść seksualna Czy słyszysz co piszesz Przecież ja nie mówię o takiej sytuacji że idzie sobie kobieta na ulicy podchodzi obcy typ i ją klepie w tyłek tylko mówię o relacjach kiedy chłopak z dziewczyną się zna dosyć dobrze długo lubią się bardzo i fizycznie również mają do siebie jakiś tam pociąg

Najpierw należy wejść w intymna relacje z kimś  i dopiero wtedy możemy sobie pozwolić na taki kontakt fizyczny. Jeśli nie jesteś z dziewczyna w relacji intymnej to będzie napaść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

dlatego ja ci zycze zeby cie klepal gej szef ktory lepiej zarabia niz ty i ma lepszy samochod wiec o co znowu ci chodzi ? gej z pozycja i kasa cie ma klepac w robocie pasuje ?

 

Już Nudny jesteś z tymi swoimi gejowskimi ciągotkami jak cię tak faceci podniecają to może idź coś z tym zrób a nie tutaj swoje fantazje wylewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

W kółko piszesz o gejach a ja tęsknie za moimi gejami  🥺

dobieram srodki stylistyczneog przekazu adekwatnie do sytuacji i w tym temacie jednak geje sa neizbedni 😄 a autor i tak nie kuma metafory 😄

masz nadal lezaka przeciez 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

Nie jestem atrakcyjny tylko dla atrakcyjnych Kobiet ponieważ one mogą wybierać to logiczny jak jesteś bogaty to nie idziesz do salonu Hyundaia kupować auto tylko idziesz kupić Mercedesa z kobietami też tak jest jak są atrakcyjne to nie biorą przeciętniaka tylko gościa z lepszym wyglądem i przede wszystkim pozycją i kasą czy ja mam takie banały tłumaczyć natomiast przeciętna laska myślę że byłaby szczęśliwa gdyby się zainteresował chłop mego pokroju Brakuje mi tylko tego żeby mieć swoje mieszkanie i myślę że miałbym naprawdę całkiem sensowne powodzenie u kobiet

A ten znowu na przykładach z markami samochodów, ja рiеrdole, jakbys ty miał tak z 15-16 lat to jeszcze można by było przymknąć oko na takie teksty, no ale w wieku 35 lat to już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Już Nudny jesteś z tymi swoimi gejowskimi ciągotkami jak cię tak faceci podniecają to może idź coś z tym zrób a nie tutaj swoje fantazje wylewasz

To Ty zalozyles temat o facecie klepiacym w tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Już Nudny jesteś z tymi swoimi gejowskimi ciągotkami jak cię tak faceci podniecają to może idź coś z tym zrób a nie tutaj swoje fantazje wylewasz

ale to ty wylewasz fantazje o klepaniu w tylek i lizaniu stop ja ci sie staram pomoc zrozumiec to czego nie rozumiesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Jesteś wybredny i odpychający. W dodatku nadużywasz alkohol, masz ciagle pretensje i narzekasz. Mieszkasz z matką jak kiedyś pisałeś. 

Myślisz, że z takim podejściem do życia znajdziesz kogoś? Nie znajdziesz.. Nigdy w życiu. 

Wybredny zgodzę się ale też nie jakoś przesadnie nigdy w życiu nie zaglądam kobietom do portfela lub też nie szufladkuje je pod kątem w pozycji społecznej moja wybredność polega raczej na tym że kręcą mnie tylko atrakcyjne kobiety a to chyba jest stosunkowo naturalne nie potrafię się przemóc aby zakochać się w kobiecie która jest nieatrakcyjna fizycznie co do alkoholu piję go zdecydowanie mniej niż większość ludzi Więc w ogóle mówienie o nim w kontekście jakiegoś problemu U mnie to tak jakbym ci powiedział że ty masz problem z hazardem bo raz na pół roku puścisz Totolotka No i zgodzę się że moim mega minusem jest fakt że mieszkam z rodzicami w dorosłym wieku Myślę że jakbym miał swoje mieszkanie to bym był momentalnie dużo wyżej w hierarchii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Porowales leżaka do nich?

Nie wierzę...

nie ja tylko napislem ze jeszcze jeden gej ci zostal 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

To Ty zalozyles temat o facecie klepiacym w tylek.

Założyłem temat o tym jak dziewczyny reagują kiedy kolega który jest dla nich bliski klepnąłby je w tyłek to jest zasadnicza różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

ale to ty wylewasz fantazje o klepaniu w tylek i lizaniu stop ja ci sie staram pomoc zrozumiec to czego nie rozumiesz.

 

Pokaż mi chociaż jedno moje jakiekolwiek zdanie w jakimkolwiek temacie żebym napisał coś o stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Założyłem temat o tym jak dziewczyny reagują kiedy kolega który jest dla nich bliski klepnąłby je w tyłek to jest zasadnicza różnica

No to Ci powiem, ze nie ma zadnej roznicy, jest dokladnie tak samo jakby znajomy gej klepnal Cie w tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Założyłem temat o tym jak dziewczyny reagują kiedy kolega który jest dla nich bliski klepnąłby je w tyłek to jest zasadnicza różnica

tak samo sie czuja jak ty po klepnieciu w tylek przez kolege geje ktory ma dobry samochod tylko ty nie dopuszczasz tego do siebie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

No to Ci powiem, ze nie ma zadnej roznicy, jest dokladnie tak samo jakby znajomy gej klepnal Cie w tylek.

1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

tak samo sie czuja jak ty po klepnieciu w tylek przez kolege geje ktory ma dobry samochod tylko ty nie dopuszczasz tego do siebie

Dobra mnie mogą geje klepac,a co raz się żyje! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

tak samo sie czuja jak ty po klepnieciu w tylek przez kolege geje ktory ma dobry samochod tylko ty nie dopuszczasz tego do siebie

 

 

No jak ty Porównujesz klepanie przez faceta drugiego faceta po tyłku do klepania kobiecy tyłeczek to brak słów to tak jakbym porównał gowno do twarogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×