Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

sprzedam netflixowi twoja historie tylko ktos mi musi scenariusz napsiac bo ja byki wale 😄

 

jak z tego zrobisz LGBT to kupio tylko musisz się śpieszyć póki trend jest modny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

jak z tego zrobisz LGBT to kupio tylko musisz się śpieszyć póki trend jest modny

brakuje tylko murzyna ale jak jest ruda to moze sie nada zamiast murzyna 😄 a moze ruda i albinos to by juz bylo nawet lepiej niz murzyn ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o wiem ruda slasaczka z wielkim tylkiem jak to slazaczki ktora ma dziecko jako pamietke zamiast magensu z egiptu 😄 i ziemniak ktory zostawia chlopaka i z milosci przeprowadza sie na slask do familoka gdzie sasiedzi sie z niego smieje ze ma czarnoskore dziecko 😄 a po pare latach z egiptu przyjezdza ojciec i chce zabrac bombelka 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

brakuje tylko murzyna ale jak jest ruda to moze sie nada zamiast murzyna 😄 a moze ruda i albinos to by juz bylo nawet lepiej niz murzyn ?

 

mam arabsko urode 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na przykład może być bbc albinos uratowany z afryki od kanibali. okazuje się że jest jedynym na świcie bbc z małym siurkiem i to rzeczywiście poziom melaniny decyduje o rozmiarze penesa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rudzi albinosi podobno sa  cenie bo

 

 

mają własciwosci lecznicze najdrozsze serce i wątroba 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

mam arabsko urode 

myslalem ze starszy jestes egipt popularny od 20 lat dopiero w pl sadzilem ze masz wiecej 😄

a kiedys tez byly jakies wyjazdy do libii na kontrakty 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

później stara się to wykorzystać fifi corp - korporacja która chce zniszczyć bbc i próbuje rozpylić nad afryką substancje które sperawią że afrykańczycy będą mieli obniżony poziom melaniny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

o wiem ruda slasaczka z wielkim tylkiem jak to slazaczki ktora ma dziecko jako pamietke zamiast magensu z egiptu 😄 i ziemniak ktory zostawia chlopaka i z milosci przeprowadza sie na slask do familoka gdzie sasiedzi sie z niego smieje ze ma czarnoskore dziecko 😄 a po pare latach z egiptu przyjezdza ojciec i chce zabrac bombelka 😄

 

myślę że za mało wątku LGBT + 

może były chłopak Ziemniaka z rozpaczy zmienia płeć i znajduje pracę w Katowicach planując zemstę ale poznaje ojca bombelka XD może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, malowany napisał:

Ja też nie mogę pojąć, dlaczego na milionera, leciała tylko prosty tutka

Jednak za ładna dla mnie niepotrzebnie mi nawinela makaron na uszy 

A niżej nie powinienem schodzić więc zostaje samotność na ulicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ten lepszy od zepsutego napisał:

Jednak za ładna dla mnie niepotrzebnie mi nawinela makaron na uszy 

A niżej nie powinienem schodzić więc zostaje samotność na ulicy 

A stypiara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

myślę że za mało wątku LGBT + 

może były chłopak Ziemniaka z rozpaczy zmienia płeć i znajduje pracę w Katowicach planując zemstę ale poznaje ojca bombelka XD może być ?

za trudne ukryta prawde ogladaja ludzie z iq max 80 nie zapamietaja tyle watkow poza tym na slasku nie znajdziesz aktora transa bo wsrod slazkow nie ma takich dziwactw 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

za trudne ukryta prawde ogladaja ludzie z iq max 80 nie zapamietaja tyle watkow poza tym na slasku nie znajdziesz aktora transa bo wsrod slazkow nie ma takich dziwactw 😄

 

 

to daje ci wolno rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

:classic_unsure:

nie slyszalas o tym ze w afryce poluja na albinosow bo im czarodzieje powiedzieli ze albinos leczy choroby i ich zjadaja ?

u nas tez bylo podobnie ale na szczescie z wieku na wiek czarnoksieznicy maja coraz mniejszy posluch w spoleczenstwie 😄 kto wie moze jeszcze w tym wieku pozbawia ich emerytur i funduszu koscielnego.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

nie slyszalas o tym ze w afryce poluja na albinosow bo im czarodzieje powiedzieli ze albinos leczy choroby i ich zjadaja ?

u nas tez bylo podobnie ale na szczescie z wieku na wiek czarnoksieznicy maja coraz mniejszy posluch w spoleczenstwie 😄 kto wie moze jeszcze w tym wieku pozbawia ich emerytur i funduszu koscielnego.

Słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×