Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, Ten lepszy od zepsutego napisał:

Stypiara jest ruda 

ciekawe czy ludzie o ktorych masz fantazje erotyczne istnieja naprawde czy ty wymyslasz tylko zdarzenia czy ludzi tez

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

ciekawe czy ludzie o ktorych masz fantazje erotyczne istnieja naprawde czy ty wymyslasz tylko zdarzenia czy ludzi tez

 

Zamiast zadawać durne pytania, wołaj moderację. Posuwam ci Krejze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

ciekawe czy ludzie o ktorych masz fantazje erotyczne istnieja naprawde czy ty wymyslasz tylko zdarzenia czy ludzi tez

 

Ten temat jest bekowy.. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sebix libedowsky napisał:

nie slyszalas o tym ze w afryce poluja na albinosow bo im czarodzieje powiedzieli ze albinos leczy choroby i ich zjadaja ?

u nas tez bylo podobnie ale na szczescie z wieku na wiek czarnoksieznicy maja coraz mniejszy posluch w spoleczenstwie 😄 kto wie moze jeszcze w tym wieku pozbawia ich emerytur i funduszu koscielnego.

 

 

Teraz sa czarnoksieznicy na miare czasow, homeopaci sprzedajacy wode strukturyzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Teraz sa czarnoksieznicy na miare czasow, homeopaci sprzedajacy wode strukturyzowana.

no wiem jedni cudowna wode inni cudowne obrazki zrobili postep i nie jedza albinosów ale to te same cwaniaki wyludzacze kasy od chorych i najlepiej to by bylo ich zjesc 😄 albo pogonic do watykanow i innych miejsc z ktorymi sei identyfikuja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, co przeczyć faktom, że rudość to błąd genetyczny (nieprawidłowa mutacja), tak samo jak albinizm, choć oczywiście nie tak skrajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde juz 14 a ja nic nie zrobilem ale bekowy byl ten temat

muchos nie bierz sobei do serca moich rad ja tylko zartowalem 😄

moze bedziecie sobei w czworke fajnei zyli w familoku 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

kurde juz 14 a ja nic nie zrobilem ale bekowy byl ten temat

muchos nie bierz sobei do serca moich rad ja tylko zartowalem 😄

moze bedziecie sobei w czworke fajnei zyli w familoku 😄

 

nom nie biorę xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

mój szef jest fanem

daj namiary na niego ja uderze do niego z jakas cudowna swiecona woda i podzielimy sie po polowie 😄

opowiesz cos o nim a ja sie zjawie jako ten widzacy przyszlosc 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

daj namiary na niego ja uderze do niego z jakas cudowna swiecona woda i podzielimy sie po polowie 😄

opowiesz cos o nim a ja sie zjawie jako ten widzacy przyszlosc 😄

 

on se kupił takie naczynie do strukturyzacji wody na dole jest kwiat życia potem szklany dzban a w dzbanie jakieś kryształy

szef też jest dzbanem XD

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

przeżył przemiane duchowo jak schudł 30 kg

to mnie teraz wystraszyles jednak sie nie bede odchudzal bo jeszcze mi odwali 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

przeżył przemiane duchowo jak schudł 30 kg

Przemiana duchowa na kupowanie tylko tych rzeczy, na ktore nie ma zadnych naukowych dowodow, ze dzialaja.

Teaz takich znam, moja mama zalicza sie do fanow witaminek za 300zl oraz ziol od Chinczyka tez za iles stowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Libed jest od paru dni jakiś mało wredny i mniej durny, ale zapewne pokaże od nowa, co potrafi, jak tylko wszyscy się chwilowo nabiorą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

boję się pić kawę na wodzie z tego dzbana xD

tez bym sie bal pic zaczarowna wode 😄

moze pieprz ci doradzi jak sie demona z tej wody pozbyc 😄 czyta temat to moze zbaierze glos

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Przemiana duchowa na kupowanie tylko tych rzeczy, na ktore nie ma zadnych naukowych dowodow, ze dzialaja.

Teaz takich znam, moja mama zalicza sie do fanow witaminek za 300zl oraz ziol od Chinczyka tez za iles stowek.

daj namiary na mame tez ci odpale polowe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WiłaCzerwcowa napisał:

Libed jest od paru dni jakiś mało wredny i mniej durny, ale zapewne pokaże od nowa, co potrafi, jak tylko wszyscy się chwilowo nabiorą 😄

mialem przerwe od kafeterii z miesiac jak sie mnei pozbylyscie to widocznie wyszedlem z wprawy 😄

poza tym potrzebuje urlopu jestem przemeczony temu moze ine mam sily 😄

wypoczne to wam jeszcze pokaze 😄

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

boję się pić kawę na wodzie z tego dzbana xD

Zapytalam chatGPT czy taka woda moze byc szkodliwa:

Dzbanki do wody strukturyzowanej generalnie nie są uważane za szkodliwe, ale istnieje kilka kwestii, które warto wziąć pod uwagę:

1. Bezpieczeństwo filtracji

Dzbanki do wody strukturyzowanej często zawierają standardowe filtry, które usuwają zanieczyszczenia z wody, takie jak chlor, metale ciężkie, czy osady. Jeśli dzbanek dobrze filtruje wodę, to samo jego używanie raczej nie jest niebezpieczne. Ważne jest, aby regularnie wymieniać filtry zgodnie z instrukcją producenta, aby uniknąć nagromadzenia bakterii lub innych zanieczyszczeń.

2. Brak naukowego potwierdzenia

Chociaż nie ma dowodów na to, że dzbanki do wody strukturyzowanej są szkodliwe, warto pamiętać, że nie ma również solidnych dowodów naukowych potwierdzających ich korzyści zdrowotne. Jeżeli ktoś korzysta z takiego dzbanka w nadziei na poprawę zdrowia, a w rzeczywistości ma problemy zdrowotne związane z jakością wody, może to prowadzić do zaniedbania prawdziwych problemów.

3. Brak usuwania bakterii lub wirusów

Większość dzbanków do wody strukturyzowanej nie usuwa bakterii ani wirusów z wody. Jeśli używasz dzbanka w regionie, gdzie woda może być biologicznie zanieczyszczona, poleganie na nim może być ryzykowne. Woda powinna być odpowiednio przefiltrowana lub przegotowana, jeśli istnieje ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego.

4. Działanie magnetyczne lub energetyczne

Niektóre dzbanki stosują technologie magnetyczne, światło UV lub inne niekonwencjonalne metody "strukturyzowania" wody. Te technologie nie są potwierdzone jako szkodliwe, ale brak dowodów naukowych na ich skuteczność może powodować, że ludzie wydają pieniądze na coś, co nie przynosi żadnych rzeczywistych korzyści. Nie są jednak znane przypadki, by te technologie wprowadzały jakiekolwiek substancje szkodliwe do wody.

5. Zanieczyszczenia z materiałów

Warto również upewnić się, że materiały użyte do produkcji dzbanka są bezpieczne dla zdrowia (wolne od BPA i innych potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych). Tanie, niecertyfikowane dzbanki mogą teoretycznie uwalniać substancje do wody, co mogłoby mieć negatywne skutki zdrowotne.

Podsumowanie

Same dzbanki do wody strukturyzowanej raczej nie są szkodliwe, o ile są dobrze zaprojektowane i używane zgodnie z przeznaczeniem. Należy jednak zachować ostrożność i pamiętać, że nie ma jednoznacznych dowodów naukowych na korzyści wynikające z "strukturyzowania" wody. Jeśli zależy Ci na czystej i bezpiecznej wodzie, warto postawić na sprawdzone metody filtracji, takie jak filtry węglowe, odwrócona osmoza lub inne technologie, które mają potwierdzone działanie w usuwaniu zanieczyszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Chyba 14:31

14,31

 

to jest dokłdna długość penesa przeciętnego polaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

daj namiary na mame tez ci odpale polowe 😄

Niestety ostatnio wydala cala kase na terapie miloscia podobno leczaca nawet z autyzmu. Wiec jak widac warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Niestety ostatnio wydala cala kase na terapie miloscia podobno leczaca nawet z autyzmu. Wiec jak widac warto.

uwazaj zeby miloscia nie leczyl jej jakis egipcjanin 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×