Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dumbino

O, prawie dostałem bana na pikabu

Polecane posty

13 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

O Twoja Ukraińska kobieta 😉

Tą fote zajeebałaś i wrzucałeś na wykop

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha xD

ja zaraz jajecznice bede jadl kolecje i salatke z pomidora a potem ciasto z bezy i smiatana z owocami ja prdl i duupa znowu rosnie, mam dosc, ale lubie zjesc, ale jutro jade z kumplem na rower pojezdzic, wiec troche spale, ale dobija mnie to, musze wiecej zaczac na spacery chodzic, jak kiedys zamiast codziennie przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo zjesz przecież to już późno? Ja nie lubię jeść na noc. Najbardziej lubię o 17 i później tylko picie, a śniadanie o 8-9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom zazwyczaj w ciagu dnia malo jem za to wieczorem sie objadam xD

ja w nocy zazwyczaj przy kompie siedze duzo, a w ciagu dnia sypiam do 12-14, ale to w Anglii, tutaj w Polsce budze sie codziennie o 5 rano ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to jest masakra no, jak mieszkalem w namiocie i bylem bezdomny to codziennie duzo jadalem i spalalem, i lubilem chodzic, a teraz jak mam chate i dwa laptopy to jest problem, ale musze to zmienic, bo mam dosc mojej wielkiej doopy i tych grubych ud, to jest masakra jakas, i tak mam szczuplejsze niz kilka miechow temu, ale i tak jest masakra xD

rok temu bylem taki szczuply ze w pasie sie moglem caly objac rekami a teraz nie ma opcji, i mnie to dobija, ja chce byc znowu szczuply a nie gruber ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Anglii inaczej wyglądają posiłki bo oni je celebrują, a u nas się je w pośpiechu. Jak byłam tam u znajomych to zachowywaliśmy się jak leniwe koty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w UK tez sie je wpospiechu, bo tam kumpel wraca po robocie wieczorem i szybko gotuje, ja tam zazwyczaj np. caly dzien nic nie jem, a wspollokator tez caly czas w lozku lezy i nikt mu nie ugotuje, masakra jakas, szkoda mi jest kolegi, dobrze, ze ten kumpel do nas przyjezdza i sie opiekuje, bo inaczej byloby ciezko, a kumpel mowi, ze malo kto rozumie ludzi ze schizofrenia i nie ma jakichs placowek albo czegos, zeby pomagali takim osobom

on siedzi caly czas w domu i w lozku i na telefonie, przed ta impreze co sobie nadgarstek zlamalem, to mi kumple gadali, ze jestem jak jakis zeslany przez Boga dla tego wspollokatora, bo tak to by sam siedzial, a jak ja jestem to ma sie do kogo odezwac i z kim pogadac, a ja tez jestem samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche pajacyki sobie porobilem xD

musze zaczac cos robic ze soba bo mnie szlag trafi nie moge miec takiej wielkiej doopy cale zycie wkoorwia mnie to juz xD

niedlugo chyba zaczne porzadne cwiczenia bo ja juz mam dosc XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przez te kapiele na outdoor w zimnej wodize mam potencjal bo mam duzo energii ale mozg nie wytrzymuje, bo mozg lubi komputer internety serwery gry pisanie z ludzmi ale cialo ma dosc juz tego i jak jestem za miastem to mozg nie wytrzymuje psychicznie bo mozg chce do komputera i mam taki problem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobranoc, sen to zdrowie, teraz jest dobra pora na spanie, ja tam u kolegi to przynajmniej sie wysypiam, bo on tez dlugo sypia i ja tez ja mam teraz wielkie wyro tam i w ogole i dobrze mi sie z przyjacielem mieszka

ale ja sbie posiedzie przy kompie mam wyjeebane xD

ja sie dosyc naspalem kilka miechow temu to sypialem po 16 godzin dziennie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest jak sie cos przysni fajnego, ja niedawno mialem sen, ze siedzialem z jakimis ludzmi w pokoju wielkim i tam byly wielkie oszklone drzwi a za drzwiami jakas przyroda, drzewa i w ogole i ja sobie na kanapie lezalem, a nagle jeden gitarzysta zaczal grac i ktos na bebnach gral i fajna piosenke Radiohead grali, akurat mi sie przysnilo, a ja lezalem i sluchalem i ludzie tez byli i zesmy sluchali, taki prywatny koncert, fajny sen, brakuje mi tego w zyciu chyba

w UK zrobimy chyba impreze i Rejvy beda i muza tez bedzie spoko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszemy teraz na irc z ziomeczkami, i AncientWisdom pisze ze Nowa Zelandia jest piekna, ze on tam jak jest to wynajmuja kampera i jada w podroz ja prdl ale mu zazdroszcze, tez chcialbym nowa zelandia i kamper xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hawthorne Heights napisał:

To tajemnica kto jest na tej focie. Tylko Moon wie i ja xD

 

Jestem, hej. Piękne będziesz miała dzieci, czekam na paszport właśnie. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hawthorne Heights napisał:

Moona już uśpiłam i teraz sobie zaszaleię hahaha xD

Byle nie z cyganem. 😉 I cofam to co wcześniej napisałem, wezmę odpowiedzialność za wszystko co zrobiłem, ale lepiej tego nie sprawdzać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×