Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Kobiety uzależnione od seksu tzw. nimfomanki to MIT, takie kobiety nie istnieją

Polecane posty

Jest to absolutnie wymyślona postać. Sami sobie odpowiedzcie, tylko szczerze, czy kiedykolwiek poznaliście taką kobietę? Jest to nierealne gdyż kobiety nie mają tak skonstruowanej psychiki jak my faceci. Facet na widok atrakcyjnego ciała kobiecego momentalnie głupieje, w myślach automatycznie pojawia się wizja chęci aby ją wziąć od tyłu, wyl!zać c!pk3, wsadzić p3nisa do ust i tam dojść, wszystkie możliwe konfiguracje oraz miejsca w których by to robił, tak niestety mamy, taka jest nasza natura. Kobieta nigdy czegoś takiego nie ma bo jej mózg i potrzeba fizyczna TEGO NIE ODCZUWA. Nie uwierzę więc, że jest kobieta, która jest szczerze uzależniona od s3ksu bo kocha ten stan kiedy facet ją puuka i ona szaleje na pkt tego męskiego czł0nka i jego ciała, to jest niemożliwe. Dla ewentualnie potwierdzenia tej tezy, oczywiście nigdy takiej nie spotkałem, ale żeby nie było, nie opieram się tylko na tym, jednakże w całym swoim życiu miałem mnóstwo kolegów, znajomych, każdy z nich przecież też miał sporo kobiet i jakoś nigdy żaden w życiu tez nie spotkał takiej kobiety a raczej zazwyczaj słyszałem jak każdy narzekał, że "boli ja często głowa", "że jej się nie chcę" że to że tamto...    takie są po prostu kobiety, nie ma w zasadzie co mieć o to pretensji, to ich natura. To tak jakby ktoś miał pretensje do tygrysa, że musi i uwielbia wpi3rd@lać mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

czy kiedykolwiek poznaliście taką kobietę

tak

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak tak, tak jest jak mówisz.

ty odczuwasz potrzebe bbc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak tak, tak jest jak mówisz.

A nie jest tak? Tylko szczerze... miałaś kiedyś tak , że idąc ulicą i widząc przystojnego gościa miałaś w głowie to jak cię bierze a potem robisz mu loda? Jakoś szczerze wątpię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

A nie jest tak? Tylko szczerze... miałaś kiedyś tak , że idąc ulicą i widząc przystojnego gościa miałaś w głowie to jak cię bierze a potem robisz mu loda? Jakoś szczerze wątpię. 

Miałam, różne rzeczy miałam w głowie nieraz dużo gorsze od tych. 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z książki "The Manipulated Man" (Tresowany Mężczyzna) - Esther Vilar

Cytat

Bez względu na to, jak bardzo kobieta lubi się kochać, nigdy nie pozwoli mężczyźnie, który ją utrzymuje, zmęczyć się tak, aby następnego dnia rano spóźnił się do pracy. Jest to zbyt duże ryzyko, aby je podjąć. Nawet najbardziej namiętna kobieta ograniczy swoją aktywność seksualną, jeśli uzna, że noce spędzone na orgiastycznym kochaniu się zaczynają wpływać na jego pracę. Kobiety nimfomanki istnieją niemal wyłącznie w filmach i sztukach teatralnych. Właśnie dlatego, że są one tak rzadkie w prawdziwym życiu, opinia publiczna jest nimi zatroskana (z tego samego powodu tak wiele filmów i powieści dotyczy ludzi niezwykle bogatych, którzy stanowią tak mały procent całej populacji).

 

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Miałam, różne rzeczy miałam w głowie nieraz dużo gorsze od tych. 😄

Czemu cię zostawił ten z którym masz drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hawthorne Heights napisał:

Czemu cię zostawił ten z którym masz drugie dziecko?

ona chhyba jest z tym co ma drugie dziecko ale to pierwsze dziecko ma z kim innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKlaudiusza napisał:

ona chhyba jest z tym co ma drugie dziecko ale to pierwsze dziecko ma z kim innym

Mi to wygląda na to, że zabrali jej też dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hawthorne Heights napisał:

Mi to wygląda na to, że zabrali jej też dzieci.

a nie wiem, w sumie to mnie cudze zycie nie interesuje xD bo mnie wkurza jak inni sie stad interesuja i wymyslaja bajeczki, a ja od razu sie denerwuje, ze tumanom sie tlumaczyc musze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Miałam, różne rzeczy miałam w głowie nieraz dużo gorsze od tych. 😄

może jakoś rozwiń w celach edukacyjnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to się powinniście cieszyć, że tak mało jest nimfomanek na świecie. Z normalnymi kobietami sobie nie radzicie, a co dopiero z nimfomanką. 😂

Kółka boczne sobie najpierw odkręćcie od rowerków, a potem się zasadzajcie na ścigacze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Miałam

to był bbc, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Chochlik napisał:

Wy to się powinniście cieszyć, że tak mało jest nimfomanek na świecie. Z normalnymi kobietami sobie nie radzicie, a co dopiero z nimfomanką. 😂

Kółka boczne sobie najpierw odkręćcie od rowerków, a potem się zasadzajcie na ścigacze 😂

w sumie coś w tym jest 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nimfomania to w ogóle termin kliniczny i osoba dotknięta tym zaburzeniem, cierpi z jego powodu i wpływa ono rujnująco na jej związki i życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie kobiety tylko się z tym nie obnoszą. Bo wg społeczeństwa łajdaczący się facet to babiarz, a tak samo prowadząca się kobieta to od razu dziffka 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kris888 napisał:

Z książki "The Manipulated Man" (Tresowany Mężczyzna) - Esther Vilar

 

I Ty w to wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

I Ty w to wierzysz?

skoro autorka tak napisała, to chyba jakąś wiedzę posiadła w tej kwestii, więc czemu miałbym nie wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

skoro autorka tak napisała, to chyba jakąś wiedzę posiadła w tej kwestii, więc czemu miałbym nie wierzyć?

Ludzie mogą napisac co chcą. Trzeba miec krytyczny umysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Ludzie mogą napisac co chcą. Trzeba miec krytyczny umysl.

polecam całą przeczytać 🙂

chyba 3 wersje językowe są: "Der Dressierte Mann" (niemiecka, oryginalna - nie czytałem, nie znam na tyle dobrze tego języka), "The Manipulated Man" (angielski przekład - z tego sobie robiłem notatki i tłumaczyłem dla siebie) i polska, niedawno wyszła.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Chochlik napisał:

Wy to się powinniście cieszyć, że tak mało jest nimfomanek na świecie. Z normalnymi kobietami sobie nie radzicie, a co dopiero z nimfomanką. 😂

Kółka boczne sobie najpierw odkręćcie od rowerków, a potem się zasadzajcie na ścigacze 😂

Dla mnie przeciętna kobieta jest za słaba w tym temacie. Ja mam potrzebe minimum 2x dziennie podczas kiedy kobietom średnio wystarczy raz na pare dni w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, parabatai napisał:

Są takie kobiety tylko się z tym nie obnoszą. Bo wg społeczeństwa łajdaczący się facet to babiarz, a tak samo prowadząca się kobieta to od razu dziffka 🙄

A nie jest tak? Przecież to nawet otwarcie kobiety mówią że wolą doświadczonego faceta niż jakiegoś leszcza co miał jedną kobietę lub dwie, już nie wspomnę o praviczkach którzy są przez nie wyśmiewani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

A nie jest tak? Przecież to nawet otwarcie kobiety mówią że wolą doświadczonego faceta niż jakiegoś leszcza co miał jedną kobietę lub dwie, już nie wspomnę o praviczkach którzy są przez nie wyśmiewani

No nie wiem, ja takiego z dużym przebiegiem bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

 już nie wspomnę o praviczkach którzy są przez nie wyśmiewani

dlatego nigdy, ale to nigdy nie wolno się przyznawać do tego! wymyślić jakąś wiarygodną historię, nauczyć się jej na pamięć, i w razie pytań o przeszłość o tej historii wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×