Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy życie bez seksu ma sens?

Polecane posty

1 minutę temu, impotenti napisał:

nie ja tak uwazam tylko takie sa fakty. onz w swoich "silach pokojowych" zatrudnia zbrodniarzy wojennych. 

To zgłoś to do polskiego MSZ, niech wyjdą z tej organizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Res YYY555 napisał:

To zgłoś to do polskiego MSZ, niech wyjdą z tej organizacji. 

a co ja polakiem jestem zebym robil to co powinni polacy zrobic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, impotenti napisał:

oczywiscie, udziela schronienia terrorystom w strefie gazy oraz robi za tarcze dla hezbollahu w libanie. 

Powtarzam, zgłoś to do polskiego MSZ. Bo chyba nasi żołnierze też są w tym Libanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Res YYY555 napisał:

Powtarzam, zgłoś to do polskiego MSZ. Bo chyba nasi żołnierze też są w tym Libanie.

 

na szczescie golodupcy polusy nie dali sie wkrecic w sluzbe terrorystom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, impotenti napisał:

a co ja polakiem jestem zebym robil to co powinni polacy zrobic? 

No to zgłoś do chińskiego jeśli jesteś Chinczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie w ogóle ma sens..

Zatem bez nogi, bez ręki.. czy bez seksu.. też ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, impotenti napisał:

na szczescie golodupcy polusy nie dali sie wkrecic w sluzbe terrorystom. 

Ale dalej polska jest w ONZ, organizacji, która uważasz za zbrodniczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mk777 napisał:

Życie w ogóle ma sens..

Zatem bez nogi, bez ręki.. czy bez seksu.. też ma sens.

Może i ma sens. Ale mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Res YYY555 napisał:

Może i ma sens. Ale mniejszy.

Tak ci się wydaje, jeżeli masz to czego się boisz stracić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na brak seksu mogą sobie pozwolić tylko kobiety gdyż ich natura tego nie potrzebuje

Facet bez seksu to z kolei widoczny na kilometr frustrat, desperat i nieszczęśliwy człowiek, takich ludzi można w moment wyczaić wśród "tłumu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paweł Polko napisał:

Na brak seksu mogą sobie pozwolić tylko kobiety gdyż ich natura tego nie potrzebuje

Facet bez seksu to z kolei widoczny na kilometr frustrat, desperat i nieszczęśliwy człowiek, takich ludzi można w moment wyczaić wśród "tłumu"

To nie jest tak że wszystkie kobiety takie są jak opisujesz, jakaś część z nich to się mogę zgodzić ale nie wszystkie.

Zresztą z facetami podobnie, chociaż tu akurat przeważają ci którzy nie potrafią bez tego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

przeważają ci którzy nie potrafią bez tego żyć.

wiecej takich będzie przez zatrucia środowiskowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To nie jest tak że wszystkie kobiety takie są jak opisujesz, jakaś część z nich to się mogę zgodzić ale nie wszystkie.

Zresztą z facetami podobnie, chociaż tu akurat przeważają ci którzy nie potrafią bez tego żyć.

Nigdy nie jest tak, że całość jest identyczna, są oczywiście różne przypadki, ale to jest margines, nie ma co dyskutować o marginesach. Podejrzewa, że znalazłby się jakiś czarny etiopczyk, który szkło potrafi zjeść, ale co z tego?

Zdecydowana większość kobiet jednak nie szaleje i nie durnieje z braku seksu, sam osobiście znam 3 koleżanki, które od lat są samotne, naprawdę od lat, mimo, że miały nie raz jakieś propozycje, były podrywane, to z wyboru odpulają facetów bo nie mają na to już ochoty, zajeły się dzieckiem, które oczywiście mają po jakimś tam nieudanym związku sprzed lat + pracą i tak sobie funkcjonują. Nie widać po nich aby były jakieś zdesperowane, nieszczęśliwe, sfrustrowane itp

z kolei znam również wielu facetów samotników, no j3bie od nich deprechą i frustracją dosłownie na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paweł Polko napisał:

z kolei znam również wielu facetów samotników, no j3bie od nich deprechą i frustracją dosłownie na kilometr

im potrzebna jest zmiana myślenia, ktoś kto im pokaże że można żyć bez kobiety. jakaś bardziej profesjonalna pomoc.

nie doceniają tego, co mają.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paweł Polko napisał:

Nigdy nie jest tak, że całość jest identyczna, są oczywiście różne przypadki, ale to jest margines, nie ma co dyskutować o marginesach. Podejrzewa, że znalazłby się jakiś czarny etiopczyk, który szkło potrafi zjeść, ale co z tego?

Zdecydowana większość kobiet jednak nie szaleje i nie durnieje z braku seksu, sam osobiście znam 3 koleżanki, które od lat są samotne, naprawdę od lat, mimo, że miały nie raz jakieś propozycje, były podrywane, to z wyboru odpulają facetów bo nie mają na to już ochoty, zajeły się dzieckiem, które oczywiście mają po jakimś tam nieudanym związku sprzed lat + pracą i tak sobie funkcjonują. Nie widać po nich aby były jakieś zdesperowane, nieszczęśliwe, sfrustrowane itp

z kolei znam również wielu facetów samotników, no j3bie od nich deprechą i frustracją dosłownie na kilometr

już ci polusie wyjasniłem jak działają hormony, czego nie rozumiesz i powtarzasz jak zacięta płyta? mylenie przyczyny ze skutkiem to chyba kolejna cecha polaczków którą wysysają z naisieniem ojca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedzi polus i sobie generalizuje, w sumie to nie wiadomo już po co, czy to cope, czy serio aż taki przygłup, czy może ruski trol. nie wiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kris888 napisał:

im potrzebna jest zmiana myślenia, ktoś kto im pokaże że można żyć bez kobiety. jakaś bardziej profesjonalna pomoc.

nie doceniają tego, co mają.

A kto ma im przepraszam pokazać to dobre życie w samotności? płatna pani psycholog, która będzie mu czarowała głowę tylko po to aby wysępić od niego pieniędze a tak naprawdę doskonale sobie zdaje sprawę, że gość jest w gownie?

czy może inny przegryw, który też nie ma powodzenia co za tym idzie żyje w samotności i na siłę próbuje tą beznadzieją zaintersować innych aby przy okazji samemu lepiej się poczuć?

4 minuty temu, impotenti napisał:

już ci polusie wyjasniłem jak działają hormony, czego nie rozumiesz i powtarzasz jak zacięta płyta? mylenie przyczyny ze skutkiem to chyba kolejna cecha polaczków którą wysysają z naisieniem ojca. 

ja ci z kolei już pisałem abyś odstawił towar. narkotyki, które przyjmujesz, ewentualnie jakieś psychotropy to nie jest dobra rzecz. proponuje byś wyłączył kompa, odstawił ćpanie, poszedł na spacer, zajął się sportem, może chociaż minimalnie ci się polepszy, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paweł Polko napisał:

ja ci z kolei już pisałem abyś odstawił towar. narkotyki, które przyjmujesz, ewentualnie jakieś psychotropy to nie jest dobra rzecz. proponuje byś wyłączył kompa, odstawił ćpanie, poszedł na spacer, zajął się sportem, może chociaż minimalnie ci się polepszy, powodzenia

no zciąłeś się, typowe u alkoholika. nie pamiętasz że to smao przed chwilą pisałeś. co czytałeś też pewnie nie pamiętasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Polko napisał:

A kto ma im przepraszam pokazać to dobre życie w samotności? płatna pani psycholog, która będzie mu czarowała głowę tylko po to aby wysępić od niego pieniędze a tak naprawdę doskonale sobie zdaje sprawę, że gość jest w gownie?

jeżeli mężczyzna potrzebuje pomocy psychologicznej to powinien się udać również do mężczyzny psychologa, nie kobiety.

dobre życie w samotności, co mogę polecić... filozofia mgtow.

2 minuty temu, Paweł Polko napisał:

czy może inny przegryw, który też nie ma powodzenia co za tym idzie żyje w samotności i na siłę próbuje tą beznadzieją zaintersować innych aby przy okazji samemu lepiej się poczuć?

zależy co rozumiemy pod pojęciem „przegrywa”. bo dla każdego to słowo może inaczej być definiowane

jeden może być przegrywem bo nie ma kobiety

drugi może być przegrywem nie ma kobiety+nie ma pracy

itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, impotenti napisał:

no zciąłeś się, typowe u alkoholika. nie pamiętasz że to smao przed chwilą pisałeś. co czytałeś też pewnie nie pamiętasz. 

Zacinasz to ty się ćpunie, bo wszędzie w każdym temacie pi3przysz te swoje głupoty o jakimś czarnuchu bbc, na którego absolutnie wszyscy z tego forum mają tak mocno wyj3bane jak na to jaka obecnie jest pogoda w Somali. A ty z upiorem maniaka dalej bredzisz te swoje wys/rywy gamoniu. Idz sobie zwal konia na jakimś rosłym cz@rnuchu i daj ludziom spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

zależy co rozumiemy pod pojęciem „przegrywa”. bo dla każdego to słowo może inaczej być definiowane

jeden może być przegrywem bo nie ma kobiety

drugi może być przegrywem nie ma kobiety+nie ma pracy

Przegryw? moja definicja, sfrustrowany, zdesperowany facet, który nie ma powodzenia, który nie ma partnerki, dla którego seks jest jak wygrana w totka. Do tego dochodzi niski status społeczny i brak dużych pieniędzy

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Polko napisał:

daj ludziom

do człowieka (bbc) to ci brakuje znmiedołężniały polusie, alkoholiku mizoginistyczny rasisto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie zastanawiac czy nei jestes projektem libeda na ktorym stworzyl sobie postac kompletnego podczlowieka, słabego neiwolnika dla mnie do tyrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paweł Polko napisał:

Przegryw? moja definicja, sfrustrowany, zdesperowany facet, który nie ma powodzenia, który nie ma partnerki, dla którego seks jest jak wygrana w totka. Do tego dochodzi niski status społeczny i brak dużych pieniędzy 

no to już konkret przegryw.

z niskiego statusu można próbować wyjść. oczywiście dużą rolę odgrywa wiek, jak jeszcze ktoś jest młody. im starszy tym trudniej, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole być rasistą niż jakimś ćpunem, zj3bem genetycznym, którego podniecają czarnuchy z afryki, jeszcze na siłę próbuje wmawiać ludziom na forum, że to jest ideał faceta. Każda kobieta ci tutaj napiszę na forum, ze w życiu by nie poszła z takim kimś do łóżka, jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paweł Polko napisał:

Wole być rasistą niż jakimś ćpunem, zj3bem genetycznym, którego podniecają czarnuchy z afryki, jeszcze na siłę próbuje wmawiać ludziom na forum, że to jest ideał faceta. Każda kobieta ci tutaj napiszę na forum, ze w życiu by nie poszła z takim kimś do łóżka, jestem przekonany.

to sobei bądź przekonany podczas gdy bbc obraca setki kobiet rocznie, a ty możesz sobie najwyżej zwalić na kacu, podczas gdy twój organizm błaga o opamiętanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, impotenti napisał:

to sobei bądź przekonany podczas gdy bbc obraca setki kobiet rocznie, a ty możesz sobie najwyżej zwalić na kacu, podczas gdy twój organizm błaga o opamiętanie. 

bbc to jedyne co może obracać to banany z drzewa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też kiedyś byłem jak ci kolesie, co piszesz - też miałem deprechę, nawet wyłem po nocach z tego powodu że od kolejnej kosza dostałem. jednak to wszystko przeszło.

@Paweł Polko łap i przekazuj dalej przegrywom - Czas na zmianę myślenia.

Cytat

 

ze strony mgtow.pl

Filozofia MGTOW opiera się na kilku filarach.

Po Pierwsze - samowystarczalność.
Mężczyźni MGTOW dążą do osiągnięcia niezależności finansowej
i emocjonalnej. Nie opierają swojego poczucia bezpieczeństwa i szczęścia na relacjach z kobietami. Gdyż zamiast tego stawiają na samodzielność i budowanie własnego dobrobytu.

Po Drugie - rozwój osobisty.
Priorytetem dla nas jest stały rozwój osobisty w różnych dziedzinach życia. Mężczyźni MGTOW pogłębiają swoje pasje, zdobywają nowe umiejętności oraz dążą do realizacji ambitnych celów. Skupiają się na samodoskonaleniu i poszerzaniu swoich horyzontów.

Po Trzecie - autentyczność.
MGTOW cenią autentyczność i życie w zgodzie z własnymi wartościami. Nie ulegają presji społecznej i kulturowej nakazującej określone wzorce zadnia i modele życia. Tymczasem dążymy do autentyczności i wyrażania siebie bez względu na oczekiwania otoczenia.

 

 

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paweł Polko napisał:

bbc to jedyne co może obracać to banany z drzewa 🙂

skrzecz z bulu dalej słaby rasisto 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×