Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy życie bez seksu ma sens?

Polecane posty

45 minut temu, Paweł Polko napisał:

z kolei znam również wielu facetów samotników, no j3bie od nich deprechą i frustracją dosłownie na kilometr

świat jest taki jakim go sobie objaśniasz

jeżeli całe życie uzależniasz od bycia z kobietą, której nie masz to sam skazujesz się na nieszczęśliwe życie

Myślę, że to jest również nieatrakcyjne dla kobiet bo w takim wypadku jej rolą jest zanurkowanie do szamba i wyłowienie Ciebie na powierzchnię, potem utrzymywanie Cię na powierzchni szamba i holowanie przez resztę życia (bo Twoje szczęście jest 100% zależne od niej)

Przecież i bez kobiety można o siebie zadbać, poćwiczyć, używać perfum, dobrze się ubierać.

Do kina, teatru, na mecz czy koncert tez można iść bez kobiety.

 

Moim zdaniem jak sam ze sobą będziesz zadowolony z życia to prędzej jakaś babka będzie chciała się dołączyć do takiego wesołego/szczęśliwego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba wolę żeby jeebało ode mnei deprechą niż żeby cuchneło smrodem polusa pijackiego, nieumytego brudasa alkoholowego z przegniłym uzebieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie m sensu chyba że się jeszcze żyje nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Żaba Monìka napisał:

Moze dosiegnal Cie kryzys wieku sredniego. W tym wieku ludzie nagle zdaja sobie sprawe, ze sa smiertelni i ze zyja niekoniecznie tak, jakby chcieli.

Miałem to.

5 godzin temu, Paweł Polko napisał:

NATOMIAST, u facetów to tak nie działa, po facecie od razu widać kiedy jest spełniony seksualnie a kiedy żyje w ciężkiej samotności i celibacie, taki gość jest mały pewny siebie, wiecznie nieszczęśliwy, nic mu się nie chcę i ogólnie ma depreche.

Tak ze mną było ale tata i mamą mówili że wszystko jest dobrze i powinienem się cieszyć

4 godziny temu, kris888 napisał:

Tak naprawdę seks i popęd dla większości ludzi to więzienie. Dla wielu ludzi wszystko, co w życiu robią, opiera się na seksie. Kupują auto, bo chcą mieć seks, idą na siłownię, bo chcą mieć seks, uczą się sztuki podrywu, bo chcą mieć seks, zagadują masowo do kobiet, bo chcą m

To prawda. Ja stwierdziłem w wieku 16 lat że moje życie nie ma sensu bo mam małego i nie mogę nim zaspokoić kobiety i nie mogę liczyć na miłość. Byłem uzależniony od por n i kolejne rzeczy się nakładały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Megi_ona napisał:

Zawsze życie ma sens.

Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Urmaj napisał:

Jaki?

Taki że możesz zawsze jeszcze coś zrobić by coś zobaczyć czego nigdy w życiu nie widziałeś albo zrobić coś na co zawsze miałeś ochotę bo  jeszcze żyjesz a jak cię nie będzie to już koniec wszystkiego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jedno życie i od Ciebie zależy jak chcesz je spędzić.  Ja wychodzę z założenia że trzeba je przeżyć najlepiej jak się da. Niezależnie od okoliczności.

Drugiej szansy nie będzie.

Edytowano przez parabatai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, parabatai napisał:

Masz jedno życie i od Ciebie zależy jak chcesz je spędzić.  Ja wychodzę z założenia że trzeba je przeżyć najlepiej jak się da. Niezależnie od okoliczności.

Drugiej szansy nie będzie.

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brokenroar87 napisał:

Ma 🙂 Bez przytulania nie ma 😞

Uwielbiam się przytulać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy są w ogóle interesujące, bo one bardzo zależą od naszych horyzontów myślowo-poznawczych i wyobraźni.

Większości ludzi trudno sobie wyobrazić inne życie niż mają.. i choć czasem w ogóle nie są zadowoleni z tego jak wygląda ich życie, to wydaje im się, że tylko takie ma sens 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×