Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rym Cym +

Obejrzałem 3 godzinny wywiad Trumpa z Roganem - najsłynniejszym podcasterem na świecie.

Polecane posty

no i cego tak wymyslasz? a co ciebie to interesuje w ogole gnoju? to nie twoja sprawa moja rodzina i moi krewni i co musze robic za mieszkanie albo co nie musze, wiec nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy

Edytowano przez KochamKlaudiusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KochamKlaudiusza napisał:

jakos w UK poznalem bardzo duzo anglikow i angielek i mnie wszyscy darza sympatia, cala rodzina tez mnie bardzo kocha i przyjaciele rowniez, wiec czego mitomanisz?

przez ciebie stad znikla, i juz na pewno sobie jakiegos frajera znalazla, a ja za nia tesknie i placze jak jakis frajer zjeebany, ktorym nie jestem w ogole, i mnie to wkuurwia

Przyjaciele to kochają ale twój odbyyt i usta.

Ona przez ciebie tu nie pisze pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NA WIDOKU napisał:

Przyjaciele to kochają ale twój odbyyt i usta.

Ona przez ciebie tu nie pisze pewnie

moi przyjaciele to nie twoj interes

przez ciebie jej nie ma, bo jej nagadales bzdur a ona sobie frajera poznala jakiegos juz na pewno, mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestescie kuurwa bezczelni jak ja pieerdole, a ja wkuurwiony jestem, bo blazna z siebie robie kolejny raz tylko, i cierpliwosc mi sie juz skonczyla a ja mam dosyc dolowania sie i placzu, bo mnie jakas ciipa z neta znowu olala, bo jakis frajer z neta jej znowu bzdur nagadal, tak jak ty albo srun kiedys

Edytowano przez KochamKlaudiusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KochamKlaudiusza napisał:

moi przyjaciele to nie twoj interes

przez ciebie jej nie ma, bo jej nagadales bzdur a ona sobie frajera poznala jakiegos juz na pewno, mendo

Przez ciebie bo ma dosyć tych głupot które całe dnie tu o niej wypisujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie nie chce czekac kilka tygodni jak wacpanna LadyK napisze do mnie, to jakis zart jest po prostu

glupoty to ty piszesz caly czas, i w ogole moje zycie cie nie powinno interesowac wiec skoncz sie wpieerdalac tam gdzie nie trzeba i pruc ludziom mozg klamstwami, bo wyrzadzasz innym tylko krzywde, a ja sobie przycpalem za bardzo i chooy zdarza sie kazdemu, nikt nie jest idealny, ty tym bardziej, ja chociaz mam zeby wszystkie w gebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKlaudiusza napisał:

jakbys sie nie wpieerdalal tam gdzie nie trzeba i nie prul jej mozgu bzdurami to bym nie pisal

Nie prulem, czasami jak się o coś mnie zapytała to jej pisałem zgodnie z prawdą i nic więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To klaudiusz tutaj od rana siedzi, i mi dzisiaj zyczenia zlozyla, a ja jej pruje mozg jakimis LadyK, tak nie wypada, dlaczego klaudiusz ma sie czuc gorsza, klaudiusz to bardzo fajna dziewczyna xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKlaudiusza napisał:

To klaudiusz tutaj od rana siedzi, i mi dzisiaj zyczenia zlozyla, a ja jej pruje mozg jakimis LadyK, tak nie wypada, dlaczego klaudiusz ma sie czuc gorsza, klaudiusz to bardzo fajna dziewczyna xD

 

Klaudiusz jest upośledzona i woli Moona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra nie tlumacz sie, bo mam wyjeebane w sumie, myslalem, ze macie kontakt na privie z LadyK caly czas i konszaktujecie przeciwko mnie, ja mam za duzo czasu wolnego i za duzo mysle o wszystkim i rozmyslam i mnie to DOBIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKlaudiusza napisał:

dobra dobra nie tlumacz sie, bo mam wyjeebane w sumie, myslalem, ze macie kontakt na privie z LadyK caly czas i konszaktujecie przeciwko mnie, ja mam za duzo czasu wolnego i za duzo mysle o wszystkim i rozmyslam i mnie to DOBIJA

Mamy do siebie numery telefonów i czasami piszemy ale nie o tobie

Edytowano przez NA WIDOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry tekst rozbawil mnie

pewnie to prawda, hahah

ciekawe jak tam randka sruna i klaudiusza bedzie w gdansku, czy klaudiusz bedzie mu mowila, ze ma fajnego, a on jej bedzie wsadzal siurka miedzy cycki XDDD

a potem beda sie tym chwalili w necie XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra okej, dzieki bo mnie troche uspokoiles, bo ja za duzo mysle i mam pelno roznych scenariuszy w glowie, jak bbyla u mnie na forum to tez za duzo myslalem i analizowalem wszystko i mnie to dobijalo, teraz mam chociaz wiecej czasu dla siebie, wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KochamKlaudiusza napisał:

dobry tekst rozbawil mnie

pewnie to prawda, hahah

ciekawe jak tam randka sruna i klaudiusza bedzie w gdansku, czy klaudiusz bedzie mu mowila, ze ma fajnego, a on jej bedzie wsadzal siurka miedzy cycki XDDD

a potem beda sie tym chwalili w necie XDDD

wątpie oboje to dzikusy co sie boją ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NA WIDOKU napisał:

wątpie oboje to dzikusy co sie boją ludzi 

srun tak sie boi ludzi, ze tutaj do grozenia innym ze im wyjeebie w morde to jest pierwszy zawsze albo zeby sie spotkac ze mna

ile mi grozb kiedys nawyslala ta menda na mejlu i babce tez grozil ze mnie znajdzie i mi krzywde zrobi, menda, tak sie ludzi boi, ale w japie to mocny jest i tutaj tez lubi grozic innym i kozaka zgrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

57 minut temu, Rym Cym + napisał:

, nie da się wyuczyć formułek na pamięć pod 3 godzinny wywiad...

ona nic nie mówi sensownego, recytuje te same formulki przeplatajac okrzykami albo kokietowaniem. biden taki sam przyglup

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KochamKlaudiusza napisał:

srun tak sie boi ludzi, ze tutaj do grozenia innym ze im wyjeebie w morde to jest pierwszy zawsze albo zeby sie spotkac ze mna

ile mi grozb kiedys nawyslala ta menda na mejlu i babce tez grozil ze mnie znajdzie i mi krzywde zrobi, menda, tak sie ludzi boi, ale w japie to mocny jest i tutaj tez lubi grozic innym i kozaka zgrywac

MI TEŻ GROZIŁ I CHCIAŁEM ŻEBY PRZYJECHAŁ TO SIE BAŁ I PŁAKAŁ CAŁY DZIEŃ NA WYKOPIE ŻE CHCE GO POBIĆ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NA WIDOKU napisał:

MI TEŻ GROZIŁ I CHCIAŁEM ŻEBY PRZYJECHAŁ TO SIE BAŁ I PŁAKAŁ CAŁY DZIEŃ NA WYKOPIE ŻE CHCE GO POBIĆ 

widmo niedawno pisal, zeby mu nie odpisywac ani jak zaczepia ani w jego tematach nie pisac, i ja tam sobie wzialem to do serca, bo ten gosciu to jest taki nowotwor mozgu, ze ja nie moge, a sraudiusz jeszcze go broni caly czas, i to jest najbardziej zenujace w tym wszystkim srumbo tak samo, i cwaniakuja tylko i wydaje im sie, ze sa niewiadomo kim, i tylko sie potrafia smiac z innych i zgrywac z lepszych, wkuurwia cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKlaudiusza napisał:

widmo niedawno pisal, zeby mu nie odpisywac ani jak zaczepia ani w jego tematach nie pisac, i ja tam sobie wzialem to do serca, bo ten gosciu to jest taki nowotwor mozgu, ze ja nie moge, a sraudiusz jeszcze go broni caly czas, i to jest najbardziej zenujace w tym wszystkim srumbo tak samo, i cwaniakuja tylko i wydaje im sie, ze sa niewiadomo kim, i tylko sie potrafia smiac z innych i zgrywac z lepszych, wkuurwia cos takiego

Klaudiusz i Srumbo mają stwierdzone lekkie upośledzenie umysłowe i Moon to wykorzystał. 

Edytowano przez NA WIDOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie nawet tracic wieczoru i czasu na pisanie o tej srunowskiej mendzie z Wroclawia/Gdanska, wiec spadam, elo i milego wieczoru i tygodnia

Ide sobie cos porobic interesujacego na swoich serwerach B) PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie i trump i kamala to jest jakis zart a nie kandydaci na prezydenta a bialy dom to posmiewisko jest, my z AncientWisdom na irc to sobie beke robimy z US i sie niezle usmieje przy okazji xD

dobranoc brokenroar, milo Cie widziec xD

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, NA WIDOKU napisał:

Przyjaciele to kochają ale twój odbyyt i usta.

Ona przez ciebie tu nie pisze pewnie

dokładnie... tacy to przyjaciele co go wykorzystują seksualnie jeden po drugim, a naiwny jeleń jeszcze się cieszy... szkoda gadać. łeb jak sagan a pusty jak wydmuszka

Edytowano przez Rym Cym +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Rogan tak się zarzekał że nie chce z Trumpem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Rym Cym + napisał:

dokładnie... tacy to przyjaciele co go wykorzystują seksualnie jeden po drugim, a naiwny jeleń jeszcze się cieszy... szkoda gadać. łeb jak sagan a pusty jak wydmuszka

nie twoj interes gnooju wiec sie nie wpieerdalaj tam gdzie nie trzeba, interesuj sie lepiej kamala i trumpem i ogladaj sobie dalej filmiki dla uposledzonych, szympans, i nie obgaduj mnie za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×