Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dużo pochwy w pochwie 5

Ciekawe kogo elcia wybierze na trzeciego ojca

Polecane posty

1 minutę temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Nie jestem zaburzony więc jak jest jakiś grill czy obiad na wsi to 1 wypije a nie gram cíote co nie tyknie ogólnie nie ciągnie mnie do alkoholu dla mnie to jak herbata której też nie lubię 

z butli czy z puszki bylo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

rodzenie dzieci to tez praca z perspektywy panstwa i to w dodatku jedna z fundamentalnych, bez ktorej nie ma nic innego. 

Przetrwanie gatunku jest najważniejsze dla ludzkości libedowsky powinien oddwac 90% pensji na tych co chcą rodziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Przetrwanie gatunku jest najważniejsze dla ludzkości libedowsky powinien oddwac 90% pensji na tych co chcą rodziny 

zgadza sie tak powinno byc, ale nie dla polakow tylko dla obcokrajowcow. panstwo powinno selekcjonowac lepsze geny, rodzicow bez zaburzen i sklonnosci do chorob dziedziczonych genetycznie. reszte spoleczenstwa ktora nie ma takich predyspozycji wysterliziwac i wykastrowac i niech pracuja na tych lepszych. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Dziwny masz mental, ja mam zupełnie inny poza tym lubię pracować.

to nie moja sprawa ale jak juz sama to napisalas to dlaczego rozbisz te dzieci ciagle i gnijesz na socjalu zmaiast wziac sie za jakas prace skoro lubisz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Przetrwanie gatunku jest najważniejsze dla ludzkości libedowsky powinien oddwac 90% pensji na tych co chcą rodziny 

tak powinienem placic zeby nieroby jak ty robily dzieci bo ty jestes przyszloscia ludzkosci twoje dzieci beda robic ikonki i grac w gry 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

tak powinienem placic zeby nieroby jak ty robily dzieci bo ty jestes przyszloscia ludzkosci twoje dzieci beda robic ikonki i grac w gry 😄

 

lezaka to od razu od razu brzytwa po mosznie i do psychiatryka w odpowiednim systemie. wlasnosc odebrac i znacjonalizowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

tak powinienem placic zeby nieroby jak ty robily dzieci bo ty jestes przyszloscia ludzkosci twoje dzieci beda robic ikonki i grac w gry 😄

 

Jesteśmy tylko plesnia w skali wszechświata która zzrea jedną kulke a ty marnujesz tlen nie rozmnazajac się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Drugie dziecko po 10 latach to jest ciągle? xd

Trzeba zwiększyć tempo zdecydowanie ale tej mieszanej nie mogę pojąć czemu to musi być inny ciągle typ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Jesteśmy tylko plesnia w skali wszechświata która zzrea jedną kulke a ty marnujesz tlen nie rozmnazajac się 

przeczytaj jeszcze raz to co napislaes i zobacz jaki odklejony jestes hardjkorowo. nie umiesz tworzyc zwiazku przyczynowo-skutkowego opartego o niezbywalne prawa fizyki, a starasz sie autorytarnie narzucac skale rzeczy. jesli czlowiek zuzywa tlen podczas zycia, bo oddycha, to oznacza ze powstrzymujac sie przed prokreacja wlasnie tlen jest oszczedzany, a nie marnowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

przeczytaj jeszcze raz to co napislaes i zobacz jaki odklejony jestes hardjkorowo. nie umiesz tworzyc zwiazku przyczynowo-skutkowego opartego o niezbywalne prawa fizyki, a starasz sie autorytarnie narzucac skale rzeczy. jesli czlowiek zuzywa tlen podczas zycia, bo oddycha, to oznacza ze powstrzymujac sie przed prokreacja wlasnie tlen jest oszczedzany, a nie marnowany. 

Libedowsky marnuje tym co chcą rodziny i roochac 5x dziennie powinien zostać srogo opodatkowany dla leżaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Drugie dziecko po 10 latach to jest ciągle? xd

moze wczesniej nie bylo chetnego zeby zostal ojcem i pracowal na matke i dziecko nie wiem 😄

10 lat bez pracy to duzo moim zdaniem ja o pracy nie o dzieciach 😄 o ten watek pytalem 😄

wyglada mi ze to dziecko to po to zeby nie pracowac dalej i dlatego oni ci teraz 3 doradzaja 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

moze wczesniej nie bylo chetnego zeby zostal ojcem i pracowal na matke i dziecko nie wiem 😄

10 lat bez pracy to duzo moim zdaniem ja o pracy nie o dzieciach 😄 o ten watek pytalem 😄

wyglada mi ze to dziecko to po to zeby nie pracowac dalej i dlatego oni ci teraz 3 doradzaja 😄

 

A kto ci powiedział że ja 10 lat nie pracowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Trzeba zwiększyć tempo zdecydowanie ale tej mieszanej nie mogę pojąć czemu to musi być inny ciągle typ 

dywersyfikacja dochodów to sie nazywa 😄 jak jeden ojciec straci prace to sa inni a tak jak wszystkie dzieci tego samego ojca i on np. popadnie w alkoholizm to cala rodzina w biedzie.

z mopsiarskiego punktu widzenia jaki ty lezak czesto podajesz ze dzieci dla 800 to lepiej jak kazde ma innego ojca 😄 dywersyfikacja ryzyka

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Libedowsky marnuje tym co chcą rodziny i roochac 5x dziennie powinien zostać srogo opodatkowany dla leżaków 

ej, a myslales kiedys nad tym ze jak na przyklad umrzesz to po smierci zostaniesz reinkarnowany w sztuczna pusie ktora wlasnie gwalcisz z zachownaie swiadomosci tego co sie stalo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A kto ci powiedział że ja 10 lat nie pracowałam?

lezak 😄 tak na kafeterii pisza 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro pracowalas to dlaczego twoi koledzy wypowiadaja sie o tobie jak o mopsiarze ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

dywersyfikacja dochodów to sie nazywa 😄 jak jeden ojciec straci prace to sa inni a tak jak wszystkie dzieci tego samego ojca i on np. popadnie w alkoholizm to cala rodzina w biedzie.

z mopsiarskiego punktu widzenia jaki ty lezak czesto podajesz ze dzieci dla 800 to lepiej jak kazde ma innego ojca 😄 dywersyfikacja ryzyka

jezu xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

dywersyfikacja dochodów to sie nazywa 😄 jak jeden ojciec straci prace to sa inni a tak jak wszystkie dzieci tego samego ojca i on np. popadnie w alkoholizm to cala rodzina w biedzie.

z mopsiarskiego punktu widzenia jaki ty lezak czesto podajesz ze dzieci dla 800 to lepiej jak kazde ma innego ojca 😄 dywersyfikacja ryzyka

Ja jestem ciekaw prawdy od lachona ale ciekawa teorii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

jezu xD

 

mas zjakies zastrzezenia do logiki 😄 ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×