Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pomidora

Przez 2 tygodnie będę jeść tylko zamawiane.

Polecane posty

2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

21.21 co za dzień, chce mi się płakać, ale nie umiem.... Oczy spuchnięte od płaczu. Boli cena aparatu 🤷 cesarzowa 20k tygodniowo.

Czekam z utęsknieniem na podniecające vlogi z paczkomatu. Napewno zrobi 10k kroków. Z fjutona do lodówki i z powrotem + wycieczki do drzwi wejściowych po odbiór żarcia.

 

Chyba 10k kalorii 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

21.21 co za dzień, chce mi się płakać, ale nie umiem.... Oczy spuchnięte od płaczu. Boli cena aparatu 🤷 cesarzowa 20k tygodniowo.

Czekam z utęsknieniem na podniecające vlogi z paczkomatu. Napewno zrobi 10k kroków. Z fjutona do lodówki i z powrotem + wycieczki do drzwi wejściowych po odbiór żarcia.

 

Może będą wyjazdy hulają na Piotrkowską. "SŁUCHACE DZYS ZROBIŁAM 5 KILOMETRÓW, KOSMOS"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jest tylko żal tych psów. Skoro zakolak chce się zabunkrować w w swojej rezidęs to umówmy się psy nie będą wychodzić na światło dzienne. Nabrała psów, a teraz nie ma kto z nimi wychodzić, bo paniusia już całkiem zdziczała.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, saturninapiacha napisał:

Chyba 10k kalorii 

Ile to Pawełkow duo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak przy posiadaniu psów można nie robić 10k kroków. Przecież podczas 3ech spacerów to się samo nabija. 

Siwa borówki i zielona herbata się kłaniają bo coś ten retinol cienko chwycił. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak zwykle Busza pokanapuje, poodpoczywa, a pewnego dnia narodzi się jako se* bomb. Będzie niemiła z ego wywalonym w kosmos.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sabalka napisał:

Wydaje mi się, że jak zwykle Busza pokanapuje, poodpoczywa, a pewnego dnia narodzi się jako se* bomb. Będzie niemiła z ego wywalonym w kosmos.

Z naciskiem na bomb.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez tydzen nie bedzie wysrywkow, sywa bedzie odpoczywala po cężkim powroce do Łodzy. 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Busz3131 napisał:

Teraz przez tydzen nie bedzie wysrywkow, sywa bedzie odpoczywala po cężkim powroce do Łodzy. 🤣

Będze tylko JESC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szopie miała działającą spłuczkę w wc, tymczasem w Łodzi wiaderko i spłukiwanie ręczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×