Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rym Cym +

Czasy bez internetu...

Polecane posty

miala kiepska wyobraźnie po prostu nie umiala sobei wyobrazic wiec znalazla na fejsie jakiegos przystojnego kolege i wyobrazala ze to ona ja piluje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paweł Polko napisał:

Laski często tak mają dają z łaski i czekają tylko aż się skończy więc jak już się dłużej znasz z taką panierką to ona się nawet nie krępuje grzebała w Facebooku a ja piłowałem od tyłu

Chyba jesteś kiepski w łóżku stopkarzu 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, aaaaaaaaa napisał:

Chyba jesteś kiepski w łóżku stopkarzu 😀

W jaki sposób facet może być kiepski w łóżku to raczej kobiety są kiepskie bo leżą jak kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

miala kiepska wyobraźnie po prostu nie umiala sobei wyobrazic wiec znalazla na fejsie jakiegos przystojnego kolege i wyobrazala ze to ona ja piluje.

 

googlała następujące tematy

jak mieć okres 3 tygodnie w mcu

najlepsze sposoby na ból głowy

czy jak zjem surowego ziemniaka będę miała gorączkę

sposoby na obniżenie męskiego libido

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

googlała następujące tematy

jak mieć okres 3 tygodnie w mcu

najlepsze sposoby na ból głowy

czy jak zjem surowego ziemniaka będę miała gorączkę

sposoby na obniżenie męskiego libido

Kiedyś do swojej byłej powiedziałem coś w stylu że chciałbym mieć mniejszy popęd i jak to zrobić liczyłem na to że powie żebym nie gadał głupot że właśnie dobrze że mam taki popęd a ona właśnie zaczęła gadać że podobno ołów można zjeść tylko niezdrowe

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paweł Polko napisał:

Kiedyś do swojej byłej powiedziałem coś w stylu że chciałbym mieć mniejszy popęd i jak to zrobić liczyłem na to że powie żebym nie gadał głupot że właśnie dobrze że mam taki popęd a ona właśnie zaczęła gadać że podobno ołów można zjeść tylko niezdrowe

dobre 😄

jak wyzej napisali naucz sie majsterkowac albo znajdz jakies hobby bo jak widac sex z toba to meczarnia dla tych bab z jakichs powodow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paweł Polko napisał:

Kiedyś do swojej byłej powiedziałem coś w stylu że chciałbym mieć mniejszy popęd i jak to zrobić liczyłem na to że powie żebym nie gadał głupot że właśnie dobrze że mam taki popęd a ona właśnie zaczęła gadać że podobno ołów można zjeść tylko niezdrowe

Ile miałeś tych byłych? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo jak ci pisalem 3 dni temu wprowadz sie do lezaka i sie pilujcie on tez lubi heblowac 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paweł Polko napisał:

W jaki sposób facet może być kiepski w łóżku to raczej kobiety są kiepskie bo leżą jak kłody

Jak nie wiesz w jaki sposób może być kiepski to niedziwne że ci siedzą na telefonie podczas dymania 😄 chciałabym to zobaczyć 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paweł Polko napisał:

Kiedyś do swojej byłej powiedziałem coś w stylu że chciałbym mieć mniejszy popęd i jak to zrobić liczyłem na to że powie żebym nie gadał głupot że właśnie dobrze że mam taki popęd a ona właśnie zaczęła gadać że podobno ołów można zjeść tylko niezdrowe

hahahaha nie trzeba pytać o to czego nie chce się usłyszeć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Stópkarz ile wyciągasz na tych prowokacjach? 

10 gr wierszówka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Ile miałeś tych byłych? 😄

Dokladnie 10, właśnie liczylem. I dosłownie za każdym razem było tak samo pierwsze seksy z każdą były fajne bo się starały a po jakimś czasie już każda leżała jak kłoda najlepsza chyba była taka mężatka która Zdradzała Męża ze mną przez jakieś 2 lata i się widywaliśmy tak raz na jakieś dwa tygodnie na seks właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aaaaaaaaa napisał:

Jak nie wiesz w jaki sposób może być kiepski to niedziwne że ci siedzą na telefonie podczas dymania 😄 chciałabym to zobaczyć 

Dla mnie kiepski facet w łóżku to taki który po pierwsze skończy po minucie a po drugie podczas wkładania co chwilę by mu wychodziło. Natomiast jeżeli Potrafi wytrzymać dłużej i ani razu mu nie wypada z pochwy oraz potrafi robić to zarówno namiętnie jak i szybko to jest przeciętny facet i wydaje mi się że większość tak potrafi. Według mnie jeżeli seks jest słaby to 99% winy jest kobiety która po prostu leży jak kłoda i się nie stara i w zasadzie czeka tylko jak facet skończy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paweł Polko napisał:

Dla mnie kiepski facet w łóżku to taki który po pierwsze skończy po minucie a po drugie podczas wkładania co chwilę by mu wychodziło. Natomiast jeżeli Potrafi wytrzymać dłużej i ani razu mu nie wypada z pochwy oraz potrafi robić to zarówno namiętnie jak i szybko to jest przeciętny facet i wydaje mi się że większość tak potrafi. Według mnie jeżeli seks jest słaby to 99% winy jest kobiety która po prostu leży jak kłoda i się nie stara i w zasadzie czeka tylko jak facet skończy

No leżak to w ogóle pół dnia hebluje na pewno jest zayebisty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Polko napisał:

Dokladnie 10, właśnie liczylem. I dosłownie za każdym razem było tak samo pierwsze seksy z każdą były fajne bo się starały a po jakimś czasie już każda leżała jak kłoda najlepsza chyba była taka mężatka która Zdradzała Męża ze mną przez jakieś 2 lata i się widywaliśmy tak raz na jakieś dwa tygodnie na seks właśnie

Sporo kobiety zaliczyłeś. Ciekawe, co te byłe dziewczyny by powiedziały na twój temat? 😌Wiesz, że o byłych nie mówi się źle, bo to w niezbyt dobrym świetle cię stawia. Zresztą jesteś zwykły troll, który nabija wyświetlenia bzdurami 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Polko napisał:

Dla mnie kiepski facet w łóżku to taki który po pierwsze skończy po minucie a po drugie podczas wkładania co chwilę by mu wychodziło. Natomiast jeżeli Potrafi wytrzymać dłużej i ani razu mu nie wypada z pochwy oraz potrafi robić to zarówno namiętnie jak i szybko to jest przeciętny facet i wydaje mi się że większość tak potrafi. Według mnie jeżeli seks jest słaby to 99% winy jest kobiety która po prostu leży jak kłoda i się nie stara i w zasadzie czeka tylko jak facet skończy

dogadasz się z leżakiem xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BabaZBlokadąPisania napisał:

Sporo kobiety zaliczyłeś. Ciekawe, co te byłe dziewczyny by powiedziały na twój temat? 😌Wiesz, że o byłych nie mówi się źle, bo to w niezbyt dobrym świetle cię stawia. Zresztą jesteś zwykły troll, który nabija wyświetlenia bzdurami 😅

A co mi po jakimś wyświetlaniu myślisz że mi ktoś za to płaci Chciałbym cię nie interesuje mnie to że mówię niekorzystnie o byłych a raczej większość facetów tak mówi o swoich byłych bo z jakiegoś powodu samo były mówię szczerze jak jest według mnie większość kobiet nie lubi seksu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, aaaaaaaaa napisał:

No leżak to w ogóle pół dnia hebluje na pewno jest zayebisty 😄

trzeba  zapytać którejś z pięciu puś z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Facet, który źle mówi o swoich byłych kobietach jest facetem kiepskim, słabym i od takich z daleka 😜

Pokaż mi jedną kobietę która mówi dobrze o swoim byłym No chyba że mówi dobrze na tej zasadzie bo go zdradziła i zostawiła więc jest jej głupio natomiast nie spotkałem się z tym żeby kobieta została rzucona przez chłopa i dobrze się o nim wypowiadała a niestety Zazwyczaj to kobiety rzucają facetów więc trudno że mam się dobrze o nich wypowiadać skoro za każdym razem cierpiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paweł Polko napisał:

A co mi po jakimś wyświetlaniu myślisz że mi ktoś za to płaci Chciałbym cię nie interesuje mnie to że mówię niekorzystnie o byłych a raczej większość facetów tak mówi o swoich byłych bo z jakiegoś powodu samo były mówię szczerze jak jest według mnie większość kobiet nie lubi seksu i tyle

a umiesz wgl podniecić kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Polko napisał:

A co mi po jakimś wyświetlaniu myślisz że mi ktoś za to płaci Chciałbym cię nie interesuje mnie to że mówię niekorzystnie o byłych a raczej większość facetów tak mówi o swoich byłych bo z jakiegoś powodu samo były mówię szczerze jak jest według mnie większość kobiet nie lubi seksu i tyle

Przyjaźnie się z facetami z różnymi stanami cywilnymi i nigdy żaden nie narzekał na swoje żony, partnerki czy tam kochanki. Nie wiem, gdzie ty się wychowałeś i w którym miejscu matka popełniła błąd, ale nie idź tą drogą - Bo to żałosne 🙋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rym Cym + napisał:

trzeba  zapytać którejś z pięciu puś z allegro

kuzynka podobno została porzucona i zaniedbana na rzecz szesnastki więc może się mścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×