Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

a najlepiej jak w ogole z poprzedniego zwizku jest corka wtedy mozna i ja wychowac tak aby byla krowa rozplodowa i zaczac jej robic dzieci, albo od razu swojemu wlasnemu potomstwu zapewnic zasoby prokreacyjne za wczasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie na stałe tylko narazie na jakiś czas.

A to nie był mój pomysł tylko jego taty.

nie dziwie mu sie zobaczyl ze ma nowego tate i nowego brata to sie ogarnal i wrocil do pl zeby zajac dzieckiem bo nie ma wyjscia.

dobrze ze to dziecko ma chociaz rozsadnego ojca

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio, ludzie sa serio obrzydliwym gatunkiem i to glownie nie przez to ze funkcjonuja tak, a nie inaczej tylko przez to ze dorabiaja do tego otoczke swietoszkowata. nienawidze z calego serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

a wiesz że wtedy wyżej stawia się swoje włąsne potomstwo od tego przybranego? taki typ ktory robi kobiecie drugie dziecko i jednoczesnie wychowuje jej wczesniejsze stara sie wychowac to wczesniejsze na psoluszne swojemu wlasnemu czyli takie ktore nie odniesie zbyt duzego sukcesu. to jest bardzo korzystna strategia reprodukcyjna, ale trzeba byc na prawde zimnym skurrwysynem aby ja stosowac. 

Tylko ze nie każdy jest takim zimnym skurrr... Jak to ładnie ująłeś. Ja znam sytuację ze ojczym delikatniej obchodził się z pasierbicą niż własną córką właśnie mając na uwadze żeby ta przybrana nigdy nie poczyła się nie chciana czy nie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

Tylko ze nie każdy jest takim zimnym skurrr... Jak to ładnie ująłeś. Ja znam sytuację ze ojczym delikatniej obchodził się z pasierbicą niż własną córką właśnie mając na uwadze żeby ta przybrana nigdy nie poczyła się nie chciana czy nie kochana.

o popatrz jaka koincydencia, przeczytaj co wyzej napisalem na temat przybranej corki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elka to jzu nie bedzie 5k co miesiac jak dziecko bedzie u ojca jak ty ten ubytek w budzecie wyplenisz ? moze ty faktycznie zrob se z lezaczkiem kolejne zawsze to jakies 8 stow bedzie dziecko podrzucic lezaczkowi i beda grali w gry 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

dokladnie jak kazde 10 letnie dziecko wzorzec odpowiedzialnosci brakuej jeszcze zeby jego ojciec pil i cpal ale dziecko przeciez jest dorosle bo juz ma 10 lat to da se rade i sie ojcem jeszcze zaopiekuje 😄

ale bekowe 😄

 

 

Chodziło mi że ojciec jest odpowiedzialny, jak dziecko 10 lat może być odpowiedzialne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

ale pisałem że nie znamy się krótko

ale ja teraz ogolnie nie o tobie ty pisales ze znasz i ja i ojca bombelka stad napisalem ze jak sie znacie dluzej to wolal innego niz ciebie wiec jestes kolem zapasowym jak sie woz wykoleił

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, libedowsky napisał:

nie dziwie mu sie zobaczyl ze ma nowego tate i nowego brata to sie ogarnal i wrocil do pl zeby zajac dzieckiem bo nie ma wyjscia.

dobrze ze to dziecko ma chociaz rozsadnego ojca

 

Wraca bo sobie lepszą pracę w pl ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nic mu nie będzie jak trochę z ojcem posiedzi, jest odpowiedzialny.

dzieciak bardziej niż ojciec czy na odwrót? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, last dream napisał:

Główna odpowiedzialność zawsze będzie po stronie matki i to ona będzie w 90% obwiniana jak coś będzie nie tak. Trochę znam takich rodzin i w 3/4 z nich ci drudzy partnerzy matek/ojców w ogóle nie interesują się życiem dziecka, jak te wkracza w okres nastoletni. I w sumie dobrze, tak powinno być. A tutaj oczywiście jak zawsze jakieś durne scenariusze.

tak wlasnie matka chce zwyklle zeby nowy tata sie nie mieszal tylko placil o tym pisze ze taki frajer nic nie ma do powiedzenia bo to nie jego dziecko a meczyc sie musi bo jak cos potrzeba to wqtedy matka nie powie mu ze to nie twoje dziecko.

nie wierze ze sie nie interesuja tymi dziecmi to nienormalne moim zdaniem ludzie mieszkaja z obcymi osobami i sie nimi interesuja a nie interesuje sie ktos dzieckiem swojej baby ? dziwne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

ale ja teraz ogolnie nie o tobie ty pisales ze znasz i ja i ojca bombelka stad napisalem ze jak sie znacie dluzej to wolal innego niz ciebie wiec jestes kolem zapasowym jak sie woz wykoleił

 

ale skąd wiesz że to nie ja wolałem ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

a co se o mnie myślicie ? jestem zimnym skórwysynem czy nie ? XDD

Bardziej na naiwnego wyglądasz.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, parabatai napisał:

No nie wiem, moja ciotka wychowała 2 dzieci sama, bo ojciec pijak i dzieciaki wyrosły na porządnych ludzi bez problemu alko.

ale one nie mialy innego gacha ktory zastepowal ojca patrzyly na ojca jak sie stacza i dlatego nie pija ja mowie o tym jak dziecko nie patrzy ma ojca bo ma nowego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

a co se o mnie myślicie ? jestem zimnym skórwysynem czy nie ? XDD

jestes naiwny i ktos ci powinien pomoc wyjsc z teog bagna moze jakas baba cie przygarnie i zapomnisz o poprzedniej ze slaska 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WychodzeNaChwile napisał:

dzieciak bardziej niż ojciec czy na odwrót? 😉

ja zrozumialem ze dziecko 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

ale skąd wiesz że to nie ja wolałem ? xD

bo bys teraz nie wracal bo po co skoro keidys wolales inna tzn ze na tamta miales wywalone mialbys tym bardziej jakby miala dizecko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

ale one nie mialy innego gacha ktory zastepowal ojca patrzyly na ojca jak sie stacza i dlatego nie pija ja mowie o tym jak dziecko nie patrzy ma ojca bo ma nowego

 

No ale nie ma w tym logiki, przecież jak masz ojca pijaka i widzisz jak się stacza i masz jednocześnie ojca zastępczego który jest w porządku to i tak chcesz być jak ten zastępczy a nie żul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Bardziej na naiwnego wyglądasz.

no ty mu pieprz powiedz co wyrachowane baby potrafia wymyslic moze ci uwierzy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

jestes naiwny i ktos ci powinien pomoc wyjsc z teog bagna moze jakas baba cie przygarnie i zapomnisz o poprzedniej ze slaska 😄

 

To ty masz do ludzi ze Śląska? Mirku z Radomia 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

a co se o mnie myślicie ? jestem zimnym skórwysynem czy nie ? XDD

ja myślę, że masz rozsądniejsze podejście do niż ja miałem w Twoim wieku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, polak = śmieć napisał:

o popatrz jaka koincydencia, przeczytaj co wyzej napisalem na temat przybranej corki. 

To na co odpowiedziałam czy jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

No ale nie ma w tym logiki, przecież jak masz ojca pijaka i widzisz jak się stacza i masz jednocześnie ojca zastępczego który jest w porządku to i tak chcesz być jak ten zastępczy a nie żul.

zwykle jak masz zastepczego to mocvno ograniczony kontakt z biologicnzym i nie wiesz czy sie stacza bo to menel czy sie stacza wg ciebie rpzez matke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

bo bys teraz nie wracal bo po co skoro keidys wolales inna tzn ze na tamta miales wywalone mialbys tym bardziej jakby miala dizecko

 

haha znowu sądzisz po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×