Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, libedowsky napisał:

zbyt serio bierzesz to forum

Już za nim łazisz i smęcisz cały czas to samo, kolejna obsesja po podręcznych, PiSie i religii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

nie musisz jak chcesz miec w zyciu wiecznie pdo gorke na wlasne zyczeie

nigdy w życiu nie jest wiecznie pod górkę tylko trochę z górki a trochę pod

byle z właściwą osobą wiesz ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

ale po co sie tak meczyc ? ktos zle wybral ojca bombelka jego problem dlaczego inni maja ciagnac ten woz pozniej ?

 

To nie jest tak do końca jak tu mówisz, np mój starszy syn jest na tyle duży że mój partner nie musi go wychowywać ani nic kazać, wszystkim zajmuje się ja, ewentualnie jego tata jak przyjezdza zza granicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Czyli jednak hejtujesz 🙂

Tak myślałam, że jesteś starą hipokrytką, włażącą po prostu obecnie Ziemniakowi w 4 litery 🙂 To, że jest uroczy, nie ma znaczenia dla meritum sprawy, nie o tym jest wątek.

Mam ubaw z twojego bólu tyłka 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Dla takiego dzieciaka nie jesteś autorytetem tylko obcym facetem, a kobieta też ci nie pozwoli żebyś coś bąbelkowi przygadał w razie potrzeby wychowawczej.

na razie jeszczs nie jestem autorytetem

no dobra nie dostanę tego z automatu to se muszę wypracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BabaZBlokadąPisania napisał:

Mam ubaw z twojego bólu tyłka 🥰

Jak ja z twojej hipokryzji 🙂 Oraz z tego, jak ostatnio latasz tu za młodszymi od ciebie o 15 lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To nie jest tak do końca jak tu mówisz, np mój starszy syn jest na tyle duży że mój partner nie musi go wychowywać ani nic kazać, wszystkim zajmuje się ja, ewentualnie jego tata jak przyjezdza zza granicy 

Czyli potwierdzasz to co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Już za nim łazisz i smęcisz cały czas to samo, kolejna obsesja po podręcznych, PiSie i religii 🙂

ostanio lzilem za nim i pisalem ze sie pewnie zakochal w facecie i jest agentem 😄

i nie mam zadnych obsesji uwazam ze jak ktos nie ma wyboru to sie wiaze z ludzmi z cudzymi dziecmi i tyle bo jak ktos ma wybor to nie bierze sobie problemow na kark bo po co.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PEWNIE SIĘ ZAKOCHAŁ, BO WYLIZAŁA MU DUUUPE

I PRZESTAŁ BYĆ PEEDAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

nigdy w życiu nie jest wiecznie pod górkę tylko trochę z górki a trochę pod

byle z właściwą osobą wiesz ?

idealy idealami a zycie zyciem ja tylko mowie ze wychowanie nieswoich dzieci jest niewdziecznym zajeciem i zwykle nie wychodzi sie na tym dobrze jeden z moich najlepszych kolegow mial przyrodniego brata czesto u nich bywalem i wiem jak to wygladalo.

dla dzieci tez lepiej jak wszystkie w jednym domu maja tego samego ojca a nie roznych i tyle.

poza tym zwykle ci ludzie sami wybieraja jak wybieraja i maja jak maja skoro juz ktos sie stamtad ulotnil i dziecko zostawil to wiadomo ze ciezko  taka baba wytrzymac 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

nigdy w życiu nie jest wiecznie pod górkę tylko trochę z górki a trochę pod

byle z właściwą osobą wiesz ?

chyba, że się spało w 11 osób w jeziorze, miało do szkoły pod górę i rzucali w Ciebie kamieniami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

ostanio lzilem za nim i pisalem ze sie pewnie zakochal w facecie i jest agentem 😄

i nie mam zadnych obsesji uwazam ze jak ktos nie ma wyboru to sie wiaze z ludzmi z cudzymi dziecmi i tyle bo jak ktos ma wybor to nie bierze sobie problemow na kark bo po co.

No, a mógł z takim wspaniałym Libedowskim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PacjętkaChoroszczy napisał:

Moje ulubieńcy lewaki na widowni.

Odzwyczaiłam się już od tego jazgotu. Czy politycy nie mogą się kontrolować? Nie cierpię jak się bujają na boki w krzesłach obrotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To nie jest tak do końca jak tu mówisz, np mój starszy syn jest na tyle duży że mój partner nie musi go wychowywać ani nic kazać, wszystkim zajmuje się ja, ewentualnie jego tata jak przyjezdza zza granicy 

tak ci sie wydaje poczekamy jak bedzie mial nascie lat i pyskowal kolejenmu tacie zeby sie odwalil bo nie jest jego ojcem

najlepiej zeby taki frtajer tylko placil w nic sie nie mieszal bo nie jest ojcem to idealne dla tych matek by bylo i zwykle do tego daza ze ma miec guzik do powiedzenia tylko finansowac

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpadnie w jakis uzywki czy cos matka wariatka zawsze bedzie tlumaczyla ze to dobre dziecko tylko brak ojca tak wplywa itd. a dzieco ma geny starego ktory czesto jest bylym bo to jkakis degenerat byl 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

Odzwyczaiłam się już od tego jazgotu. Czy politycy nie mogą się kontrolować? Nie cierpię jak się bujają na boki w krzesłach obrotowych.

Specjalnie sa obrotowe żeby do widowni się odwracali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

ostanio lzilem za nim i pisalem ze sie pewnie zakochal w facecie i jest agentem 😄

i nie mam zadnych obsesji uwazam ze jak ktos nie ma wyboru to sie wiaze z ludzmi z cudzymi dziecmi i tyle bo jak ktos ma wybor to nie bierze sobie problemow na kark bo po co.

Ty przede wszystkim nie kumasz kwestii, zwanej przez ludzkość od początku dziejów miłością 🙂 Masz jakieś ewidentnie deficyty (na przykład twój brak empatii i umiejętności zobaczenia innej perspektywy) oraz mental gówniarza. Masz 40 lat, a mentalnie 20. Nic dziwnego, że nie pojmujesz żadnych innych wyborów niż twoje własne, nie jesteś do tego w sposób wrodzony zdolny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie zwykle nie robia dzieci i nie ulatniaja sie, dzieje sie tak jak z baba albo tym gosciem jest cos mocno nie tak po prostu. nikt poza katotalibanem nie decyzuje sie na dzieci pod wplywem impulsu a jak ktos ma dziecko jako pamietke z dyskoteki bo nie zna sie na antykoncepcji a ta po to zab..stwo to tez wiele mowi o jego iq wiec reasumujac takie dziecko bez ojca to w 90% zwykle oznacza jakas patologie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Specjalnie sa obrotowe żeby do widowni się odwracali

To wiem, ale oni mówią do kamery i robią plac zabaw 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

na razie jeszczs nie jestem autorytetem

no dobra nie dostanę tego z automatu to se muszę wypracować

nic se nie wypracujesz dziecko zawsze bedzie wolalo SWOJEGO ojca niz popychacza matki nie licz na to bo to nigdy nie nastapi. dziecko ma geny ojca z nim czuje wiec i on jest autorytetem nawet jak to np. jakis degenerat to ponad polowa dzieic bedzie sie bardziej z nim liczyla niz z jakims nowym matki ktorego zwykle maja za frajera

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

jprdl niedziela wieczór a oni znowu się kłóco

Nie, ja już idę w real. Nie chce mi się czytać betonozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

ludzie zwykle nie robia dzieci i nie ulatniaja sie, dzieje sie tak jak z baba albo tym gosciem jest cos mocno nie tak po prostu. nikt poza katotalibanem nie decyzuje sie na dzieci pod wplywem impulsu a jak ktos ma dziecko jako pamietke z dyskoteki bo nie zna sie na antykoncepcji a ta po to zab..stwo to tez wiele mowi o jego iq wiec reasumujac takie dziecko bez ojca to w 90% zwykle oznacza jakas patologie

 

stary lezaka na przyklad narobil dzieci schizofreniczce a pozniej sie powiesil. teraz corka ma juz trzecie z kryminalista, a syn siedzi w piwnicy i maltretuje gumowe pusie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×