Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

po alkoholu mam tylko mniej sily jakbym byl pijakiem to nie dalbym rady z wami dyskutowac zameczylibywscie mnie po 3 stronach 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, libedowsky napisał:

dla dziecka autorytetem bedzie ten pijaczyna na sile sie bedzie doszukiwal w nim jakichs pozytywnych cech i najprawdopodoibniej po nim tez bedzie pijaczyna wiec ten przyszywany ojciec ma problemy do konca zycia w ktore sie sam wpakowal.

jest tyle nieprzewidywalnych rzecyz choroby itd. nie rozumiem po co ludzie dodatkowo na wlasne zyczenie pakuja sie w kolejne :DD

 

Totalne bzdury. Nie wiesz ile dzieci wręcz marzy o rozwodzie rodziców jak ci się kłócą i nie ma spokoju w domu. Albo szczerze nienawidzi jednego z nich (zwłaszcza agresorów czy alkoholików). Albo wyobrażają sobie, że mają innego rodzica. Często dzieci wręcz idealizują tego "lepszego" rodzica, a tego "gorszego" (bardziej) toksycznego odrzucają (częściej jest to ojciec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak am sie predyspozycje do na przyklad schizofrenii to czesto wystarczy jedno piwko aby sobie spierrdolic cale zycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, last dream napisał:

Totalne bzdury. Nie wiesz ile dzieci wręcz marzy o rozwodzie rodziców jak ci się kłócą i nie ma spokoju w domu. Albo szczerze nienawidzi jednego z nich (zwłaszcza agresorów czy alkoholików). Albo wyobrażają sobie, że mają innego rodzica. Często dzieci wręcz idealizują tego "lepszego" rodzica, a tego "gorszego" (bardziej) toksycznego odrzucają (częściej jest to ojciec).

tak marza tylko te ktorych rodzice sie nie rozwiedli

mozliwe ale jak dorasta bez ojca to nie nienawidzi go bo nie pamieta jaki byl

ja sie zgodze i juz pisalem ze inna kwestia jak dzieci sa dorosle i matka znajduje nowego gacha a co innego jak to male dzieci

poza tym pisesz o ciezkiej patologi zwykle menele nie bija swoich dzieci i zon. taka baba co byla w zwiazku z jakims menelem co bij i ja i dzieci to dopiero partola i trzeba uciekac bo totalnie nei ma intuicji i bedzie z kazdym

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, polak = śmieć napisał:

ale ma genetyczny stygmat ktory sprawai ze jego zycie nie bedzie szczesliwe. to jest an ogol dziedziczone w linii zenskiej, wiec akurat dziecko ojca alkusa nie muis byc genetycznym alkusem, ale jak matka jest to i dziecko bedzie. pijak po ojcu alkoholiku na ogol jest bardziej socjologiczny niz genetyczny. 

Znajomy gadał że jego stary pil bo miał autyzm więc może coś w tym jest 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

Znajomy gadał że stary pil bo miał autyzm więc może coś w tym jest 

wymówki kazdy pijak jakies ma ten mial atuyzm to pil bo mial autyzm jakby mialk krotsza noge to by mowil ze pije bo ma krotsza noge.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podwaliną każdego związku partnerskiego powinna być miłość. 

A miłość ma rozum, którego nasz rozum nie pojmuje.

Trzeba iść za głosem serca. Gdy zaczynamy kalkulować, ustalać zasady, wprowadzać normy i regulaminy, to już nie jest miłość, a układ partnerski.

Przejechać się można boleśnie na bezdzietnej, cnotliwej i dobrej partii.

Jakie więc będzie dzisiejsze przesłanie? 

I tu miejsce na Wasze wklejki i cytaty o miłości.

Internet jest tym zawalony 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Jakie więc będzie dzisiejsze przesłanie? 

śmierć ludzkości a w szczególności polakom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, libedowsky napisał:

w sensie nie bylem pijany ? bylem ale ja nie pije zawsze jak mam okazje a oni tak

a tym bardziej nie pije 3 dni pod rzad bo umieram na drugi a oni potrafia jechac na wakacje i 10 dni pic codzienie i jak wybieraja wakacje to wazne dla nich czy alkohol jest w pakiecie 😄

 

Moi znajomi często jadą na wakacje i się tam nie oszczędzają a później wracają do normalnego życia i to nie czyni ich pijusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przewr(l)otna napisał:

Podwaliną każdego związku partnerskiego powinna być miłość. 

A miłość ma rozum, którego nasz rozum nie pojmuje.

Trzeba iść za głosem serca. Gdy zaczynamy kalkulować, ustalać zasady, wprowadzać normy i regulaminy, to już nie jest miłość, a układ partnerski.

Przejechać się można boleśnie na bezdzietnej, cnotliwej i dobrej partii.

Jakie więc będzie dzisiejsze przesłanie? 

I tu miejsce na Wasze wklejki i cytaty o miłości.

Internet jest tym zawalony 😜

🖤 zgadzam się z tobą w 100% 

kiedy kochasz nie kalkulujesz wszystkiego

i go prawda że można niby wszystko sprawdzić a i tak przejechać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

Moi znajomi często jadą na wakacje i się tam nie oszczędzają a później wracają do normalnego życia i to nie czyni ich pijusami.

to sa menele/alkoholicy nazwij jak chcesz wg miecz nie kazyd pijak to alkoholik ja uzywam pijec zamiennie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

Moi znajomi często jadą na wakacje i się tam nie oszczędzają a później wracają do normalnego życia i to nie czyni ich pijusami.

menele okazjonalni, śmieci polskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

                            

3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

kiedy kochasz nie kalkulujesz wszystkiego

jesli jestes deebilem to tak, bo jak ci na kims zalezy to starasz sie zrobic tak aby bylo mu dobrze, a zeby zrobic tak aby bylo dobrze musisz kalkulowac caly czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

🖤 zgadzam się z tobą w 100% 

kiedy kochasz nie kalkulujesz wszystkiego

i go prawda że można niby wszystko sprawdzić a i tak przejechać się

myslsiz ze moglbys sie zakochac w damskim odpowiedniku widmoka ? jakiejs zdegenerowanej babie poslugujacej sie wieziennym slangiem ?

zapewne nie wiec to nie jest tak ze zako...emy sie i tracimy rozum. w ekonomi wiele osob juz dostalo nobla za prace na temat ludzkich wyborow i zwykle czlowiek wybiera najlepsze co moze z dostepnewj puli dziala tez jesli chodzi o uczucia. dlatego trzeba uwazac majac chwileowe slabosci albo w samotnosci zeby nie postepowac irracjonalnie z wyborami.

to nie jest tak ze patrzysz na ulicy na kogos i sie zako...esz i to nieprawda ze sie mozna w kazdym zakochac bo nie mozna 90% ludzi nie zakocha sie w kryminaliscie tylko na pdostawie faktu ze to kryminalista analogicznie z innymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

to sa menele/alkoholicy nazwij jak chcesz wg miecz nie kazyd pijak to alkoholik ja uzywam pijec zamiennie

 

A wg mnie to nie każdy alkoholik to pijak.

Szczerze mówiąc uważam to czy pijesz palisz ćpasz to jest Twój wybór. Wszystko jest w głowie. Historyjkę o genach wymyślono po to żeby rozgrzeszyć siebie że swoich słabości wobec używek. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, polak = śmieć napisał:

                            

jesli jestes deebilem to tak, bo jak ci na kims zalezy to starasz sie zrobic tak aby bylo mu dobrze, a zeby zrobic tak aby bylo dobrze musisz kalkulowac caly czas 

Zrobić dobrze jest najłatwiej.

Najtrudniej to prasować krochmalone koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

Historyjkę o genach wymyślono po to żeby rozgrzeszyć siebie że swoich słabości wobec używek.

nie, ona jest po to aby deebile nie prokreowali z innymi deebilami. ale jak widac jak zwykle interpretacja lezy i krzyczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, polak = śmieć napisał:

menele okazjonalni, śmieci polskie 

Tak tak, a świnie latają przez to w sklepach mięsa brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

A wg mnie to nie każdy alkoholik to pijak.

Szczerze mówiąc uważam to czy pijesz palisz ćpasz to jest Twój wybór. Wszystko jest w głowie. Historyjkę o genach wymyślono po to żeby rozgrzeszyć siebie że swoich słabości wobec używek. I tyle.

mozliwe jak napsialem ja uzywam zamiennie nie chce mi sie nawet zastanawiac czymenel to alkholik albo alkoholik to menel tak samo jak widze cpunam to tez nie rozkminiam czy cpa weekendowo czy codziennie a kryminalista czy to jego pierwszy wyrok czy 5.

tez tak uwazam i ze taki fentanyl powinien  byc dostepny bez recepty niech sie cpuny wyeliminuja szybko po co sie tak meczyc. jedna uwaga zab.icie cpuna czy pijaka powinno sie byc bezkarnym bo jedyny minus tego ze ktos pije czy cpa ze czesto po tym robi sie agresywny gdyby nie to to jestem za dostepem do alkoholu i narkotykow po jak najnizszej cenie niech sie wykoncza szybko po co oni sie tak mecza cale lata to nie wiem. nacpali i napiliby sie raz a porzadnie ale menel albo cpun zwykle nim zostaje bo nic nie umie zrobic dobrze nawet zapic czy zacpac sie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

tak marza tylko te ktorych rodzice sie nie rozwiedli

mozliwe ale jak dorasta bez ojca to nie nienawidzi go bo nie pamieta jaki byl

ja sie zgodze i juz pisalem ze inna kwestia jak dzieci sa dorosle i matka znajduje nowego gacha a co innego jak to male dzieci

 

 

Małe też potrafią nienawidzić i umyślnie odrzucić jakiegoś toksyka, tzn. takie w wieku od  6-7 lat. Młodsze jeszcze nie są na tyle świadome, ale tęsknić też nie będą, ani czuć więzi emocjonalnej z takim rodzicem po rozłące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, libedowsky napisał:

myslsiz ze moglbys sie zakochac w damskim odpowiedniku widmoka ? jakiejs zdegenerowanej babie poslugujacej sie wieziennym slangiem ?

zapewne nie wiec to nie jest tak ze zako...emy sie i tracimy rozum. w ekonomi wiele osob juz dostalo nobla za prace na temat ludzkich wyborow i zwykle czlowiek wybiera najlepsze co moze z dostepnewj puli dziala tez jesli chodzi o uczucia. dlatego trzeba uwazac majac chwileowe slabosci albo w samotnosci zeby nie postepowac irracjonalnie z wyborami.

to nie jest tak ze patrzysz na ulicy na kogos i sie zako...esz i to nieprawda ze sie mozna w kazdym zakochac bo nie mozna 90% ludzi nie zakocha sie w kryminaliscie tylko na pdostawie faktu ze to kryminalista analogicznie z innymi rzeczami

skoro nie to może jednak to nie jest wyrachowana baba śląska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, last dream napisał:

Małe też potrafią nienawidzić i umyślnie odrzucić jakiegoś toksyka, tzn. takie w wieku od  6-7 lat. Młodsze jeszcze nie są na tyle świadome, ale tęsknić też nie będą, ani czuć więzi emocjonalnej z takim rodzicem po rozłące.

moim zdaniem beda tesknic za bilogicznym ojcem zawsze przeciez czesto dorosle dzieci szukaja rodzicow ktre ich nawet porzucily a co dopiero ojca ktory sie rozwidl etc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

mozliwe jak napsialem ja uzywam zamiennie nie chce mi sie nawet zastanawiac czymenel to alkholik albo alkoholik to menel tak samo jak widze cpunam to tez nie rozkminiam czy cpa weekendowo czy codziennie a kryminalista czy to jego pierwszy wyrok czy 5.

tez tak uwazam i ze taki fentanyl powinien  byc dostepny bez recepty niech sie cpuny wyeliminuja szybko po co sie tak meczyc. jedna uwaga zab.icie cpuna czy pijaka powinno sie byc bezkarnym bo jedyny minus tego ze ktos pije czy cpa ze czesto po tym robi sie agresywny gdyby nie to to jestem za dostepem do alkoholu i narkotykow po jak najnizszej cenie niech sie wykoncza szybko po co oni sie tak mecza cale lata to nie wiem. nacpali i napiliby sie raz a porzadnie ale menel albo cpun zwykle nim zostaje bo nic nie umie zrobic dobrze nawet zapic czy zacpac sie.

 

Aż tak radykalna w poglądach nie jestem 😁 ale odmówiłabym im darmowego leczenia po drugim trafieniu na SOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale masz racje teraz sobie przypomnialem kogos kto sie cieszyl ze matka sie rozwiodla z ojcem pijakiem ale to juz bylo dosc duze dziecko pewnie ponad 10 lat mialo a ojciec sie awanturowal i raz kopnal to dizecko tak ze spadlo ze schodow dlatego mialo latwiej a i tak w doroslym zyciu nawiazalo kontakt z tym ojcem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

skoro nie to może jednak to nie jest wyrachowana baba śląska ?

mozliwe a moze gra i umiejetnie toba manipuluje 😄 przeciez ja jej nie nzam czy tam jego nie wiem ty musisz ocenic ja ci otwieram umysl zebys myslal 😄 a twoje zycie twoje wybory przeciez ja sie nie bede meczyl z cudzymi dizecmi i slaska baba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

tak to najlepszy dla mie wybór pod względem który jest dla mnie ważny

jak to jest sex to szukaj innej znajdziesz pewnie kwestia czasu 😄 jak cos innego to ok mozesz miec racje 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, parabatai napisał:

Tak tak, a świnie latają przez to w sklepach mięsa brak.

a najtrudniej o skrzydełka wieprzowe

trzeba pytać w mniejszych sklepach bo w marketach to się obsługa nie zna na niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, parabatai napisał:

ale odmówiłabym im darmowego leczenia po drugim trafieniu na SOR.

na pierwszym powinni dostawac zastrzyk z pavulonu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×