zwyrol 26 Napisano 7 Czerwiec mam juz plan ze jak bedzie inna niz na zdjeciach to obrot na piecie i spieerdalam bez slowa te co filtruje poprzez zdjecie twarzy to mi sie na razie nie podobaja, nawet te ukrainki co zostaly to mi sie nie podobaja, chyba chuuujowy moment prze wyplata jest jedna co mi sie w chooj podoba ze zdjec ale to p0lka to pewnie oszustwo, pojde do niej tylko po zeby WZMOCNIC SWOJA PSYCHIKE i wyjsc od razu jak nie bedzie pasowac do zdjec xD czytalem ostatnio na garso typa cos pisal ze uciekal i sie ogladal czy alfons go nie goni, ja wiem ze bym nie mial oporow alfonsa najeeebac a nawet bym mu polamal konczyny i powykrecal w stawach SPECJALNIE tak zeby zrobic z niego KALEKE bo wiem ze by nie mogl zgloscic tego na policje bezkarnosc czyni z ludzi potworow Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach