+rompo culi+ 4 Napisano sobota o 14:40 (edytowany) libed ciężko znosi naszą miłość i dlatego będę za 20 minut kochana Edytowano sobota o 14:40 przez +rompo culi+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rokabaska 18 Napisano sobota o 16:14 (edytowany) a kacapy bojom sie burzy? a tjebje nrawitsa w Polszu? Edytowano sobota o 16:15 przez rokabaska Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Malik gondwana 39 Napisano sobota o 16:44 2 godziny temu, +rompo culi+ napisał: libed ciężko znosi naszą miłość i dlatego będę za 20 minut kochana Przestań majaczyć krejzi to projekt libeda Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach