poza kontrolą 49 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) Edytowano 1 godzinę temu przez poza kontrolą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 19 Napisano 1 godzinę temu Boje się kominkarek Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 49 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) Ta ma różowe akcenty dla lepszego odbioru Edytowano 1 godzinę temu przez poza kontrolą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 19 Napisano 1 godzinę temu Gorsze są tylko manekiny Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 49 Napisano 1 godzinę temu Niegroźne. Czego tu się bać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 19 Napisano 1 godzinę temu To nie strach bardziej krindz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 49 Napisano 1 godzinę temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 49 Napisano 1 godzinę temu 31 minut temu, JajoWywalone napisał: To nie strach bardziej krindz Na taką w teledysku można przymknąć oko Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 49 Napisano 46 minut temu 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach