Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -=-=-

Diieta Duńska - zdrowo i często polecana - 5 kg w 14 dni

Polecane posty

Gość -=-=-

szukam partnerek do " tanga " razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynastka
Podaj jadłospis..... Jesli mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzynastki
a Ciebie to widzę w kazdym poscia zdecyduj sie laska wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitii26
co to za dieta, czym sie charakteryzuje jakie jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci przeszkadza
ze ktos siedzi w kazdym poscie??? marudo jedna chyba od tego jest forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *KaDa*
TO jest 13 i tyle !! tylko inaczej sie nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunskaa
to nie jest zadna trzynastka!!! i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłynniejsza
No więc co z tym jadłospisem? :) To tajemnica jakaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunskaa
1 dzień: snaidanie: kawa lub herbata obiad: 2 jajka,gotowane brokułu,pomidory kolacja: mięso z grila, sałata z olejem i cytryna 2 dzien: sniadanie: kawa lub herbata obiad: mięso, sałata bądz kapusta biała, owoc kolacja: 10 deko chudej szynki, jogurt naturalny 3 dzien: snaidanie: kawa lub herbata obiad: szpinak,pomidory, owoc do wyboru kolacja: 2 jaja, sałata z oliwą + przyprawy, 10 dego chudej szynki dzien 4: sniadanie: kawa lub herbata obiad: jajko, marchew tarta, twaróg naturalny kolacja:jogurt naturalny, kompot z owocami dzien 5: sniadanie: kawa lub herbata obiad: ryba wędzona ( dorsz,pstrąg,makrela,halibut ) kolacja: mięsko, kapusta pekińska lub sałata z oliwą i przyprawami dzien: 6 snaidanie: kawa lub herbata obiad: tu najlepsze 1/2 kurczaka z grila, sałata zielona kolacja: 2 jaja, marchew dzien 7: sniadanie: kawa lub herbata obiad: mięsko z grila, owoc kolacja: jogurt naturalny, 2 jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
Dieta dunska to to samo co kopenhadzka - Kopenhaga stolica Danii w koncu ;). Mnie sie udalo na niej zrzucic 7 kg. P.S. W 'Dietach' jest juz topic 'Zaczynam kopenkadzka! Kto sie przylaczy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolinka
Kupcie sobie słownik co? KopenhaDZka????? Kopenhacka????? Jezu, tak trudno odmienic KOPENHASKA? Mózgi wam przeżarło i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolinka brawo , wreszcie ktos nie wytrzymał co topik to inna nazwa ludzie !!!!!!!! litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopenhaska
=> margolinka: niektorzy ludzie sa po prostu urodzonymi dysortografami (pomijam tu tych, ktorzy robia bledy ortograficzne z lenistwa), wiec spauzuj i sie tak nie czepiaj skoros taka pismienna i inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> kopenhaska: jest jeszcze trzecia opcja - czlowiek przychodzi wieczorem zmeczony po calodziennej pracy i byki same sie \"strzelaja\" heh :P. => margolinka: czyli doslownie jak sama powiedzialas margolinka - \"mozg mi przezarlo\" od nadmiaru pracy... => maat: nooo co ja tu widze? to kolezanka z norweskiej hehe I oczywiscie, ze \'kopenhaska\' sie pisze - sorki, ale nawet mistrzom konkursow ortograficznych z podstawowki sie zdarza... buehiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys doczytała dalej , to wiedziałabys ,że diety nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> maat: doczytalam. a chodzilo mi o to, ze wchodzac na 3-ci topic z kolei zobaczylam Ciebie. Ten post byl pisany pare dobrych dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoLaWiAcZkA PEREL
francuska szwedzka kopenchaska trzynastka amerykanska dunska??? czyli powszechan dieta cu! dieta jojo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi 168cm tall
Ta dieta odchudza tylko przy DUZEJ nadwadze! ja chcialam na niej schudnąć z 60 do 55,a efekt-marne 2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sholaaaa
no przy duzej nadwadze4:) moja mama schudla w 2 tyg 10 kg ale ze 100 startowala kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenka23
ja właśnie dziś jestem pierwszy dzień na tej diecie i mam nadzieje, ze to co o niej mówią to prwada!!!;)polecam picie duzej ilosci wody!!! pozdrawiam wszystkich dietetyków:)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnac 5kg
ej kto i pooze schudnac z 54 na 49 chcem byc chuda podajcie jakas dobra diete bo podajecie same cienkie tylko mozna na nich schudnac 2kg a i przepraszam za bledy ale jeste tyslektykiem i dysgrafem i to nie moje lenistwo pozdrawia was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysortografia wystepuje w spoleczenstwie w niewielkim procencie - wydaje sie ok. 2-3% a na kafe przy topikach o kopenchadzkiej, kopenchaskiej i podobnych kwiatkach wychodzi, ze ma 90% dietowiczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra.
Ludzie ! Ja stosuje różne diety od roku, i wiem , że po tej diecie jojo jest gwarantowane , nawet jeśli się nie rzucicie na jedzenie.. wystarczy mały skok w bok.. albo powrót do jakiś 1000 kcal i przybędzie wam więcej niż zgubiliście.. a wiadomo , że zgubić te pare kilo można ,jeżeli praktycznie się głodzicie, bo diety poniżej 800 kcal to głodówki ( czytałam o tym ).. więc nie radze. najlepiejjest jeść ok. 1200 kcal.. ale nie za jednym razem 800 .. a potem 400.. jak nie którzy robią .. bo w ten sposób nic nie stracicie na wadze. Unikacjnie białego pieczywa.. najlepiej jeść Maca.. polecam. Jedzcie słodycze, ale w małych ilościach,i posiłek najpóżniej 4 godziny przed snem. To nie prawda, że najlepiej jeść najpóźniej o 18, bo jeżeli ktoś chodzi spać o 2 w nocy..to mija mu 8 godzin od ostatniego posiłku i nie dosc , że jest głodny.. to przez długi czas nie wytrzyma i w końcu zacznie podjadać i wszystko na marne.. Radze posłuchać , bo ja nauczyłam się jak jesć prawidłowo i w 11 dni straciłam ok. 3 kg. myśle , że dobry wynik.. a zawsze jestem najedzona... ! Polecam ! A te duńską odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×