Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość iwonella
cześć kochane odchudzaczki. Jestem nowa , więc serdecznie witam. Jestem na 1000 kalorii. jakoś wytrzymuję, cieszę się, że tu trafiłam, bo razem raźniej, nie???? Pozdrowionka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość model369
Witajcie o poranku. Jestem w pracy i dobrze bo inaczej spałabym conajmniej do 8 a kalori przez sen się nie spala. Trzeci dzień diety zaczęłam od kawki, a na sniadanie mam jogurt i dwie cieniutkie kromki razowca. Poranna waga zachęca do trzymania diety zaczęłam od 67kg a dziś rano jest 65 - wiem że rano zawsze jest mniej ale i tal się cieszę :D Na sniadanie i kolację polecam kefir z suszonymi śliwkami wg. M.Tombaka : Kilka suszonych śliwek zalać na noc kefirem (razem ma być 1 szklanka) rano śliwki zjeść i wypić kefir i przygotować następną taką samą porcję na kolację. Mikstura ta oprócz walorów smakowych posiada jeszcze właściwości oczyszczające. Pozdrowionka - do następnego wejścia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety
cześć dziewczyny Ja też do Was dołączę. Na diecie jestem od niedzieli. Chyba zdążyłam przez ten czas skurczyć nieco żołądek. ps. Mam jeszcze pytanko, bo nigdzie nie mogę znaleźć, ile kalorii ma 100g drożdży piekarskich? Może któraś się orientuje? Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny \"nowe\" i \"stare\";-) ja to sie chyba odezwe jak wreszcie sie ogarne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie dziewczyny!!!!!!!!! o rety - do usług;-) drozdze piekarskie: 5gram - 6,5 kcal;-) z tymi sliwkami to fajny pomysl, ja natomiast, rowniez na przeczyszczenie, polecam rano kawe z mlekiem ( w tym mleko 3/5 szklanki) naprawde dziala;-) o rety czyli mamy rowny staz jezeli chodzi o stosowanie diety:-) i wczoraj rano mialam 2 kilo mniej niz przy starcie, wiec super. powodzenia dziewczyny caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
witam wszystkie odchudzaczki!!! Do "o rety" drożdże piekarskie 100g, mają 132 kcal. Jestem po śniadanku. Zjadłam: kajzerkę z łyżeczką pasztetu drobiowego i tak się zastanawiam, czy chce mi się jeść, czy nie???? Ale muszę wytrwać ....... Aha... do tego kawałek ogóreczka świeżego no i kawusia z mnlekiem. Chyba nie za dużo co??? Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Witam wszystkie NOWE i STARE ODCHUDZACZKI!! Tak siedzę sobie w pracy i rozmyślam nad sobą.... straszne, jeśli się człowiek niemobilizuje... a dzisiaj już ... kromeczka ziarnista z brie (ufff, tego nie umiem sobie odmówić), herbatka, kawa z mlekiem, czeka na mnie jogutr naturalny z mussli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. mam doła, bo wczoraj byłam w Wiśle i 5 godzin chodziłam po górach a potem jak napadłam na jedzenie to nie umialam sie od niego odkleić i na dodatek wieczorem NAŻARŁAM sie ciastek słodkich jak cholera. A dzisiaj rano zjadlam niby normalne sniadanie jak na diecie (200 ml kefiru luksusowego z 3 łyżkami otrębów pszennych ze sliwkami + 1 wkrojone jabłko) no i oczywiscie kawa. A potem po 15 minutach znowu cos mnie napadło i zjadłam 10 (!!!!!!!!!!!!!!!!) takich dość dużych ciastek, ktora mama wczoraj upiekła!!!!!!!!!11 :( mam straszne wyrzuty sumienia za to wczorajsze i dzisiejsze poranne obżarstwo i zastanawiam sie co dzisiaj jeszcze zjesc, zeby nie przecholowac..... pewnie zjem na obiad kalafior,brokuły i brukselki. Na podwieczorek i kolacje pewnie tez cos skromnego dla wlasnego spokoju. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy macie tez takie napady wielkiego apetytu,ze zjadlybyscie konia z kopytami????? Aha, powiedzcie mi jeszcze z jakich tabel kalorycznych korzystacie? Bo ja korzystam ze strony www.grubasy.pl ,jeszcze jakiejś innej strony i kiedys w przyjaciolce bylo takie kolko z wartościamy energetycznymi roznych produktow. Powiedzcie mi co robicie kiedy w roznych tabelach są rozne wartości? Np. nie wiem teraz ile kalorii ma 100 g ugotowanego kalafiora? 14,czy 26 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz chyba ide pojezdzic jakies 15 minut na rtowerku stacjonarnym, chociaz po wczorajszych górach mam zakwasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem dziewczyny! caly czas mysle o jedzeniu biedny moj mezus bo caly czas mu nawijam o diecie... ale trzymam sie jej;-) asiam83 kazdemu sie zdarza chwila slabosci, nie przejmuj sie tym:-) a jesli juz sie zdarzy to: (wyczytalam to w madrej ksiazce) 1. Spoko! nie zalamuj sie, nie win siebie 2. wyciagnij wnioski na przyszlosc, jak uniknac takich sytuacji 3. cwicz wiecej, 4. ogranicz jedzenie nastepnego dnia:-) pozdrawiam goraco was wszystkie wracam do kuchni, gdzie gotuje pyszny rosolek na obiad ale pachnie!mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość model369
asiam83 na zakwasy nie ma lepszego lekarstwa niż ruch, trochę trzeba pocierpieć ale szybko przechodzi, znam ten ból , również lubie wędrowac po górach , na trudnych szlakach gubi się sporo kalori i stad napady apetytu, mózg wysyła sygnały i upomina się o uzupełnienie zgubionych kalori. Powalcz trochę ze sobą, obok ciasteczek postaw coś do picia i nie daj się - zawsze wybierz sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karora dzięki za rady:) wlasnie staram sie z nich korzystac:) A poza tym zycze smacznego rosołku!!!!!!!!!! A ja chyba zaraz pojde zrobic sobie tego kalafiora,brokuły i brukselki :P (wczesniej juz sobie wszystko odwazylam i teraz tylko przyrządzić) model369 wlasnie sie poruszalam troche, na rowerku 22 minuty i potem jeszcze na rozluiznienie pare minut przy muzyce intensywnej gimnastyki:) A oprocz tego zamierzam zrobić jakieś porządki a przy tym tez mozna troche spalic kalorii :P zwłaszcza przy wygibasach z rurą odkurzacza i przy myciu szyb. pozdrawiam Was wszystkie i życze spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
WITAM KOCHANE!!!!1 Około 11 z minutami poćwiczyłam godzinkę, od razu czuję sie lżejsza!!! WYTRWAMY!!! Jeśli ktoś chce pogawędzić nr mojego GG podaję:2369940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
kochane jak robicie te fajne buźki?????{(({

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety
Pewnie, że damy radę. teraz tak mnie rozbolał brzuch, że chyba jedzenie by mnie wykończyło. buźki: :D : D ( pisz bez spacji) :P : P :) : ) ❤️ [serce ] 🌻 🌻 Ja mam napady głodu dosyć często. To spowodowane np. przez naszę damską gospodarkę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
Witajcie.............to znowu ja. Pamietacie przykładowe dania 1000 kcal, które podała nam agata pingpong?, jednak to nie było skoczone. Może któraś z Was ma ten jadłospis w całości. Proszę przyślijcie mi, jeśli to nie kłopot. Mój i-mail: natalcia1999@tlen.pl POZDROWIENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
buxiaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
Kochana karoro, otrzymałam dietkę w całośći, bardzo dziękuję!!!!! ;D:D:D:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! widze ze nazbieralo sie nowych twazryczek a stara gwardia gdzie???????? ja od wczoraj mam przymusowa diete- chyba jakies grypsko zoladkowe czy inne chol...... leci ze mnie przypuszczam ze dokladnie mam oczyszczony organizm staram sie trzymac dietke choc roznie to wychodzi:( jezeli chodzi o tabele kaloryczne to ja osobiscie korzystam od pocztku z ksiazeczki \"kalorie w kanapce, lyzce na talerzu\" czy tak jakos - taki maly notesik a procz tego prenumeruje \"Super Linie\" bardzo fajna gazetak mnostwo porad przepisow i gotowe dietki pozdrawiam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam wielkiego doła........ wczoraj nie udało mi sie jesc mniej,tak jak planowałam. Znowu nawpuchałam w siebie tych pysznych ciestek a oprocz tego zjadlam 8 racuchów z jabłkami!!!!!!!!! Nie wiem skad ten wilczy apetyt sie wzial. Nie łącze tego z gospodarką hormonalną,bo mam dzisiaj 7 dzien cyklu, wiec chyba nijak sie to ma do tego. Moze po prostu w domu jest tyle pysznosci, ze ciezko jest sobie odmowic, zwlaszcza ze lodówka jest przepełniona, a w powietrzu czuć zapachy ciast i innych smakołyków. Dzisiaj wstalam przed 11, wiec tak jakby zaczelam dzien od II sniadania, wiec troche kalorii mi odpadło:P Pewnie dzis tez pojezdze na rowerku i troche sie porozciągam. Trzymajcie prosze kciuki, zeby dzisiaj moja silna wola mnie nie zawiodła! Zycze Wam wszystkim miłej soboty a Tobie bambasia powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
Jestem okropna.... zjadłam jak do tek pory 1300 kcal. Jestem obrzydliwa, nie umiem sie dzisiaj opanować, co się ze mną dzieje!!!!!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
eehhhh Dziewczyny... zjadłam rogala z serem ... zamiast płatków... ale tak w ogóle to wszystko jest na dobrej drodze buhahaha nie ywaajcie na moj humor wisielczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj znowu miałam załamanie i nie umiałam sie powstrzymać zeby nie jeść ciasteczek. Ale wieczorem z wyrzutow sumienia pocwiczylam 40 minut oglądając Bar:) Dzisiaj od samego rana ostro trzymam diete. pojezdzilam ten na rowerku 20 minut więc jak na razie jest ok. Mam tylko nadzieje, ze późnym popoludniem nie dostane znowu napadu apetytu!!!! Dzisiaj zjadlam na sniadanie: 3 kromki pieczywa chrupkiego (1 z mortadelą i pomidorem a 2 z chudym twarogiem i dżemem niskosłodzonym wiśniowym), do tego oczywiście obowiązkowo kawa z mlekiem (mleko tak od święta;) ), potem czerwona herbata. A na obiad 65 g małych pulpecików z mięsa mieszanego gotowanych w jarzynach i bulionie warzywnym + 200 g surówki (kapusta pekińska,marchewka,cebula,jabłko,otręby pszenne,majonez i duuużo ziół), no i herbata czerwona. A jak wyglądają Wasze posiłki? Miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtajcie kobitki
chialam sie zapytac, ile tak przewaznie chudnie sie na diecie 1000 kcal w ciagu miesiaca?? Jezeli ja waze 73 kg przy 172 cm wzrostu to udaloby mi sie schudnac z 6 kilo?? A pozniej dalej bym ciagnela ja aby zejsc do wymarzonej wagi. Oczywiscie tez nie zapominam o cwiczeniach. A jakie sa wasze osiagniecia?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem kochane!!!!!!!!!!!!musze sie pochwalic;-) po 7 dniach dietki 4 kilo mniej, wiec jestem baardzo szczesliwa. choc przede mna jeszcze sporo kilogramow do zrzucenia, ale sa efekty, wiec to mobilizuje. mam nadzieje, ze nadal bede dzielna (choc nie jest to proste, jak dobrze wiecie). asiam83 moim sposobem na powsztrzymanie sie przed slodkosciami jest umycie zebow, na mnie to dziala;-) jutro na basen, juz sie ciesze:-) caluski i badzcie dzielne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karora, no rewelacyjny pomysł z tym umyciem zębów:) faktycznie po tym nie chce sie w sumie niczego jesc,bo czuć chłód z ustach! No popatrz, sama bym na to nie wpadła. Ale po co mamy to forum. W koncu po to,żeby dawać i przejmować od innych porady ;) A na basen ide w środe i tez juz sie ciesze tak jak Ty. Ja historie z basenem dopiero zaczynam, pojde dopiero 3 raz w ciągu calego listopada,ale dobre i to. No niestety tylko środy moge poświęcić na pluskanie w basenie. A tak poza tym gratuluję Ci takiego spadku wagi i... oby tak dalej. Ja w sumie nawet nie wiem ile teraz waże, bo - może to dziwne - ale nie mam w domu wagi!!! :) Przeważnie korzystam z wagi postawionej przy łóżku na solarium :P Ale widze, ze schudłam coś tam, bo spodnie troche na mnie wiszą i powili zaczynam wchodzić w spodnie, w ktorych chodziłam zeszłej zimy (zaznacze,ze te zeszloroczne spodnie są dla mnie wyznacznikiem, dokąd chce schudnąć). Dziewczyny a tak w ogóle to jaką wagę chcecie osiągnąć? i przy jakim wzroście? Ja mam 164 cm wzrostu i chce ważyć 50 kg. W sumie moja obecna waga jest jak najbardziej prawidlowa, ale niestety ale mam strasznie grube nogi, biodra w stosunku do tułowia. Niestety Bozia nie obdarzyła mnie dużym biustem i mam 75A, brzuszek tez w miarę płaski, ale te cholerne uda są paskudne. Bardzo mnie tez denerwuje tłuszcz zgromadzony na wewnetrznej stronie kolan (koszmar),co daje efekt bardzo pełnych i pulchnych nog:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość model369
Qrcze dziewczyny od pięciu dni jem bardzo mało 1/4 tego co jadłam dotychczas prawie same warzywa i owoce troszczę nabiału i pieczywa, gimnastykuję sie systematycznie pół godziny dziennie, a waga stoi jak zaczarowana rano 65 wiecziorem 66. Nie wiem co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
model.. : słyszałam, że w naszej diecie tak jakoś jest, ze w pierwsztych dniach szybko spadają kilogramy, bo głównie usuwana jest wodfa z organizmu a tłuszcz znika wolniej i moze dlatego tak jest. Powiem Ci, ze u mnie chyba w sumie tez waga stanela, codziennie mierze obwód talii, bioder i uda i od tygodnia nic sie nie ruszylo ani w jedna ani w druga strony. No musze przyznac, ze to troche zniecheca do trzymania diety, ale cóż... miejmy nadzieje, ze w koncu pozbedziemy sie tego co nam przeszkadza:) Dzis na sniadanie zjadlam 3 łyżki płatków jęczmiennych i łyżkę otrębów pszennych ze śliwkami ogotwanych na wodzie i 3/4 szkl. mleka. Do lepszego smaku poslodziłam to dwoma tabletkami słodziku:) No i oczywiście kawa. A teraz popijam czerwoną herbate,zrobie II sniadanko i zmykam na uczelnie. model... :Jak sie codziennie gimnastykujesz? Jakie cwiczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
Cześć kochane.............. Na weekend byłam u rodziców i wiecie co?, mama tak świetnie gotuje, że nie mogłam się oprzeć jej potrawkom........ Ale od wczoraj ostra dietka i ćwiczonka............. Sylwestra już bliziutko i trzeba jakoś wyglądać...... Dzisiaj rano: kromka chleba razowego z 2 plasterkami szyneczki z indyka, świeży ogórek 150g, no i oczywiście kochana kawusia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×