Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

witajcie, dziewczyny!!!:) rany, jak mnie tu dawno nie bylo... nadrobilam troche z czytaniem, ale na razie tak powierzchownie,bedzie wiecej czasu, to przysiade tak na porzadnie:) widze, ze cos ostatnimi czasy nie zachodza tu nasze stare odchudzaczki...Gruuubciu,bambasiu,VIKTUSKO,Funiu, gdzie jestescie?:) mam nadzieje, ze za chwilke pojawicie sie znowu:) fajnie, rzirafko, ze jakos ciagniesz ten topik, a i porsze, jak bedziesz miala troszke czasu,to, prosze, przeslij mi swoje zdjecie:) w ogole poprzesylajcie mi wszystko, co tam macie, bo jestem do tylu:) mima1985@tlen.pl u mnie dietki nie ma juz od jakigos miesiaca, bo zaczely sie studia, wyjechalam z domu i w ogole nie potrafie uporzadkowac sobie spraw zwiazanych z jedzeniem.na uczelni siedze do wieczora, zapycham sie jakimis batonikami, a potem przychodze do mieszkanka i zazeram sie wszystkim, bo tak jestem glodna.w efekcie tego wszystkiego konczy sie na bolu brzucha i tak dzien w dzien. nie potrafie znalezc czasu na to, zeby zadbac o siebie,pocwiczyc, porozpieszczac jakimis kosmetykami, nic, po prostu nic nie robie w tym kierunku.meczy mnie to okrutnie i chcialabym jakosc to zmienic, juz nawet nie po to, zeby zrzucic te 4 czy 5 kilogramow, ale po to, by czuc sie lepiej,byc zadbana i atrakcyjna...musze wziac sie za siebie, bo juz mam tego wszystkiego po dziurki w nosie... sorki w ogole, ze tak rzadko pisze, ale do domu wracam nie czesto, a w katowicach nie chce mi sie biegac i szukac jakiejs kafejki internetowej, bo jestem zmeczona. sle Wam wszystkim buziaki, tym znanym mi bardziej i mniej:) trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja rowniez poprosze te dietke;-) jesli nie dasz rady zamiescic jej agata na forum podaje mojego maila: karora@op.pl z gory wielkie dzieki:-) a tak w ogole to faktycznie trzebaby ostro sie wziac za siebie. moze ta dietka mnie zmobilizuje?;-) caluski i usciski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
natalia-t@o2.pl - poproszę .... tonący nawet brzytwy się chwyta.... a jestem, jestem... tylko jakoś mam doła i nie mam ochoty na opowiadanie o moich niepowodzeniach. Jak tylko zacznę coś robić w dobrym kierunku krzyknę Wam co u mnie:) Trzymajcie się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatapingpong, ja od tygodnia staram sie trzymac 1000 kcal dziennie, ale niestety czasopchlonne jest ukladanie jadlospisu i ciągłe liczenie kalorii, wiec jakbyś mogła mi przesłać tę dietkę to byłabym baaaardzo uhahana :):):):) Z góry dziękuje! Mój mail: asiam83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! to ja moze rowniez poprosze o te diete:) zycze milego tygodnia, ja dzis znowu wybywam do katowic:) trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! to ja moze rowniez poprosze o te diete:) zycze milego tygodnia, ja dzis znowu wybywam do katowic:) trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! to ja moze rowniez poprosze o te diete:) zycze milego tygodnia, ja dzis znowu wybywam do katowic:) trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni
agato pimpong - moze wklej po prostu ta diete tu na stronce, bo widzę że wiele dziewczyn jest zainteresowanych. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesik
witam was wszystkie serdecznie poczytalam tu kilka wypowiedzi i decyduje sie do was dolaczyc z dieta 1000 kalorii bardzo chce wrocic do wagi sprzed ciazy ja jestem sobie kurdupelek i wazyalam ok 50 kilo a teraz po 16 mies trzyma sie dalej 58 tylko u mnie byl maly problem z zatrzymaniem wody w organizmie:( pod koniec ciazy a efet tego widac do dzisiaj Mam juz malutkiplan najpierw wypisze sobie jakies przepisy na sniadanko obiadek i zaczne mam nadzieje ze moja wolna mi w tym pomoze pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... Agatapingpong chyba tu sie nie pojawia, a my tak bardzo czekamy na te diete:) Miejmy nadzieje, ze sie pojawi:):):):):):):):) A tak w ogole to powiem Wam dziewczyny, ze ta dieta 1000 jest fajniutka, tylko nie wiem,jak Wy, ale ja zasypiam głodna i dużo myśle o jedzeniu..... A teraz jest mi szczególnie ciężko bo za 2-3 dni mam dostać okres i w mojej głowie ciągle jest jedzonko. Wczoraj przed zasypianiem myslalam m.in. o: maśle orzechowym, bezach, zwykłej wielkiem bułki przennej z duuuża ilością masła,kiełbasą wiejską i serem wędzonym, itd itd. No, ale jak na razie to mi sie udaje. Codziennie mierze sie centymetrem i efekty diety widac:) Narazie mało,bo mało,ale jak sie bede dalej starac to bedzie super. A jak Wam sie udaje trzymać tej diety? Macie tez taki problem, ze zjadacie okolo 800 kcal dziennie? Bo ja mysle, ze to bedzie juz 1000 a okazuje sie, ze zjadlam o wiele mniej:( Dlatego fajnie by bylo jakby Agata podała nam tę dietke. Piszczcie o swoich staraniach i co w danym dniu zjadłyście:) Ja jestem po sniadaniu, zjadlam 2 łyżki płatków jęczmiennych gotowanych na szklance wody i szklance mleka 0,5%. Do tego dodalam łyżeczke miodu i łyzeczke dżemu niskosłodzonego wiśniowego.I oczywiście kawa czarna bez cukru:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pARĘ DNI MNIE NIE BYŁO i prosze ile nowych ludzi:) Witam wszystkich. Dietke trzymam, ale z róznym skutkiem:) zapisałam sie na aerobik i byłam w srode...Jezuuuu, jak mnie wszystko boli jeszcze dzis:( Ale jest ok. Waże juz 59:):) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pARĘ DNI MNIE NIE BYŁO i prosze ile nowych ludzi:) Witam wszystkich. Dietke trzymam, ale z róznym skutkiem:) zapisałam sie na aerobik i byłam w srode...Jezuuuu, jak mnie wszystko boli jeszcze dzis:( Ale jest ok. Waże juz 59:):) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimos
witam gorąco, i ja przyłączam się do Was:) jak na razie 2 serki wiejskie light- 250 kcal i 2 nalesniki, nie wiem ile mogą mieć kalorii, ale smażyłam na teflonie, więc bez tłuszczu - może jakieś 200? w każdym razie pół dnia minęło a ja jestem w świetnej formie i wcale nie czuję głodu:) chce zrzucić jakieś 5 kg.. A i oprócz tego że stosuję dietkę 1000 kcal mam zamiar ograniczyć węgle, no może z tymi naleśnikami mi nie wyszło, ale się poprawię:) buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata pingpong
HEJ DZIEWCZYNY NIE POJAWIAM SIE CZĘSTO BO NIE MAM DOSTĘPU DO NETU A DO KAWIARENKI NIE MAM CZASU CHODZIC !ZARAZ WAM WYSLYLAM!TYLKO SIE NIE PRZRAZCIE BO JA TAJ NAPRAWDE BAZUJE NA CHUDEJ WĘDLINIE JOGURTACH PŁATKACH MUSLI MIESKO CHUDE OWOCE WARZYWA I TAK W KOLKO!JESLI BYM NIE WYSLAALA WSZYSTKIM WAM TEJ DIETY TO POPRZESYLAJCIE SOBIE OK POZDRAWAIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agata za maila!!!! Przyda mi się to co przesłałaś. Ale ja w zasadzie podobnie jak Ty wiele rzeczy z tej diety raczej nie jadam. U mnie głównie występują: chrupkie pieczywo albo razowe (ale wole chrupkie bo moge go wiecej zjesc), polędwica drobiowa, mortadela, warzywa, owoce, jogurty naturalne (a jak dodam dżemu to mam owocowe:)), kefir 0%, mleko 0,5%, kawa, czerwona herbata,z ryb to prawie tylko tuńczyk w sosie własnym albo na \"większe okazje\" Sałatka Meksykańska,ale ten olej mnie w niej przeraża, poza tym płatki jęczmienne,kukurydziane, musli,ser żółty (niestety,ale uwielbiam go),serki wszelkiego rodzaju, parówki fitnes z Sokołowa, miód, ryż,jajka..... to tyle co w tej chwili mi sie do glowy przyplątało ;) Wiem, ze powinnam jeść więcej mięsa, ale ja jeszcze nie umiem sie przełamać, zeby sama sobie przygotować fileta z kurczaka czy ryby,bo jestem wrażliwym \"dziwakiem\", którego mdli na widok i zapach surowego mięsa:( A powiedzcie mi dziewczyny jak Wam idzie trzymanie sie 1000 kalorii? U mnie narazie spoko, ale najczesciej niestety ze strachu, ze wyjdzie mi wiecejh, zjadam dziennie okolo 800... Ale wczoraj na wieczor wypiłam dwie duuuże lampki szampana, wiec pewnie przebiłam ten 1000 :) A jutro niedziela, wiec trzeba jakies ciasto zjesc:) Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia
czy moglabym poprosic kogos o podeslanie mi diety od agaty???dziekuje i pozdrawiam elunia203@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka wielkie dzieki za dietke:-) podobnmie jak wy bede wybierala niektore posilki. tak naprawde to od 2, 3 tygodnie juz nie jestem na diecie 1000 kalorii. dopadl mnie jakis dolek czy cos w tym stylu.;-( ale bede dzielna i od poniedzialku wezme sie za siebie. mam nadzieje agata ze dietka od ciebie mi w tym pomoze;-) asiam 83 fajny pomysl z tymi jogurtami naturalnymi z dzemem, chyba tez tak bede jadla (nie przepadam za jogurtami naturalnymi). elunia podesle ci dzis ta dietke od agaty. pozdrawiam was wszystkie milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karora. Fajnie, ze podoba Ci sie pomysł z dzemem w jogurcie naturalnym. Ja wlasnie tez jakos nie przepadam za takim \"czystym\". A co do Twojego dołka, to ja mam nadzieje, ze w niego nie wpadne. Mam nadzieje, ze dzisiaj mialam tylko takie niedzielne obżarstwo, a jutro bedzie spokojnie. Dzisiaj wsunełam w siebie wielki kawał tiramisu, rolade kawowo-śmietankową, oprocz tego 5 wiekszych ciasteczek (z cukrem,cynamonem i jablkami, orzechami,czekoladą,kokosem), poza tym wlasnie teraz (!!!) Zjadlam chyba kilo czarnych winogron i żołądek mnie boli:(:(:(:( A do tego jeszcze dzisiaj okresik mi sie zwalił na głowę i tak cały dzien do niczego! Karora wychodź szybko z dołka i wracaj do tysiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciusia
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! uwierzcie mi ,że da sie schudnąć przestrzegając tylko 3 zasad!!!!! ja tak schudłam 15 kg,ważyłam 78 a teraz 63 kg... -ok.1000 kcal w tym zero pieczywa,słodyczy i ziemniaków -ok.15 min ćwiczeń dziennie -zero żarełka po 19 wszyscy niby o tym wiedzą ale nikt się nie stosuje...dziewczyny nie osiągniecie nic bez wyrzeczeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze sobie do Was...u mnie nic, nie chce mi sie robic diety a chce mi sie dobrze wygladac i tyle...tak sobie tu przychodze co jakis czas powiedziec ze biore sie w karby i po 2 dniach to wszystko na nic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
znam ten ból... a wiecie co mi mąż powiedział?? cytuję: " Kochanie, Ty i tak nie dasz rady, zawsze tak mówisz..." potem mówił, że mnie taką kocha i w ogóle... ale ja się jakoś podłamałam... i? może to mnie popchnie do działania?? zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety
DZIEWCZYNY, ile kalorii ma jedno jajko? 100 czy 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość model369
decyzja zapadła, obiecuję sobie od pól roku że zgubię zbędne kilogramy(5-6kg) i utrzymam wymarzone 62 kg, i ciagle falstart, myślę że z Wami wytrwam, w piątek raniutko się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!! w poniedzialek wrocilam do dietki na razie jest calkiem niezle, ale dla mnie pierwszy tydzien jest zawsze najprostszy... przy drugim wymieklam ostatnio... niestety. ale teraz zacisnelam zeby i mam nadzieje ze sobie poradze a przede mna tak 15 kilo do zrzucenia szok! trzymajcie sie! caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
model369 - wg mojej madrej tabelki jajko cale swieze ma 69 kcal, sadzone na masle 110. jajek gotowanych ponoc mozna jesc duzo, duzo energii trzeba zeby je spalic;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety
dziękuję kochana, pocieszyłaś mnie, bo 62 to mało. życzę Ci suksesów w drodze do wymarzonej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata pingpong
DIETA REDUKCYJNA 1000 kcal w pięciu posiłkach-opracowanie dietetyk mgr Maria Kret WOLNO JEŚĆ: - pieczywo 150g dziennie-najlepiej razowe, graham(można planować w jadłospisach zamiast 50g pieczywa 30g suchej kaszy, ryżu, makaronu lub 30g pieczywa chrupkiego) -mleko odtluszczone 300ml(zamiennie mogą to być fermentowane napoje mleczne również odtłuszczone np. jogurt naturalny, kefir, maślanka) -ser biały-chudy 50g (zamiennie 50g chude wędliny, mięsa, ryby, jajko) - kurczak bez kości i skory 100g9lub chuda cielęcina, wołowina, indyk, królik, chude ryby np. dorsz, mintaj, morszczuk, szczupak, sandacz, błękitek, leszcz) -ziemniaki po obraniu 100g tj. 1 średni -owoce 200g, warzywa ok. 500g dziennie 9w postaci surowej lub gotowanej) -oleje 10g tj. 2 łyżeczki dziennie na surowo do surówek i sałatek lub do potraw mięsnych -potrawy najlepiej spożywać w postaci gotowanej w wodzie lub na parze, pieczone w folii, z grilla, sporządzane w mikrofali, kombiwarze, na patelni teflonowej, naczyniach zeptera NIE NALEŻY JEŚĆ: -tłustych potraw, tłustych mięs, smażonych w tradycyjny sposób, tłustych serów białych, żółtych topionych, masła, margaryn, smalcu, śmietany, dań typu fast-food - zapiekanek, hamburgerów, pizzy, parówek, pasztetów, podrobów, boczków, potraw słodzonych cukrem, zbyt mocno przyprawionych. PŁYNY Pij napoje niesłodzone 1,5 do 2 litrów dziennie; wody mineralne niegazowane, herbaty naturalne oraz owocowe, napary z ziół, mleko odtłuszczone jego fermentowane przetwory, herbatę z mlekiem, kawę z mlekiem-wszystkie bez cukru9w razie potrzeby używać słodziki np. aspartam, diaspam PRZYKŁADOWE ZESTAWY POSIŁKÓW NA 10 DNI ŚNIADANIA DO 8:00 -1 kromka razowego chleba, ser biały chudy 30 g z rzeżuchą, 1 ogórek kiszony(150 g0, 1 szkl. herbaty z mlekiem bez cukru w tym mleko 3/5 szkl -1 kromka chleba graham, sałatka z ½ jajka gotowanego na twardo z 12 rzodkiewkami ze szczypiorkiem 2 łyżkami jogurtu naturalnego, 1 szkl. kawy z mlekiem bez cukru w ty mleko ½ szklanki -1 kromka chleba pszenno-żytniego, dorsz wędzony bez skóry 30g, surówka z kiszonej kapusty 50g, marchwi 50g z zielonym koperkiem, jogurt naturalny 1 opakowanie 150 ml -1 kromka chleba razowego, szynka wołowa gotowana 30g(1 grubszy plaster), surówka z 2 liści sałaty zielonej, 4 rzodkiewek, 50g kiełków zbóż z 1 łyżeczką serka homogenizowanego. chudego, 1 szkl herbaty z mlekiem w tym mleko 2/5 szkl -1 kromka chleba graham, serek ziarnisty 50g ze szczypiorkiem, surówka z cykorii 50g i ½ szt. pomidora, 1 szkl herbaty -1 kromka chleba razowego, sałatka z pora 50 g 4 rzodkiewek 50g 1 łyzki15g sera typu feta, mleko3/5 szkl -3 łyżki musli z owocami suszonymi50g suszonymi 3/5 szkl mleka -1 kromka chleba razowego, 2 plasterki szynki z indyka30g, surówka z ogorka świeżego 150g i cebulki zielonej, 1 szkl herbaty z 3/5mleka -1 mała bułka grahamka 50g,omlet omlet 1 jajka na parze ze szpinakiem 150g ugotowanym z dodatkiem 1/5 szkl mleka i przyprawionym czosnkiem,1 szkl herbaty owocowej -1 kromka chleba razowego, sałatka z 30g kurczaka ugotowanego, 50g włoszczyzny i 5o g pieczarek z zielonym koperkiem, 150 ml maślanki DRUGIE ŚNIADANIA godz. 10:30-11:00 -2 kromki pieczywa chrupkiego 1 plaska łyżeczką margaryny niskokalorycznej 1 pomidor, 100ml kefiru (2/5 szkl) -4 płaskie łyżki ryżu gotowanego (1,5 łyżki surowego) polanego 2/5 szkl jogurtu naturalnego z 50g truskawek (5 szt.) -1/2 szt. bulki(25g),ser biały chudy z rzodkiewką 100g i ze szczypiorkiem, herbata -2 kromki pieczywa chrupkiego 1 płaska łyżeczką margaryny niskokalorycznej z papryka zieloną, jogurt naturalny 2/5 szkl -5 łyżek płatków kukurydzianych ½ szt. Tartego jabłka i ½ szkl mleka -3 prostokątne krakersy z 1 łyżeczką margaryny niskokaloryczną, z rzodkiewkami 100g, ze szczypiorkiem, maślanka 2/5 szkl -1 kromka chleba pumpernikiel margaryną, serek ziarnisty 50g z ogórkiem świeżym 50 g, herbata owocowa -2 łyżki płatków owsianych ugotowanych na wodzie, po ugotowaniu dodane 2/5 szkl mleka 1 owoc kiwi -2 sucharki(20g) surówka z kapusty pekińskiej 80g i czerwonej cebuli 20g z pietruszką zieloną i 1 łyżką serka homogenizowanego, herbata rumiankowa -2 kromki chleba chrupkiego 1 łyżeczką margaryny, kefir 2/5 szkl zmiksowany z 1 pomidorem OBIADY GODZ. 13;30-15:00 -filet z kurczaka 100g duszony z porami 100g i 1 łyżeczką oleju, ziemniak gotowany surówka z 1 pomidora 100g i małej cebuli 50 g ze szczypiorkiem, 10 truskawek -wołowina bez kości 100g duszona z papryka czerwoną 100g mała cebulą i 1 łyżeczką oleju, 1 średni ziemniak gotowany, pokrojony w plasterki i posypany zielona pietruszką, surowka z marchwi i chrzanu(100g)kompot z 1 małego jabłka bez cukru -ryz ugotowany(4 płaskie łyżki)zapiekany z cielęciną bez kości 100g i szparagami 100g-po upieczeniu posypane zielonym koperkiem, surówka ze 100g czerwonej kapusty i 1 łyżeczką oleju 1 szklanka wody mineralnej -filet z indyka 100g duszony z pieczarkami 100g i mała cebulka 50g z 1 łyżeczką oleju 1 średni ziemniak gotowany posypany koperkiem, kalafior gotowany 200g kompot z 8 śliwek bez cukru -filet z morszczuka 100 po grecku(100g włoszczyzny, 20 g cebuli, 1 łyżeczka koncentratu pomidorowego i 1 łyżeczka oleju)1 średni ziemniak pieczony posypany koperkiem. Ogórek kwaszony 100g ½ szt. grejpfruta -polędwica wolowa 100g pieczona ze śliwkami suszonymi 20g makaron gotowany (20 g suchego) szparagi100g gotowane, surówka z kapusty pekińskiej 80gi zielonej cebuli 20 g 1 łyżeczka oleju, herbata owocowa -filet z indyka 100 g duszony z 1 pomidorem 100g z 1 łyżeczka oleju 1 średni ziemniak gotowany posypany koperkiem, sałatka z 100 g pora i 1 jabłka szklanka wody mineralnej -gołąbki gołąbki 20g kaszy jęczmiennej(1,5 łyżki kaszy suchej), 100g wołowiny bez kości 15g cebuli, 1 łyżeczki oleju i 2 liści kapusty białej,surówka z marchwi 100g i 2 szt. mandarynek, herbata -filet 100g mintaja pieczony z przyprawami w folii, 1 średni ziemniak gotowany z koperkiem brokuly z wody 100gsurowka z sałaty zielonej 50 g rzodkiewkami50g rzodkiewkami 1 łyżeczka oleju, kompot z 1 małego jabłka bez cukru -filet z kurczaka 100g gotowany z wloszcyzna 100g i 1 łyżeczką oleju, 1 średni ziemniak gotowany posypany koperkiem, ogórek swiezy100 g szczypiorkiem, kompot ze 100 g brzoskwini bez cukru PODWIECZORKI GODZ 16:30-17:00 -jabłko pieczone 1 szt., 4 paluszki skawińskie słone, filiżanka kawy naturalnej z 50 ml mleka 1/5 szkl bez cukru -surówka z 1mandarynki i 1 kiwi polana 1/5 szkl jogurtu, 1 kromka chleba chrupkiego -1 mały banan -koktajl ½ szkl kefiru i 150 g truskawek(15 szt.) -płatki kukurydziane 5 łyżek 20g polane 1/5 szkl jogurtu -1 plaster ananasa 200 g -sok z 1 pomarancza 1/5 szkl maślanki 1 krakers -kisiel z 1 jabłka 2 łyżeczek maki ziemniaczanej -agrest mrożony 1.5 Szkl (150 g) polany 1/5 szkl jogurtu - 1 małe jabłko tarte z 25 g sera białego ½ kromki chleba tostowego KOLACJE: -1 kromka chleba razowego,kielbasa drobiowa 2 plasterki 20g surówka z kapusty białej 50g, selera naciowego 50g i szczypiorku z ½ łyżeczki oleju. Herbata -kasza jęczmienna(3 łyżki suchej) ugotowana na sypko i zapiekana z 50 g pieczarek 50 g włoszczyzny 1 plasterkiem szynki drobiowej i 1 łyżeczka oleju, herbata ziołowa -1 kromka chleba pszenno żytniego, sałatka jarzynowa 100g z 1 łyżeczka serka homogenizowanego, herbata owocowa -makaron 45 g (surowy)zapiekany z włoszczyzną 50 g, pomidorem 50g posypany 10 g sera żółtego 12 lyzeczek oleju po zapieczeniu posypany koperkiem, herbata -1 kromka chleba razowego 2 plasterki(20 g) wędliny drobiowej, surówka z kapusty pekińskiej 50 g i marchewki 50 g z 1 łyżeczka oleju i szczypiorkiem, woda mineralna -1 kromka chleba pszenno żytniego, 2 połówki jajka gotowanego na twardo faszerowane pieczarkami 100 g i 20 g cebuli podduszonymi na ½ łyżeczce oleju podane na sałacie zielonej 30 g, herbata owocowa -1 kromka chleba razowego 1 cienki plasterek sera białego(20 g)surówka z 1 pomidora -bukiet jarzyn gotowanych 1 większy ziemniak(150 g) 50 g fasolki szparagowej, 50 g kalafiora polane 1 łyżeczką oliwki i posypane koperkiem, herbata z 1/5 szkl mleka -zapiekanki z 2 kromeczek bulki weki, 50 g pieczarek 50 g pora, 10 g sera żółtego po upieczeniu posypane zielona pietruszką herbata owocowa -sałatka z ryżu gotowanego(3 łyżki surowego) 1 plasterka 20 g szynki wolowej 20g groszku zielonego 50 g papryki świeżej, ½ łyżeczki oleju, szczypiorku, herbata hej dziewczyny wklejam tę dietkę dla was mimo ze wam przesłałam polecam aerobik naprawde duzo sie spala a nie jest nudny zresztą w grupie sie lepiej pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×