Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patulka

KIEDY DOSTAWIĆ TABLETKI?

Polecane posty

Gość Patulka

Bardzo proszę mamuśki inie tylko o opinie dotyczące faktu, na jak długi okres przed poczęciem nalezy odstawić tabletki? Mnie mój lekarz mówi, że najlepeij zajsć w ciażę zaraz po odstawieniu tabletek, bo wtedy szanse na poczęcie są najwiękzse. ale naczytałam się trochę na forum rónych opinii, że może jednak lepiej dłuzszy okres? Czy ktoś z Was ma praktycznme doświadczenia w tym względzie? :-))) Chcące zajść w ciażę, łączmy się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że przynajmniej 1 miesiąc, ale ja i tak czekałabym 3 Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latki
moj lekarz mowi ze jak bedziemy juz chcieli 2 dziecko to mam odstawic na 3 miesiace przed probami zeby bylo bezpieczniej... zreszta z tych takich skutkow ubocznych zbyt krotkiego odczekania sa ciaze blizniacze... no chyba ze chcesz blizniaki to wtedy dzialaj od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulka
do Mama dwu latki: Pewnie, że chciałabym bliźniaki! A czemu nie? ;-) Mam już 27 lat, wieć na arz byłoby super! ALe jak odstawię na planowane 3 m-ce wczesniej, to wiesz,zawsze może się zdarzyć wcześniej... A nie chciałabym żadnych powikłań. Ale myślę, że te 3 miesiące, to jestem w stanie sie upilnować! Dziękuję za opinie i proszę o jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostrawić
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulka
oczywiście - ODSTAWIĆ. Literówka zwykła...Ale jak zwyle ktoś musi czepiać się szczegółów, zamiast istoty sprawy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patulka Daj znać czy jesteś już w ciąży, mam ten sam problem, też bym już chciała bo latka lecą ale to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×