Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

nie kocha, kocham, nie da.......ja już nie mam siły :( Organika- doskonale Cię rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj, mój Eks też potrafi kusić i właśnie to robi... 5 nieodebranych rozmów i 9 smsów...ja już tego nie wytrzymuje. Rozstaliśmy się ostatecznie 25 dni temu. Wczoraj z nim rozmawiałam i kolejny raz obiecał, że się uspokoi, a dzisiaj pisze, że nie potrafi...Co ja mam z nim zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, to chyba dobrze?? Czy nie?? ja tam bym sie cieszyła ;) No chyba że myślisz,że On nie dla Ciebie. Ja mam dzisiaj dobry humor i tak sobie myślę nam tez należy sie trochę szczęścia i przyjemności :p a co, taka będę ;) Dziewczyny poradżcie co z tą kamasutrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, to chyba dobrze?? Czy nie?? ja tam bym sie cieszyła ;) No chyba że myślisz,że On nie dla Ciebie. Ja mam dzisiaj dobry humor i tak sobie myślę nam tez należy sie trochę szczęścia i przyjemności :p a co, taka będę ;) Dziewczyny poradżcie co z tą kamasutrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka, jest, jest...tylko wyszukaj w googlach hasło...i juz masz do wyboru do koloru ;) kurcze blade, a co Ciebie tak energia rozpiera, mówi...mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku bo wreszcie jakieś dobre dni dla mnie nastały ;) , ja na tego faceta polowałam tyle czasu i wreszcie coś z tego będzie ! A jeszcze ciągle mnie rozśmiesza (jak z tymi podpunktami), a ostatnio niewesoło u mnie się działo :(. Więc kwiatki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to o czym myślisz ;) to raczej złość i niemoc Ja Ci nic nie powiem, bo sama jestem na etapie kończenia i też z własnej woli więc sama rozumiesz...ja to wiem jedno muszę się spiąć i nie dać :D Jedno wiem na pewno wyżyć się na czymś lub kimś ;) muszę !!! pisałam Ci wczoraj na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamasutra - pozycje miłosne pozycje zachodnie - pozycje orientalne np. na jeźdźca ;) Partner leży na plecach, a partnerka siedzi na nim. Pozycja obecnie bardzo popularna, lubiana przez partnerów oczekujących pieszczot i bodźców wzrokowych, których dostarcza zgrabne w tej pozycji figura kobiety (ona sama musi być raczej szczupła). Umożliwia aktywność kobiecie, która może wykonywać ruchy miednicą we wszystkich kierunkach. Immisja członka jest głęboka i drażnienie może obejmować wszystkie ściany pochwy. Przydatna dla kobiet z orgazmem pochwowym i dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji, osłabionych. Pozycja należy do najbardziej podniecających, przez wszechstronną zmysłową stymulację, zwłaszcza wzrokową. Zalecana przez seksuologów do leczenia impotencji i anorgazmii. no co?? dzisiaj miało być o seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaa, Skarbuszku jesteś wielka!!! Ja nie mogę teraz szukać bo dzieciaki mi krążą po domu, a Ty pomogłaś zrobić mi re... re.... powtórkę ;) Przypomniało mi się,że kiedyś się założyliśmy i zakład był o to że jeżeli ja przegram to będę na górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pa Moje Słoneczka , będę dopiero 8 listopada, napiszę Wam wtedy jak było!! Kfiatuszki i buziaczki!! DLA WSZYSTKICH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek, miałam, jak mad, wybrać języki obce (francuski) i rozmowy o polityce (\"lubię seks jak koń owies\")... alem się nie popisała i alem se nie popisała ;-), bo nie mogłam QJJM!!!!! Ale była w robocie rozpierducha... Jak tu nie będę wchodzić do południa, znaczy, że mi net odciął albo z roboty wywalił ;-p 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb, no nie puszczę się na pewno ;-) ... puszczę mu za to pawia prosto w ryj, coby miał kororowo :-p 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam - opawiuj i mojego byłego ;) znowu mi nie odpisał, juz pewnie o mnie zapomniał i znalazł se nowy materacyk.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja bardzo rozrzutna jestem ;-) kb, pojem i koniecznie popijem - to jadło szybciej wróci ;-) No! Jak opierdol dostał, to od razu równiej chodzi! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dopiero dotarlam do domu, nie mialam czasu w pracy nawet netu otworzyc Milky ja pawia nie chce... na razie.... ale jak znam zycie to jutro moze byc roznie :P JIW co u Ciebie? Organika....az sie glosno zamialam na Twojego smsa.... moge Ci jedynie podpowiedziec..... to co Ty mi doradzilas..... krotkie \"przepraszam\" i znowu bedzie jak w bajce pozdrowka dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na początku łączy was sex, później zaczyna brakować czegoś jeszcze....Myślę że to indywidualna sprawa, czasami-jeżeli nie mają dzieci-wychodzi z tego prawdziwa miłość... Pozdrawiam wszystkich kochanków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW to nie jest tak samo jak w Twoim przypadku. Ja mu mówiłam że musimy porozmawiać. Chciałam dotrzymac słowa i nie załatwiać spraw smsami. Do rozmowy nie doszło, więc załatwiłam to w jedyny możliwy sposób. Dlatego \"przepraszam\" nie będzie bo nie mam za co przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×