Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Jestem dopiero teraz-Dobry Wieczór, jeżeli ktoś tu jeszcze jest. Ja znowu cały dzień przy pracy. Cicho to dzisiaj... melancholia jesienna? Jeżeli się rozstaniemy, chciałabym wiedzieć, że to wszytko było bardzo ważne dla niego. Nie chcę się z nim rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama sie straszę. Przykro mi dzisiaj, że on jednak nie zaprotestował, kiedy powiedziałam, żeby nas nie odbierał z lotniska. Wiem, że on ma problemy z pożegnaniami, ale to ma byc powitanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, jeśli to jest dla niego ważne, nie rozstaniecie się. jtw, właśnie ta nadzieja jest najgorsza... bo... nadzieja na co? na kolejny sms wysłany ukradkiem? kolejne bzykanko? kolejną lukę w rodzinnym grafiku? Q, obudziłam się dziś, otworzyłam oczy... i te cholerne 20 sekund logowania się do rzeczywistości... przez 20 sekund myślałam, że jest inaczej niż jest, że to nieprawda, że wszystko będzie tak jak dawniej... że będę myśleć o nim bez bólu... że będę myśleć o nim po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę w środę wieczorem. Zobaczę go w czwartek :( Przykro mi, że on prawie nigdy nie proponuje czegoś sam. Jeśeli ja POWIEM, że czegoś chcę, on ZAWSZE jest gotów ( i robi to) zmienić plany, zawala terminy i spóźnia się wszedzie przeze mnie - nie narzeka. Ale jak nie powiem, to sam... szkoda mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę w środę wieczorem. Zobaczę go w czwartek :( Przykro mi, że on prawie nigdy nie proponuje czegoś sam. Jeśeli ja POWIEM, że czegoś chcę, on ZAWSZE jest gotów ( i robi to) zmienić plany, zawala terminy i spóźnia się wszedzie przeze mnie - nie narzeka. Ale jak nie powiem, to sam... szkoda mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...jest tu kto!? !? A ja miałam pracowity dzień, nie myślałam o nim... oj, skłamałam ;) Jasne, że myślałam...ale na spokojnie... - żadnych takich tam Qr.....w aerozolu ;) Mam koty...są śliczne, już jestem nimi zauroczona...ale jak mi obsikają dom to...wrrrrr. Inki, co ON ci naopowiadał, że płaczesz??? JTW, nie dziw się TWOJEMU ... to reakcja na twoje niezbyt miłe smsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko tyle, ta kobieta robi straszne rzeczy a on nie ma sily z nia walczyc, poddal sie. jest mu wszystko jedno. zal mi go, zal mi samej siebie, zal mi naszego uczucia. nie wiem co bedzie. nie bylam w stanie pracowac. upilam sie. ide spac. jestem nieszczesliwa. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki, Kurcze...któraś z Was będzie musiała przegrać, ale dlaczego to masz byc Ty? Śpij dobrze...jak sie upiłas to szybko zaśniesz. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki, żadne dobranoc! jak moze byc mu wszystko jedno ... przeciez to chodzi o jego życie! Wszystki mu jedno jakie będzie?! Zapytaj się go dosłownie czy wszytko mu jedno jakie będzie jego życie! Milky, odzywaj się częściej (niekoniecznie w swoim stylu;) ), może ci choc ociupinkę ulży? [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem łzy lecą na klawiaturę... Znowu się zalałam... łzami... :-( jiw, dzięki 🌻 Nie chce juz być silna... Nie chce mi się... Nie mam siły być silna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co mam robic. on jest wykonczony, ja tez a ona najsilniejsza z nas trojga. tylko po co jej to, jak on jej juz nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky jak ty placzesz ta ja juz chyba tylko moge sobie strzelic w leb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki, niech Ci nic takiego do głowy nie strzela ;-) Wypłaczę się i mi przejdzie... przyszło znienacka jak sraczka, to i jak sraczka przejdzie [uśmiech przez łzy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wypiciu alkoholu wszystko gorzej wygląda... :( ale cierpliwości inki, jtw... to wszystko się wkrótce wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zastanawialam sie Skarbuszku czy przyniesc sobie flaszke tu do kompa......... ale jak ma JESZCZE GORZEJ wygladac - to dzisiejszy wieczor spedze w trzezwosci ;) u mnie i tak juz chyba wszystko wyjasnione......... nie kocha mnie juz...... tak czuje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee skarbuszek, nieeeeeeee.... szkoda Twoich łez... Swoich mam pod dostatkiem... w końcu przez 2 miesiące byłam hej do przodu i myślałam, że milkywaye nie płaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×