Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

ale jestem wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwiona zadzwonila kolezanka, pleciemy....gadamy tiu tiu tiu no jak tam sie maja sprawy z panem X nie ma spraw i po dluzszej rozmowie i upewnieniu sie ze to juz faktycznie koniec, moja kolezanka mowi, ze wlasciwie miala mi nie mowic ale w tym wypadku powie...... ktoras z poprzednich randek nie wypalila mi bo moj X pojechal z zonka w jakims celu tu i tu, co wiecej- wie to od niego bo z nim rozmawiala wszystko rozmumiem....zonaty facet ma wspolne sprawy z zona ale dlaczego do kurwy nedzy mnie klamal ze sie z nia nie odzywa.... mogl mi to powiedziec....a nie wymyslal, ze idzie w inne miejsce..... i z dzieckiem.......... nienawidze go oczywiscie smska mu wyslalam przed chwila...... \"ze jest oszustem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, ale Ty jesteś nerwus...Oni wszyscy kłamią, bo inaczej się nie da!!!! NIE WIEDZIAŁES TEGO? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku nie wiedzialam powtarzal na okraglo ze teraz jestem jedyna osoba wobec ktorej moze byc szczery i ranila mnie czasami jego szczerosc....ale wolalam bolesna szczerosc niz oszustwo.... i on o tym wiedzial.... a nerwus jestem...........zgadnij Skarbuszku co jest przyczyna :P Marcelko....moge Ci towarzyszyc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry JIW, to oczko było niepotrzebne...jesteś wkurzona, nie powinnam. Ale prawda jest taka, że oni kłamią , bo prowadzą podwójne życie. Mój też kłamał, na niektóre kłamstwa nie zwracałam uwagi...może to mój bład!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie.... po prostu nosi mnie.........jestem wsciekla ale juz sie troche wyladowalam..... drugi smsek poszedl....nieladny.... oj nieladny......... i wylaczylam komorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
JTW, jesteś łobuz... on znowu obudzi wszystkich sąsiadów! Cholera...wkurza mnie to moje połaczenie z netem, albo kafeteria...jeszcze nie wiem co...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku nie obudzi..... on tez ma wylaczona komorke..... rano pewnie odbierze \"mile\" wiadomosci ;) Zreszta.... mam nadzieje ze juz sie nie odezwie....oszust jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
Hej, zapamiętaj go dobrze...nie bądź taka niedobra JTW ;) aaaa, jak znam życie i tak mu wybaczysz...PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybacze................ zreszta co tu wybaczac....przeciez sie juz rozstalismy a te jego klamstwa mnie dobily niech spada tam gdzie pani psychoterapeutka JIW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Dzisiaj jestem jiw z gwaizdką. Szlag mnie tarfia przez ten serwer. A ja pracuje , pracuje, pracuję. I jutro tak samo. Miałam sie robic na bóstwo, a pojadę z worami pod oczami i mu zemdleje ze zmęczenia. W czasie naszej ostatniej rozmowy był super. Nie wiem dlaczego to mnie dzisiaj tez tak wku...ia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Dzisiaj jestem jiw z gwiazdką. Szlag mnie trafia przez ten serwer. A ja pracuje , pracuje, pracuję. I jutro tak samo. Miałam sie robic na bóstwo, a pojadę z worami pod oczami i mu zemdleje ze zmęczenia. W czasie naszej ostatniej rozmowy był super. Nie wiem dlaczego to mnie dzisiaj tez tak wku...ia!! A moja koleżanka z którą jadę, mimo ze z natury wygląda jak modelka, to wzięła 3 dni urlopu na upiekszanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Dzisiaj jestem jiw z gwiazdką. Szlag mnie trafia przez ten serwer. A ja pracuje , pracuje, pracuję. I jutro tak samo. Miałam sie robic na bóstwo, a pojadę z worami pod oczami i mu zemdleje ze zmęczenia. W czasie naszej ostatniej rozmowy był super. Nie wiem dlaczego to mnie dzisiaj tez tak wku...ia!! A moja koleżanka z którą jadę, mimo ze z natury wygląda jak modelka, to wzięła 3 dni urlopu na upiekszanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Dzisiaj jestem jiw z gwiazdką. Szlag mnie trafia przez ten serwer. A ja pracuje , pracuje, pracuję. I jutro tak samo. Miałam sie robic na bóstwo, a pojadę z worami pod oczami i mu zemdleje ze zmęczenia. W czasie naszej ostatniej rozmowy był super. Nie wiem dlaczego to mnie dzisiaj tez tak wku...ia!! A moja koleżanka z którą jadę, mimo ze z natury wygląda jak modelka, to wzięła 3 dni urlopu na upiekszanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
Ale wiesz, jak Ty chcesz tam gdzie Marcelka, a on ma spadać do psychoterapeutki to jeszcze macie szansę się spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
Ale wiesz, jak Ty chcesz tam gdzie Marcelka, a on ma spadać do psychoterapeutki to jeszcze macie szansę się spotkać ;) Już wiem, kiepskie połączenie z netem + kafeteria to jest sposób... jest się na co wkurzać...!!! I niekoniecznie musi to być ON. Kurwa mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Dzisiaj jestem jiw z gwiazdką. Szlag mnie trafia przez ten serwer. A ja pracuje , pracuje, pracuję. I jutro tak samo. Miałam sie robic na bóstwo, a pojadę z worami pod oczami i mu zemdleje ze zmęczenia. W czasie naszej ostatniej rozmowy był super. Nie wiem dlaczego to mnie dzisiaj tez tak wku...ia!! A moja koleżanka z którą jadę, mimo ze z natury wygląda jak modelka, to wzięła 3 dni urlopu na upiekszanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
Ale wiesz, jak Ty chcesz tam gdzie Marcelka, a on ma spadać do psychoterapeutki to jeszcze macie szansę się spotkać ;) Już wiem, kiepskie połączenie z netem + kafeteria to jest sposób... jest się na co wkurzać...!!! I niekoniecznie musi to być ON. Kurwa mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
ja tez z * JIW bo dzisiaj taki dzien..... wszystcy sa wkurwieni ja zaraz eksploduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
No, qrva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
ja mowilam zeby on spadal na drzewo.... zaden psycho mu nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
jak ja mówie tak otwarcie takie słowa jak QM, to musze byc wQ...wrrrr żadnych gwiazdek, w gwiazdach inki czyta mą przyszłość... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
dziewczyny a moze wszystkie pojdziemy tam.... Marcelka nam zalatwi wspolny pokoj ale by Q....a bylo wesolo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
hmmm i jak się nie denerwować? spać nie mogę, wygadać się nie mogę... a co mogę? Jestem wolną kobietą, więc wydawałoby sie, ze wszystko mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Jestem tez wkurwiona, że jak uda nam się raz byc sam na sam to bedzie cud! Cholera, przeciez ja nie bede miała jak z nim normalnie pogadać ( o innych rzeczach nie wspominając;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
skarbuszku mow do nas.... my Cie sluchamy ;) JIW.... nie bedzie tak zle..... kolezanke do spania...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarb
Jiw, chyba nie weźmiesz na randkę koleżanki?? No jak mam mówić, jak ta pieprzona, chrzaniona, wstrętna...wrrrr, kafeteria nie wysyła moich postów! No jak mam mówić? ;) Walczę z nią niczym z wiatrakami, a ona taka dzielna...;) to ja skarbuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarb
Jiw, chyba nie weźmiesz na randkę koleżanki?? No jak mam mówić, jak ta pieprzona, chrzaniona, wstrętna...wrrrr, kafeteria nie wysyła moich postów! No jak mam mówić? ;) Walczę z nią niczym z wiatrakami, a ona taka dzielna...;) to ja skarbuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Akarbuszek pewnie chce ale nie może. KAFETERIA!!! JTW, koleżankę do spania .... Z KIM???? Jak idiotka ostatnia zgodziłam się ( a powinnam skonsultowac z wami :( ) , że bysmy wzięły wspólny pokój. Bo on milczał, ja rozpaczałam no i... było mi wszystko jedno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Akarbuszek pewnie chce ale nie może. KAFETERIA!!! JTW, koleżankę do spania .... Z KIM???? Jak idiotka ostatnia zgodziłam się ( a powinnam skonsultowac z wami :( ) , że bysmy wzięły wspólny pokój. Bo on milczał, ja rozpaczałam no i... było mi wszystko jedno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×