Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

inki, no właśnie. Zielona jestem jak cholera. Nie wiem, co robić. Nie chodzi o jakieś tam, czy wierzyć w miłość kochanka, bo to to ja se i bez fusów i bez wosku z gromnicy wywróżę ;-) Chodzi o moją przyszłość zawodowo-podkochankową, wiec serio, serio, serio, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach leniuszku, przespalo sie co?! adres byl ale podaje co bys nie szukala cafe_inki@o2.pl oczywiscie troszke musicie poczekac, bo mam jeszcze pewne zobowiazania hi hi marielko chcialam cie przedstawic cala ideologie kryjaca sie pod aluzja ale nie ma czasu wiec dla ciebie 😘 a potem to juz bedzie dawno i nieprawda :) no prosze kartki a mi to kartek nikt nie wysyla, moze za wesola jestem? :) :) :) a teraz znikam jak duch ale duchowo-myslowo hi hi bede z wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkus,zaluję strrrrrrrrrrasznie,ze nie masz czasu.Pozniej naprawde bedzie dawno i nieprawda:) Jednak widze,ze sie rozumiemy,hihi,i ze czytasz mnie uwazniej,niz ja ostatnio Ciebie i resztę...:):) Milky,widze,ze mail jest niezbędny.Skoro sie powaznie wrózy,to juz nie ma to-tamto. A ja.......eeeee.........własnie się były do mnie odezwal.Stąd mój nastroj.Z reakcji-nieprzewidzianej-na jego odezwanie sie.Cholera jasna,czlowiek niejednego sie moze o sobie dowiedziec w chwili najmniej odpowiedniej....Wiem ze enigmatyczna jestem,ale wiecej nie moge powiedziec bo to publiczne forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko WAM pomachac.....z NIEBA pracy mam ponad moje sily....a i mile spotkania jakos tak czesto ze sie z niczym nie wyrabiam Inki....specjalny usmiech dla Ciebie..... Ty wiesz za co ;) Lece bo moj \"kolega\" juz interweniuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, a ja jak przystało na twoją siostrę :) chyba się domyślam...co poczułaś...ale o tym moze wieczorkiem coś napomknę... Buziaczek dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,dzieki za buziaczki. Dla Ciebie i reszty (w tym dla szczerej dziewczyny:) ) Chyba juz dzis nie napisze nikomu nic i nigdzie.Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariela, co ty! nowa milosc na horyzoncie wolna przez duze W a ty smutki w glowie? czemu czemu? napisz szybciutko inusi!!! chya ze czegos nie przeczytalam? ola la ale kartka! a jaki przystojniaczek! hu hu! tylko ta reklama ery ble milky jak serio to sie zastanow i pisz co dokladnie na majla uwaga zapodaje nastepny kawalek: he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki, ja już nie \"pośpiewam\" dziś, zmykam do domu! Buźka! do jutra,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkus,nie przeczytałas bo ja nie napisalam.No doła mam,no. Po prostu.Sprawy rodzinne naprawde nie nadajace sie do uzewnetrznainia.Pewnie przesadzam,pewnie wszystko samo sie rozwiaze... Tak,tak...Nowy,WOLNY na horyzoncie (bliskim) a ja cuduje.Po prostu człowiek czasem sam zaskoczony jest swoją reakcją,i nagle a niespodziewanie uswiadamia sobie,ze byc moze się troszkę...troszeczkę....ale jednak-okłamuje.No dobra.Problem drugi: Były sie odezwal,pogadalismy miło,normalnie,i okazuje sie,ze jest duza szansa,ze juz nigdy sie nie zobaczymy,bo droga jego zycia (i zonki) pobiegla w stronę odwrotną niz moja.I ja durna,zamiast się cieszyc,to...jakies ukłucie czuję...I jesli mam spiewac,to tak: \"to juz jest koniec,nie ma juz nic,jestesmy wolni (Milky) mozemy isc\". Pozdrawiam siostrzanie. PS.Dlaczego nie jestem szczęsliwa,ze nie bedzie wodzil na pokuszenie,tylko lyso mi jest?...To chwilowe...Na pewno.... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lyso ma ci byc?! a co ty sinead o\'connor jestes? ;) ma ci byc wlosowo albo futrzascie jak to mowia moich chlopcy w pracy hi hi kurde bele bele, ale jeszcze sa sistars... tam jedna lysa... i sila siostr zadzimy znow trala la (żądzimy nie rzadzimy he he) dobra, mysle ze powinnas zrobic jedna rzecz. w domu wieczorkiem sama w spokoju. poloz sie z prostym kregoslupem, najlepiej na podlodze. zrelaksuj sie, wycisz, uspokoj, wyobraz sobie jego i siebie. jesli chcesz mozesz powiedziec mu o wszystkich uczuciach jakie czulas i czujesz, dobre i zle. mozesz wyobrazic sobie jego odpowiedz, taka jaka chcialabys uslyszec. wyobraz sobie potem jakis gest pojednania. zrob to jesli chcesz, ale najwazniejsza czesc bedzie teraz. wyobraz sobie was oboje i setki sznurkow, ktore was lacza, jak wygladaja, jak was lacza to juz zalezy od ciebie. potem wyobraz sobie nozyczki i to jak pewnym ruchem przecinasz te sznurki. i mow wtedy ze jestes wolna, lub to co uznasz za stosowne, tylko pamietaj aby nie mowic slowa \"nie\" w stylu \"nie kocham cie\", bo to dla podwiadomosci efekt odwrotny, tylko jestem szczesliwa czuje radosc itp. oczywiscie to cwiczenie nalezy powtarzac az do skutku. moze to znasz? i buziaczki przytulanki lulanki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ponownie jestem. Wiecie co kochane moje, po pierwsze kwiatuszki dla Was a po drugie jestem niesamowicie szczęśliwa i sama sobie sie troche dziwie. Zrobiłam test i wyszło ,ze będe miała dzidziusia. Tyle ,ze jest mały problem - ale o tym potem napisze. Teraz idę do Niebia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki broszka ci zarosła
zmykaj zrobic depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×