Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość M a r k o
Cieżkie..te życie kochanka..;)) Milego poranka wam życze👄 ......:D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky ja wole Niebo.........ale ono na razie nie jest realne non stop. Na razie..........a moze nigdy nie bedzie realne. Na razie jest Niebo........i chwlami pieklo. Na dzien dzisiejszy znowu jest Niebo silnia. Widzielismy sie w nocy.....dzisiaj slyszymy sie co jakis czas. Dol byl tak po prostu....z tesknoty.....z beznadziei.... dzisiaj nie ma dolu....jest szczyt :P trudno przewidziec co bedzie za godzine, dzien czy dwa .... ot taka wieczna hustawka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
M i l e j N o c y w a m z y c z e ´´´´´´´´´´´´´´´`````````````

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Milky, dawno nic Ci nie napisalam,prawda?Ale tez internet chodzi mi,jak wiesz co...;) W kazdym razie cieszę się, ze u Ciebie jest jak jest, co widac na topiku. Chyba się cieszyc powinnam w tej sytuacji... Czy w niebie? Ja w niebie smsowo-telefonicznym.W związku z tym trzeba zaplanować sylwestra:) Coby niebo się przyblizyło.... Czemu Piotr się tak zwinął?Z powodu zdanai Inki na jego temat?...Moze i miał rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go nie wyrzucalam! ja go nie wyrzucalam! czemu jest tak jak sie jest szczerym i mowi otwarcie o swoich odczuciach to ludzie sie obrazaja? ale niech mu net lekki bedzie ;) dzien dobry wszystkim! kwiatki dla was i dla mnie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,dobrze jest tylko,jak sie otwarcie mówi o odczuciach pozytywnych.Jesli są mniej pozytywne,to sama wiesz...Moze z innego powodu sobie poszedl...Moze się znudzil...Masz również 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! to teraz ja też mam wyrzuty z powodu Piotra...w końcu przyznałam racje Ince na Jego temat...No ale żeby się obrazać od razu???...Może wróci od czasu do czasu :) Mariella,dzięki! telepatia istnieje...chodzi mi o tę wypowiedź jaką napisałaś do Poezji :) :) :) dokładnie dokładnie tak się czuję!!! kwiatki ode mnie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... a jak nie ma pozytywnych? to co... bajerek makaron na uszy ale jestes przystojny a jak madry a jezyk jaki gietki takie inteligentne teksty piszesz, mi by to przez klawiature nie przeszlo hi hi hi ja sobie to miejsce bardzo cenie, za to wlasnie ze nie trzeba nic owijac w bawelne, nie trzeba sciemniac, mozna byc prawdziwym. zycze mroweczkom by dzisiejszy dzien byl latwy lekki i przyjemny :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara czyni cuda ;) he he uwierz w ducha hi hi hi oj dzis chyba faza lekkosci umyslowej mi sie wlaczyla, moze was troche pozarazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki! ZARAŻAJ :) jestem gotowa złapać te \"infekcje\" od Ciebie :) :) :) miłego dnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co wolicie? dobrego ducha czy duchowosc czy strach na lachy laski (oj ten sex sex sex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poezja! na brak wiary najlepsza jest modlitwa! powtarzaj za mna: wierze w milosc kochanka wierze w milosc kochanka wierze w milosc kochanka ale nie kazdego tylko swojego hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz chory zbiorowe i spiewamy jak jeden maz i niemaz od rana mam dobry humor tra la la la la i :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki! dawaj wszystkiego po trochu, co się będziemy rozdrabniać :) Poezja! witaj! dla Ciebie 🌻👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś chór nam \"siada\"...chyba tylko 3 głosy w nim słychać :) gdzie reszta???? meldować się tu szybko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle siada chór,co znow internet :( Inki, Twoja aluzja jest nad wyraz przejrzysta,albo tez ja dzis przewrazliwiona jestem.Jakos nie mam nastroju od kilku dobrych dni juz cieszyc sie byle czym. Najchetniej uciekłabym na koniec swiata od problemow rzeczywistych i tych tylko w moje głowie.Ostatnie czego chcę,to spiewac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja niestety nie mogę śpiewać, bo mam chore gardełko, ale... chętnie Was posłucham ;) Co oprócz tralalala zaśpiewacie? ;) I opowiadajcie! Mikołaj u Was był?? :D Bo u mnie nieeeee, buuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, Kolorowe kredki bardzo lubią mnie, Kolorowe kredki kiedy je poproszę, Namalują wszystko to co chcę! Wierzę w miłość kochanka Wierzę w miłość kochanka Wierzę w miłość kochanka Wierzę w miłość kochanka I sperdalam I sperdalam I sperdalam I sperdalam... ;-) M. no ciągle czekam aż odtworzysz ten mail nie z tej ziemi, którego Ci kiedyś Internat nie przepuścił! inki, wróżby na gwałt ;-) potrzebuję! Mikołaj się spuścił przez komin i przyniósł mi czekoladki. Dla Was Małe Co Nieco:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,juz go kurde raczej nie odtworze,bo kwestie w nim poruszone juz sie przedawniły.Napisze innego,z nowego adresu,na dniach,nie wiem kiedy. Ola,niby nic.Ot,szarosc zycia,codzienne problemiki,ktore ja lubie wyolbrzymiac jako rasowa przedstawicielka płci \"pieknej\";). Wieksze, i mniejsze.Najgorsze,ze wszystkie wraz.Z chlopem ok,jesli o to pytasz:) Bardziej,niz dobrze....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, a u mnie taka beznadzieja, że od kilku dni nawet po klawiaturze ni chce mi sie stukać, ale czytam chociaż co tu smarujecie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie u mnie dzialo ale sie dzialo w pracy! znow tylko z doskoku. niestety! milky ale chcesz z fusow po kawie rozpuszczalnej z duzym ;) czy tak serio serio? czy serio serio ser shrek zielono mi? skarbuszku strasznie mi zielono a powodow brak he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki a te wróżby jeszcze aktualne? Może i ja się skuszę? Podaj jakieś namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopowiczka, to zostań z nami, Inki dziś \"zaraza\" :) Mariella! bardzo proszę :) już się przestraszyłam ze to coś z chłopem...!!! dobrze ze nie! a gorszy dzień każdemu sie zdarza...zresztą jak sie wali to z reguły ze wszystkich stron...Nie ma innego wyjścia jak tylko przeczekać! inki! zapodaj jakiś kolejny kawałek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×