Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość M a r k o
Klony,klony smierdy pierdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez zawierzyłam...i to tak bardzo ze teraz nie mogę z tym zyc...swiat mi sie zawalił...lepiej nie wierzyć....mam nauczke na całe zycie i wiecej nie chce zadnych romansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym porozmawiac z Zuzka z pierwszej strony...myslę ze znajdziemy wspólny temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klony, - na klony! Nasza broszka to nasza broszka! jtw!!!!!!!!!!!!!!!! Ło Matko Polko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaki problem? Trzeba wybrać imię? ;-) 🌻 inki, wszystko się zmienia. Nie mogę sprecyzować. Czekam. Na razie poczekajmy z kartami na stół :-) Może postawię wszystko na jedną kartę? ;-) M., wiem, o czym mówisz. Jest szansa końca totalnego. Bez odwracania się za siebie. Spalonych mostów. Końca końców. Mogę już iść. Ale się boję. Pozdrawiam wszystkie nie-klony W ten dzień totalnie szalony Pozdrawiam wszystkie nie-lipy I wara od naszej... broszki ;-) he he... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Milky - Klonik będzie miał dziecko-trzeba wybrac imie dla dziecka Klonika ;) Klonik, nie zabezpieczałeś/aś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie byl mikolaj. cierpliwosc i spokoj wynagrodzona ;) nawet koty dostaly prezenty, a co! :) :) :) kogo mikolaj dzis ominal albo dostal rozge hi hi temu przesylam buziaczki 😘 😘 😘 i usmiechy od ucha do ucha :D :D :D na zakonczenie duchowego dnia podsumuje, najwazniejsza jest pogoda DUCHA, ktora kazda z nas w sobie ma i powinna pielegnowac! alez to bylo patetyczne i nadete, a wazna jest nie teoria a praktyka zatem... siostry - skalpel - i zzzzzzzzzzzzz balonik flak he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama sobie kupiłam-całą torbe prezentów! A wszystkie do upiekszania ;) . Nie duszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, skąd wiesz, ze urojoną? ;) Szlaja się klonik nie wiadomo gdzie a potem z brzuchem wraca na nasz topik! Alimentom stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Inki,dzięki,tej metody nie znałam,zrobie to dzis,bo wczoraj juz nie odczytałam Twojego wpisu.Kiedys jednak juz chciałam przemyslec moje z nim związki,ale nie zrobiłam tego,bo....boje się jak jasna cholera,ze dowiem się czegos,czego sie dowiedziec nie chce.Ze tych linek bedzie za duzo,mnostwo,a ja nie mam pod reką nożyczek... Milky,widze,ze nieodmiennie mnie rozumiesz,nawet bardziej,niz ja sama siebie.Czasem chciałabym,zeby ktos mi wyraznie powiedział,co czuje (bo nie wiem) i co z tym zrobic (bo nie wiem). Wiem tylko,ze ten na horyzoncie (coraz blizszym) wart jest zachodu,mojego czasu i spalenia wszystkich starych mostów. Katinka,nie wzdychaj tylko mow,co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, jestem wczorajsza... :) tak dlugo sie nie widzielismy... on sam... zostawil mi prezenty powieszone na klamce zadzwonil do drzwi i uciekl. a potem telefon. i przyszedl by zobaczyc jak wygladam w prezencie... och... [usmiech bardzo rozmarzony] caluski slodkie dla was moje kochane 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chcialam cie skarbuszku wywolac do... forum. no... takie wolnoplynace snieznobiale puszyste chmurki, a ja na nich sobie zegluje, dryfuje i wszystko takie piekne i spokojne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znow dzien duchowy... teraz pora na ducha dzialania. gdzies zaginal he he tylko co by sie nie obudzil we mnie duch walki nie wywoluj ducha z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki zrób trochę miejsca...ja też chcę tam być... Bo ostatnio to ja raczej w dołku siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymoscilam juz dla ciebie jedna chmurke [puszysta chmurka] he he moze zrobimy sobie dzis relaksacje w niebie... albo imprezke (bez)alkoholowa, milky dorzuci czekoladki... a marko moze wpasc z rozga, bedzie nia popychal chmurki, eee znow seksualnie wyszlo hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to zaglądam tutaj, lecz nie piszę, bo nie mam o czym pisać... Nie jest tak, że nic się nie dzieje, ale ... Po pierwsze działam niekonsekwentnie, a przez to brzmię mało wiarygodnie, :( A po drugie nie mam nastroju, :( A po trzecie to... chyba chłopa mi trzeba ;) A po czwarte to... sama nie wiem co i dlaczego. Jest mi źle i już i... kropka! :0 Pozdrawiam Was wszystkie: - te w dołkach - te w obłokach - te w niebie - te w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki, dla mnie to trzeba chmurkę, że hej... stabilna musi być i z dobrym sterowaniem... wtedy popychadło mi nie potrzebne hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkuś ja jestem...a gdzie reszta??? wszystkie w niebie? :) podobała Ci się kartka?:) :) :) buziak for you 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,Inki,Skarbuszku,JTW!!!!! A kuku!!!!! Nawet jak sie nie dopisujemy,to jestesmy,jestesmy....:):):) Urlopowiczka sie chyba wczoraj wpisala dramatycznie.I Katinka.Gdzie jestescie????...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem - jak na zawołanie;-) jasność umysłu wbija mnie powoli w ziemię nie jestem w niebie:-( , ale mój nastrój z niebem jednak coś wspólnego ma, a same widzicie jakie dziś niebo:-( pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cześc! 🌻 z.... Czyśca? Marielle! Nie bardzo jest o czym... w czyścu jak w czyścu... Znów Mikołaj nie pamietał o mnie i w ogóle gdzie nie spojrzeć - denko. Ciągły remont, zadnych nadziei na zakończenie przed świętami... i w ogóle...teraz muszę lecieć...ale wróce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×