Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochaneczki! buziaczki na nowy dzien. dla mnie niestety praca praca praca. zatem do wieczora! trzymajcie sie i duzo slonka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,znalazlam troche czasu.Tez robota.Ale zaglądam,a tu nikogo nie ma...Czyzby znów mały przestój?Ola zaraz będzie,ale gdzie Skarbuszek,Urlopowiczka,Bdtk,JIW,JTW,no i nasza gwiazda (betlejemska) Milkyway???? Pozdrawiam:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też do Was macham!!!! miłego dnia! moze znajdziemy trochę czasu żeby wyleźć spod papierów i trochę pogadac??? 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...wszystkie się porządnie pozakopywały :( :( :( znów przestój i to porządny... dobra, to ja tez sie ide zakopywać :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:D Mariella przez chwile byłam w niebie, ale już spadłam na ziemię:( Kiedyś go nie wypuszczę z domu;) Z żalu że pojechał zrobiłam drobny zakup na pocieszenie;) a co:P Pozdrowionka serdeczne i cieplutkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajnie,ze sie znalazlas tu,gdzie jest większosc z nas:) Dobrze,ze juz nie pod ziemią,czyli w jakims dole...Ja dzis juz zupełnie wyszłam z niego,choc nie wiem na jak długo.Duzo pomogła mi znana terapia,czyli-zakupki!! A co!!!! od razu mi sie polepszyło;) Jestem o pare zlotych lżejsza i dobrze mi z tym.A dalej niech sie dzieje co chce. Ale cisza dzis,normalnie az dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariellko bardzo rzadko wpadam w dołki...mam lęk głębokości;) wystarczy że ktoś inny je łapie a ja musze je zakopywać;)od łopaty mam odciski hihi i psycholog ze mnie bez studiowania;)się zrobił. Też mi się lżejszy portfelik zrobił ale za to ja cięższa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko na chwilunie. Jestem zajęta, ze hej. Ale remont nie skonczy mi sie do swiąt... Juz nawet przezwyczajac zaczynam sie do życia na budowie.:) Miałam dziś powazną rozmowe..ale przez telefon..to co to za rozmowa... ;) Oki w każdym razie stanęlo na tym, ze kocham i jestem kochana wieć czego ja jeszcze chce ...hm. To ja tez lece uzupełnic kuferek z kosmetykami, zeby sobie humorek poprawic. Jutro sobie poprawie jeszcze bardziej , bo nowe autko odbieram. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko na chwilunie. Jestem zajęta, ze hej. Ale remont nie skonczy mi sie do swiąt... Juz nawet przyzwyczajac zaczynam sie do życia na budowie.:) Miałam dziś powazną rozmowe..ale przez telefon..to co to za rozmowa... ;) Oki w każdym razie stanęlo na tym, ze kocham i jestem kochana wieć czego ja jeszcze chce ...hm. To ja tez lece uzupełnic kuferek z kosmetykami, zeby sobie humorek poprawic. Jutro sobie poprawie jeszcze bardziej , bo nowe autko odbieram. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati,ale super,autko!!!! Nic lepszego nie moze sie zdarzyc!!! Ciekawam tej rozmowy Twojej.Skoro jednak jest tak,jak mówisz,i czujesz sie uszczęśliwiona to cieszę się razem z Tobą. Masz 🌻 Bdtk!! Czemu cięzsza??? Coś z bizuterii było?? Napisz napisz!! Srebro???Uh,tez bym chetnie sobie cos sprawila...Póki co,wydaje na na swój głowny nałóg, bo juz nie mam co czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdtk,widzisz,głodnemu chleb na mysli:) A juz myslałam,ze jestes cięzsza o pare gramów czegos swiecącego...Ja sie w srebro gapie jak sroka w gnat:) Na wystawach.Na razie;) Do jutra,moje Panie.Moze więcej nas się tu znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu jakie wy głupie jesteście
na co liczycie? Facet znalazł sobie bezpłatną ździre do łóżka a te...Chryste...zwiewajcie póki czas od takich skurwysynów i znajdzcie kogoś normalnego i wolnego. Dziewczyny nie marnujcie młodości dla nich - potem bedzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu ktos? tu bezplatna zdzira pewnego skurwysyna :P..... i oswiadczam, ze nigdzie nie zamierzam zwiewac :P to ja...prawdziwa JTW....ale tak mnie ten wpis powyzej rozbawil, ze smieje sie do lez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodość to ja już zdążyłam zmarnować, he,he, kiedyś. Teraz nadrabiam straty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Mnie tez wzruszyła rada, żeby ździry nie marnowały sobie młodości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×